Şampuan ve Saç Kremleri 2 Çeşit Şampuan Kullanmak

Lachesis

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2009
7.900
4
Merhaba kızlar, bugün saç analizi yaptırdım, ve uzmanla, saç diplerini güçlendiren şampuanının saçı şekilsizleştirmesi ve saçı güzelleştiren şampuanın da saç dökmesi çıkmazı konusunda tartıştık.
Uzman herkesin iki şampuan kullanması gerektiğini söyledi. Birisi saç dibini arındırıcı, diğeri saçı güçlendirici. bir yıkamada biri, diğer yıkamada diğeri.
Ben novocrin plasenta ve novocrin magic kullanıyorum. şimdi ikisini değişik değişik kullanmaya karar verdim.
Uzman Babe markasını da önerdi ama onun fiyatı biraz pahalı geldi.
Kozmetik şampuanlardan da biraz çekiniyorum.

Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz ve hangi şampuanları önerirsiniz, kozmetik ile olmayan arasında gerçekten fark var mı, verdiğimiz paraya değer mi sizce?

Bence verilen paraya değmiyor. Çok pahalı şampuanların şimdiye kadar etkisini görmedim.

bencede boşuna verme o kadar parayı şampuana normal bir şampuan al içine bal kat birde güzel bir bakım kremi al sadece saçlarıı kremle yıka haftada 1 de ballı şampuanını kullan süperr

onlar öyle derler satmak için zaten. ve nedense hep tek kullanıldığında işe yaramaz ürün set halinde kullanın derler aynı cilt kremlerinde olduğu gibi toniği kremi sütü hepsini kullanmazsanız işe yaramaz derler. maksat ürün miktarını çoğaltıp daha fazla kar etmek.

bencede boşuna verme o kadar parayı şampuana normal bir şampuan al içine bal kat birde güzel bir bakım kremi al sadece saçlarıı kremle yıka haftada 1 de ballı şampuanını kullan süperr

benim saçım yağlı ama sadece krem kullansam rahatsız olurum. ama şu dediğiniz ballı şampuanı deniyim :)

X