Üstüne görmek" nedir? Hamile kadın adet görür mü?

iyi günler arkadaşlar ben 10 gündür miyde bulantım kasık arım oluyo ama şimdi adet oldum cok sıvı ve cok acık rengi ama hiyde bulantım hale deval ediyo acaha hamile ola bilirmiyim tes yapmaya korkuyorum teşk

iyi günler arkadaşlar ben 10 gündür miyde bulantım kasık arım oluyo ama şimdi adet oldum cok sıvı ve cok acık rengi ama hiyde bulantım hale deval ediyo acaha hamile ola bilirmiyim tes yapmaya korkuyorum teşk

Arkadaslar esim yaklasik 7.5 ay once varikosel ameliyati oldu sayi cok az hareket cok az morfoloji kotu falan filan.Her ay bi umit bi umit bombos ya....Simdi pe seedi kesfettim.!. ay tutmadi bilmiorum ne olur mirmirmirmirmirmirmirmir

arkadaslar ben bugün adet sancısı diye dr a gittim kanda gebelik testi yaptılar sonuç hamile olduğumu gösteriyor hcg-beta 123 çıktı ama dr 2 gün sonra aynı testi tekrar yapalım dedi kafam karıştı hamile miyim yoksa değilmiyim .dr hamile olduğumu söyled ama tekrar test yapalım dedi CADIARZU

----------
inşallah hamılesındır cnm...

ya kusura bakma başından yazmadım bunları yanlış bilgilendirmiş olmayayım ben bir yıllık evliyim ve bir yıldır yasmin kullanıyorum çünkü eşim çocuk için erken olduğunu düşünüyor ama ben çok istiyorum eşiminde isteğiyle olsun istiyorum ama,bu ay iki gün üst üste hap içmeyi atlamışım farkına varınca kutuyuda atmadım devam ettim ikinci bir korumada olmadı ve tamda yumurtlama dönemimdi ben bunun için hamile olabileceğimi düşünüyorum ve her ayda mutlaka birgünde olsa hap içmeyi unutuyordum onun için her ay test yaptım sık sık. Hap içerkende kalma ihtimali oluyormuşya hap çocuğa zarar verir diye düşündüm hep. Ama artık hap içmiycem içmeyenler bile benim kadar test yapmamıştır ya zaten artık olursada olur zamanı geldi diye düşünüyorum eşimde çok heveslenmişti bu aralar hamile kaldığımı ümitle bekledi hep.

canım bebek istiyorsan hap içme hap yumurtalıkları tembelleştiriyor hamile kalmayı geciktiriyor:)))

merhaba arkadaslar, ya bende suanda cok tuhaf seyler yasiyorum 8 ay önce düsük yaptim ve bu ay adet oldum ama adetim diger adetlerimden farkliydi diger adetlerim her ayin 25 inde olurdu ve olmadan bir kac gün önce leke leke gelirdi ve ayin 25 inde tam adet olurdum... ama bu kez öyle olmadi önceden leke gelmedi ve 1 hafta gec oldu, test yaptim negatifti.. ama bu kez önceden lekelenme olmadi ve yani sadece bir iki gün sürdü bu kez lekelenmeyle birlikte 4-5 gün felan sürdü icime sinmedi cünkü bittikten sonra kasiklarimda agrilar gecmedi ve bugün test yaptim ikinci cizgi silik bi sekilde gözüküyor.... ama adet oldugum zaman et parcalari felan düstü bende, yani hamilemiyim yoksa düsükmü yaptim bilmiyorum ??????, hamile olupta et parcasi düsüren varmi ? kizlar lütfen cevabinizi bekliyorum, sabah dktora gidicem ama cok korkuyorum ya düsük yapiyorsam diye... cünkü basbaya yogun bi kanam oldu bir gün, ve parca seklinde seyler düstü... varmi bu sekilde olupta hamileligi devam eden ???

merhaba arkadaslar, ya bende suanda cok tuhaf seyler yasiyorum 8 ay önce düsük yaptim ve bu ay adet oldum ama adetim diger adetlerimden farkliydi diger adetlerim her ayin 25 inde olurdu ve olmadan bir kac gün önce leke leke gelirdi ve ayin 25 inde tam adet olurdum... ama bu kez öyle olmadi önceden leke gelmedi ve 1 hafta gec oldu, test yaptim negatifti.. ama bu kez önceden lekelenme olmadi ve yani sadece bir iki gün sürdü bu kez lekelenmeyle birlikte 4-5 gün felan sürdü icime sinmedi cünkü bittikten sonra kasiklarimda agrilar gecmedi ve bugün test yaptim ikinci cizgi silik bi sekilde gözüküyor.... ama adet oldugum zaman et parcalari felan düstü bende, yani hamilemiyim yoksa düsükmü yaptim bilmiyorum ??????, hamile olupta et parcasi düsüren varmi ? kizlar lütfen cevabinizi bekliyorum, sabah dktora gidicem ama cok korkuyorum ya düsük yapiyorsam diye... cünkü basbaya yogun bi kanam oldu bir gün, ve parca seklinde seyler düstü... varmi bu sekilde olupta hamileligi devam eden ???

