Nikah nikah ücreti

kadıköy içinde aynı şey gecerlı adı var diye geçiriyolar ya işin ilginçi kadıköyde salon tutsam memur oraya gelse 150 lıra alcak sacmalık ayrıcada belediyeler arasında bu kadar fark olmasınıda anlamıyorum ben 550 lira verınce nikahımı breat pitt mi kıycak ne yani

öyle valla düğün yapılacaksa hafta içi sessiz sakin aile arasında nikah en mantıklısı
bu kadar masraflı bi hizmette vermiyolar işin tuhafı

ben çalıştıgım hastende yaptırdıgım için iizn problemim olmadı ama erken haledeyim diyosan belediyenin yönlendirdği yere git 1 gunde halldersın ama bazı beledıyelerın gün veren kısımlar 09:00-11:30 ve 13:30-15:30 arası gün verebiliyor buna dikkat et kadıköy belediyesi için bu şekil hafta sonu buyuk salonu kullancagımız için 450 nikah ücreti 46 nikah defteri 7 lirada dosya masrafı toplam 553 lira ödeme yapacaz ayrıcada hayırlı olsun canım sanada allah utandırmasın[

Sağol canım inşallah seninde hayırlı olsun. Peki ben cumartesi günü bu tahlil olaylarını halletsem hafta arasıda nijkah için başvursam olurmu acaba hepsini hafta arasına bırakmasam diyorum ??

ben çalıştıgım hastende yaptırdıgım için iizn problemim olmadı ama erken haledeyim diyosan belediyenin yönlendirdği yere git 1 gunde halldersın ama bazı beledıyelerın gün veren kısımlar 09:00-11:30 ve 13:30-15:30 arası gün verebiliyor buna dikkat et kadıköy belediyesi için bu şekil hafta sonu buyuk salonu kullancagımız için 450 nikah ücreti 46 nikah defteri 7 lirada dosya masrafı toplam 553 lira ödeme yapacaz ayrıcada hayırlı olsun canım sanada allah utandırmasın[

Sağol canım inşallah seninde hayırlı olsun. Peki ben cumartesi günü bu tahlil olaylarını halletsem hafta arasıda nijkah için başvursam olurmu acaba hepsini hafta arasına bırakmasam diyorum ??

özel hastanelerde tabiki yapabilirsin dahada ii olur hemen hafta başındada gününü alırsın şimdiden hayırlı olsun ve elini çabuk tut ben istedğim tarih ve saati kaybettım 1 hafta sarkıcak bizdede ufak aksaklıklar cıktı yarın gidip kesin günümüzü alcaz inşallah aksilik olmassa:KK59::KK59:

özel hastanelerde tabiki yapabilirsin dahada ii olur hemen hafta başındada gününü alırsın şimdiden hayırlı olsun ve elini çabuk tut ben istedğim tarih ve saati kaybettım 1 hafta sarkıcak bizdede ufak aksaklıklar cıktı yarın gidip kesin günümüzü alcaz inşallah aksilik olmassa:KK59::KK59:

selam, dün 4 haziran yazıyodu profilinde,o günü mü alıcaktınız?

selam, dün 4 haziran yazıyodu profilinde,o günü mü alıcaktınız?

evet ama o gün boş yer kalmamıs yani erken saatlerde vardı bugun hallettık ama 11.06.11 17:30 da nasipse evleniyorum sadece defter ücretini yatırdık 60 tl nıkah ucretınıde bir kaç ay sonra yatırabılıyomussun bizde ocak ayı içinde yatırcaz maaşları beklıyoruz

evet ama o gün boş yer kalmamıs yani erken saatlerde vardı bugun hallettık ama 11.06.11 17:30 da nasipse evleniyorum sadece defter ücretini yatırdık 60 tl nıkah ucretınıde bir kaç ay sonra yatırabılıyomussun bizde ocak ayı içinde yatırcaz maaşları beklıyoruz

hayırlı olsun :) biz 4 hazirana aldık :) yer kalmaz,istediğimzi saatte bulamayız diye pazartesi günü gittik aldık çok şükür :)

hayırlı olsun :) biz 4 hazirana aldık :) yer kalmaz,istediğimzi saatte bulamayız diye pazartesi günü gittik aldık çok şükür :)

nispetmi yapıyosun yaaaa :):):) hayırlı olşun şekerim allah utandırmasın bi ömür boyu mutlu olun bende 11.06.11 17:30 cumartesi günü 1 er hafta arayla gidiyoruz ya sohbet bölümüne haziran gelinleri diye bi konu açtım senide bekleriz şeker:KK70:

istanbul kadıköy belediyesi temmuzda olacak nikahlara şubat 1 itibariyle vriyor ama bazı beledıyeler 3 ay kala verılıyomus sen nerde ikamet edıyosun eğer kalabalık bi yerde yasıyosan hemen al derim ben cok zor buldum yer

Ben Ankaradayım. İhmal etmemek lazım o zaman, erken davranmakta fayda var. Çok teşekkürler..

temmuz için de alınıyor muydu? yoksa sadece 6 ay sonrası için mi?

farklı her belediye de
ben başka bi semtte oturuyorum nişanlım başka semtte
benim oturrduğum yerdeki belediye 3 ay kala veriyor
nişanlımın oturdugu yerdeki belediye 6 ay kala
garanti olsun dedik onun oturdugu belediyeden aldık
nisanda nikahımız kasım aralık gibi aldık sanırım
bizle aynı gün ki saatler dolmuştu
gerçi biz 17 00 istiyorduk zaten ama 13 00 falan istesek dolmuştu

X