Tüy sorunumuza bir de bu pencereden bakmayı öneriyorum..

aycangül senin yazdıklarından sonra bende merak ediyorum artık hangisi nasıl uygun diye tedavi saç tüy bunlar için ben excelde bi çizelge yaptım oraya not alıyorum ama sadece ağda günlerini saçlarımda problem yok allahtan inş. olmaz kızlar sizde bi çizelge yapın rahatça takip edersiniz :))

canım çizelgeyi nasıl hazırlıyosun tam anlayamadım ama iyi fikir.her ay değiştiğini unutma ama.hep aynı tarihte yapma :))

ayyy tamam ablacim boshayallersmile

bugun o bahsettigim bayani izledim.. egitim ile imgeleme icin 14:14 saatini yakaladim ve hemen yaptim kaydirigubbakcemile3

faydasini gorceime inaniyorum :1rolleyes:

tekrardan belirtmek istyorum cidden iyiki gelmissin buralara kaydirigubbakcemile5

allah dileklerini kabul etsin canım.:Saruboceq:

ya bende ne zamandır okuyorum bu yazıyı...şimdi 26 haziranda epilasyon yapıcaz ölemi?ya çok zor bu iş okuyorum okuyorum bişiy anlamıyorum

ya bende dün yapcaktım nişanlımla buluştum yapamadım malesef..bugün yapcam bide 26 sında denemek istiyorum bakalım nasıl olcak

ben dün yaptım yaa....bakalım nasıl olcak...

15 gün boyunca ay büyürken seninkilerde hızla büyüyecek,dolunaydada zirve yapacak :)))
nasıl olacak başka :)))
ayrıca özelden attığın mesajı okudum.aynı konu sürekli aklımda ama bu ara yeni bi konu araştıracak zamanım ve enerjim yok inan.ama sıradaki konu o merak etme..şu stresi gerginliği üzerimden atar atmazo konuda araştırma yapıcam,söz :)

ya ben şimdi yapmayım mı abla ama tüylü tüylü yaz bide zor oluyor çabuk mu uzar şimdi yapmasam mı?

ya bende ne zamandır okuyorum bu yazıyı...şimdi 26 haziranda epilasyon yapıcaz ölemi?ya çok zor bu iş okuyorum okuyorum bişiy anlamıyorum
celnur
26 haziran tam dolunay (14:30),
27 haziran ay oğlakta küçülen fazda
28 haziran ay oğlakta küçülen fazda
seç bi gün içlerinden.
ben dolunaydan fazla uzaklaşmamak için 27 haziran diyorum kendim için ama 28 inde de hastaneye yatıcam hemen öncesinde başka işler falan çıkar da kalır diye korkuyorum.o yüzden belki bende 26 sında yapabilirim.

saolasın canım benim ben düzenli ağda yaprım ama hep 15 günde alınacak hale gelirlerr..şşimdi yapayım 26 ya da 27sinde yine yaparım bide tüy azaltıcı losyonda sürerim üstüne inş faydasını görürüm inanıyorum

15 gün boyunca ay büyürken seninkilerde hızla büyüyecek,dolunaydada zirve yapacak :)))
nasıl olacak başka :)))
ayrıca özelden attığın mesajı okudum.aynı konu sürekli aklımda ama bu ara yeni bi konu araştıracak zamanım ve enerjim yok inan.ama sıradaki konu o merak etme..şu stresi gerginliği üzerimden atar atmazo konuda araştırma yapıcam,söz :)

hadi ya:sinifsinif: ama hicri ayın sonunda yapanların azalmış nasıl olmuş onların..iyi madem dolunaya kadar uzasın yine yapayım...uf yaa...sempatiksalakcinni
evet o konudanda muzdaribiz ya aycangul...bekliyorum haberlerini...:1rolleyes:

canım çizelgeyi nasıl hazırlıyosun tam anlayamadım ama iyi fikir.her ay değiştiğini unutma ama.hep aynı tarihte yapma :))

biliyorum canım aynı olmadığını günleri burdan takip edicem senin yazdıklarından ama içinde bulunduğumuz ayın hangi gününde ağda yapıcağımı yazıyorum unutmamak için

balım bak işte ben buna uyarımmm:))zaten hergün seni dinliyorum 26 sındada şööyleee ağda yapim güselcee herzaman yaptıgım gıbı ay takvimimize uyarak gercekten gülcanın söylediklerine kulak verinnn farkı görceksinizzz.tüğsüz tawuğum diye söylemiyorum bunları takvime uyarsanızz tüğlerinizden tamamıyle kurtulabılırsınızz...ama kesınlıkle ay ay ayyy :) dilek tutunnn,,bacaklarınızı alın,,saclarınıza bakım yapın,,çiçek ekin,,ayın konumuna gore tabıkı herseyyy ıstedıgınız gıbı oluyorr...

.
bu metodu avrupalilar cok sik kullanirlar, kuaföre bile aya göre giderler

bende 26´sinda agda yapayim bari :KK66:

birdahaki uygun tarihler hangileri, yazarmisin, yazin türkiyede yaptiririm

X