Saç Kesim Şekilleri dalgalı saçlara hangi saç kesimi uygun ?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

sophronie

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
912
264
saçlarım dalgalı saçımı kestirmeyi düşünüyorm
kırıklarım var ama nasıl kestircemi bilemiyorm.
katlı mı kestireyim yoksa uçlarından mı aldırayım?
önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim...

şunu söyliyim saçlarının katları ne kadar kısa olursa o kadar çok kıvrılıyo ben kendimden biliyorum çok kısa kestirmem katlarını orta uzunlukta iyi

saçlarım dalgalı ve 2 yıl falan oldu oval kestiriyorum
süper oluyor arkadaşlar
yıkıyorum ıslak saçın üzerine yatıyorum gece
sabah bir kalkıyorum maşa yapmış gibi dalgalı dalgalı oluyo
ben bu kesimde devam etmyi düşünüyrum valla
ama kestirirken diyorum ki arkadan çok kat vermeyin diye
onlar da bir iki tane veriyo katı işte bu kadar :lepi:

saçlarım dalgalı ve 2 yıl falan oldu oval kestiriyorum
süper oluyor arkadaşlar
yıkıyorum ıslak saçın üzerine yatıyorum gece
sabah bir kalkıyorum maşa yapmış gibi dalgalı dalgalı oluyo
ben bu kesimde devam etmyi düşünüyrum valla
ama kestirirken diyorum ki arkadan çok kat vermeyin diye
onlar da bir iki tane veriyo katı işte bu kadar :lepi:

oval derken nasıl bi kesim bnm de saçlarım dalagalı bn kat verdiriyodm altlarını düz bıraktırıyodum şimdi yapmim mi ?
yardı edersen çok sevinirim cnm saçlarım uzun şimdi fazla kısaltmak istemiyorm kırıklarımda var

şunu söyliyim saçlarının katları ne kadar kısa olursa o kadar çok kıvrılıyo ben kendimden biliyorum çok kısa kestirmem katlarını orta uzunlukta iyi

saol cnm bnde şey biliyorm katlar kısa olmasa daha iyi olur ma bilmiyorm hangi kesim uygn :))

saçlarım dalgalı bol katlı kesim hiç yakışmıyor bana saçları bide ince telliyse akannehir

yani saçın yanları daha kısa arkaya dogru uzanıyor..
Benimde saç kesimim böyle...

Eklentiler

• $sac kesımı.jpg
    $sac kesımı.jpg
    26 KB · Görüntüleme: 47.377
oval derken nasıl bi kesim bnm de saçlarım dalagalı bn kat verdiriyodm altlarını düz bıraktırıyodum şimdi yapmim mi ?
yardı edersen çok sevinirim cnm saçlarım uzun şimdi fazla kısaltmak istemiyorm kırıklarımda var

yani cnm saçlarının yanları hafif kısa ve yüzünü çevreliyor (jj) şu şekilde kaydirigubbakcemile3
arkadan da kat veriyorlar arkası v şeklinde oluyor
sen söylersin çok kat vermezler ama çokoook kullanışlı bir model beni büyük zahmettenkurtardı
ben de önceden yanlarına hafif kat verdirip arkası düz yaptırıyordum ama o zaman hiç şekil almıyordu
şimdi çok memnunum
dur resim bulursam koymaya çalışırım mşimdi

yani saçın yanları daha kısa arkaya dogru uzanıyor..
Benimde saç kesimim böyle...

ben tam olarak böyle yaptırmıyorum ama bunda daha çok kat vare
bakması zor olur
benim yanlarım daha yuvarlak kalıyor yüzüm de yuvarlak zaten
ama zaten yıkadıktan sonra saçlar dalgalı olduğu için kendi şeklini alıyor
bak iki tane resim vericem
dalgalsacmodelleri154.jpg

bu benim saçlarımın dalgalı halinin benzeri benimkiler daha dalgalı ama
uzayınca bu şekilde oluyor

şimdi vereceğim resim de önleri var

sacmodelleri1.jpg

önleri de bu şekilde tatlım umarım yardımcı olabilmişimdir
arksı da dediğim gibi v şeklinde zemuszemus

kızlar benim de dalgalı saçlarım. victoria beckham modeli kestirdim saçlarımı yani önler uzun arkası kısa. çooook hoş oluyo herkes bayılıyo saçlarıma.

ben tam olarak böyle yaptırmıyorum ama bunda daha çok kat vare
bakması zor olur
benim yanlarım daha yuvarlak kalıyor yüzüm de yuvarlak zaten
ama zaten yıkadıktan sonra saçlar dalgalı olduğu için kendi şeklini alıyor
bak iki tane resim vericem
dalgalsacmodelleri154.jpg

bu benim saçlarımın dalgalı halinin benzeri benimkiler daha dalgalı ama
uzayınca bu şekilde oluyor

şimdi vereceğim resim de önleri var

sacmodelleri1.jpg

önleri de bu şekilde tatlım umarım yardımcı olabilmişimdir
arksı da dediğim gibi v şeklinde zemuszemus

canım grçktn çok yardımcı oldun çok teşekkür ederim zahmet edip bi de resm koymuşsun çok saol canım ama bu bna yakışır mı bnu bilmiyorm genellikle düzleştiriyorm saçımı ama baznde kndi doğal haline bırakıyorm
senin dediğin gibi kestirirsem önm çok kısa kalır diye korkuyorm
canım snin saçn nasıl şekl alıyor?mesela bn krem 7/24 sürüyorm öle düzgün bukleler oluyo...

canım grçktn çok yardımcı oldun çok teşekkür ederim zahmet edip bi de resm koymuşsun çok saol canım ama bu bna yakışır mı bnu bilmiyorm genellikle düzleştiriyorm saçımı ama baznde kndi doğal haline bırakıyorm
senin dediğin gibi kestirirsem önm çok kısa kalır diye korkuyorm
canım snin saçn nasıl şekl alıyor?mesela bn krem 7/24 sürüyorm öle düzgün bukleler oluyo...

yok tatlım merak etme önlerin bu kadar kısa olmuyor
ben diyorum ki çok kısa yapmayın diyorum boyunu gösteriyorum sen de öyle yaparsın
ben saçlarıma şöyle şekil veriyorum
benim saçlarım da dalgalı ama çok memnunum gören maşa mı yaprın der
yıkadıktan sonra çok güzel oluyor
ama sana şunu önereyim saçlarını gün içinde değil yatmadan önce yıkayp yat tatlım hafif nemli saçınızın üstüne yatarsanız sabah kalktığınızda çok güzel dalgalara sahip saçlarınız olacaktır
saçlarını olabildiğince kendisi kurumaya bırak saç kurutma makinesiyle kurutma yerimseniben
yıkadıktan sonra taramanyeterli tekrar kuruyken kesinlikle tarama en önemli kısmını şimdi söyleyeceğim
saçlarını yıkayıp taradıktan sonra jöle sürermiş gibi hafif hafif ellerinizle sıkın mıncıkla üstleri altları uçlardan diplere dalgalı şekil vermeye çalışın
ve doğru şampuan kullan cnm benim şampuanım elidorun pebesi 2si 1 arada
yıllardır kullanıyorum saçlarımı ipek gibi yapan ve güzel şekil veren tek şampuan :lepi:
benden bu kdar bende çok işe yarıyor umarımm sizde de işe yarar

kızlar ben kuaförüm size fikir vereyim ben yapıyorum müşteriler dalgalı saçlılar çok memnun kalıyor dalgalı saçlı olanlar kat attırmayacak arkası ve olacak sadece yanlarda az kat olacak bu şekilde olursa arka veee olduğu için kabarma şansı çok fazla yok

benimde saçlarım dalgalı,arkadaşın dediği gibi uzun zamandır arkası ve şeklinde önler kısa kat saç modelini kullanıyorum,

kızlar benım saclarımda dalgalı lüle lüle ve baya bi uzun ben emo kestırıyorum oyle deyınce anlıyor kuaforler emo falan degılım bu arada
altlarındakı katı cok uzun bıraktırıyorum ustlerınıde baya bı kısa kestırıyorum cok guzel gorunuyo fönlüde harıka gorunuyo hatta arkadakı katları toka ıle sacımın arkasına topluyorum ozmanda onlerı uzun arkalrı kısa oluyor cok guzel görünüyor 3 senedır aynı modelı kullanıyorum

benim saçlarım dalgalı, ince telli, kırıklıydı. ben gittim kuaföre şöyle omzumla boynumun arasına denk gelecek uzunlukta kestirdim. çok fazla kat attırmadım. 2-3 kat falandı. çok da güzel görünüyor saçlarım. tavsiye ediyorumm

bu arada kahkülerimi de böyle kestirdim. kat+ bu kahkül çokk yakışıyor. hele kestane rengi saçlarınız varsa (arkadaşımızın verdiği resim)
attachment.php

X