arkadaşım doktora gidip bi sonuç aldınmı bende adet günümden 4.5 gün önce oldum adetimi ilk gün pembemsi bi sıvı geldi ikinci gün parça parça şeklinde kanamam oldu normal adetim bu şekilde olmuyo bu gün üçüncü günüm hiç bişey gelmiyo bide çok başım dönüyo :uhm:

evet olabiliyor hamilelkte adet görme..annem benden 13 yaş küçük kardeşimde 3 ay adet gördü ve bu yüzden hamilleikten şüphelenemdi ,ne zaman idrar testi verdi gerçek ortaya çıktı :KK1:

ben doktora gittim, doktor rahime bakti ve kesinlikle hamilelik beirtisi yok dedi hatta tüp bebekten bile bahsetti :KK43:((( sonra ben test yaptim ikinci cizgi silikti dedim, o zaman her ihtimale karsi kan tahliline yolladi, burada kolay kolay yollamiyorlar tahlile... cuma günü gittim kan verdim yarin sonucunu alicam, offff yaa canim ülkem gibisimi var, tr de olsam simdiye kadar hersey belli olmustu, bi test sonucu icin bile 3 gün bekliyorum araya hafta sonu girdigi icin :KK43:((
GÖRELIM MEVLAM NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER;
benimde annem menopoza giriyor diye 6 ay adet oldu ama kesik kesik hatta ilk zamanlar testte bile cikmamisti en son doktora gittigimizde doktor ultrasondan bakti ve 6, 5 aylik hamileydi :))) o zaman ögrendik bbegin varligi ve annem neler neler kullandi ilaclar haplar, tabi bilmeden, hamile oldugunu ögrendikten sonra cok üzüldü bu cocuk kesin sakat olucak dedi ,ama hicte öyle olmadi gayet saglikli bir cocuk hemde cokk zeki suanda ilkokul 5, sinifa gidiyor :)))) Rabbim onu öyle gizlemisti bu olayi bizzat ben yasadim :))) ama yinede soruyorum iste :))) o mucizeyi yaratan Rabbim benim icinde bir mucize yaratirmi acaba ,,,,
benim sadece yogun tek bir gün kanamam oldu ve resmen kocaman parcalar düstü hele biri resmen et parcasiydi.... tabi anneme soramiyorum o zaman adetlerin nasildi diye :)))

evet olabiliyor hamilelkte adet görme..annem benden 13 yaş küçük kardeşimde 3 ay adet gördü ve bu yüzden hamilleikten şüphelenemdi ,ne zaman idrar testi verdi gerçek ortaya çıktı :KK1:

canım benim de inşallah öyledir teşekkürler

ben doktora gittim, doktor rahime bakti ve kesinlikle hamilelik beirtisi yok dedi hatta tüp bebekten bile bahsetti :KK43:((( sonra ben test yaptim ikinci cizgi silikti dedim, o zaman her ihtimale karsi kan tahliline yolladi, burada kolay kolay yollamiyorlar tahlile... cuma günü gittim kan verdim yarin sonucunu alicam, offff yaa canim ülkem gibisimi var, tr de olsam simdiye kadar hersey belli olmustu, bi test sonucu icin bile 3 gün bekliyorum araya hafta sonu girdigi icin :KK43:((
GÖRELIM MEVLAM NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER;
,,,
benim sadece yogun tek bir gün kanamam oldu ve resmen kocaman parcalar düstü hele biri resmen et parcasiydi...

benimkide aynı şekilde oldu şu an hiç bişey yok hayırlısı diyelim:Saruboceq:

asudecim senin adetin günündemi erkenmi geçmi oldu benimkisi gününden 4.5 gün önce oldu

benimkide adet tarihimde 5 gün sonra oldu ama suanda kan testi yaptirdim negatif cikti :KK43:((

bende bugün test yaptım benimkide negatif zaten doktor dedi adet günün geçmeden rahim temizlenmeden çıkmazmış hayırlısı canım ben idrar testi yaptırdım

bende bugün test yaptım benimkide negatif zaten doktor dedi adet günün geçmeden rahim temizlenmeden çıkmazmış hayırlısı canım ben idrar testi yaptırdım

evet hayirlisi canim, ben tüp bebek yapmaya karar verdim bakalim inslaalh bu kez olur, sende takma kafana insallah en kisa zamanda bebeklerimizi kucagimiza alamk nasip olur

evet hayirlisi canim, ben tüp bebek yapmaya karar verdim bakalim inslaalh bu kez olur, sende takma kafana insallah en kisa zamanda bebeklerimizi kucagimiza alamk nasip olur

inşallah canım kafaya falan taktığı yok benim zayen 7 yaşında bir oğluşum var ama oğlum bu aralar çok üzülüyo benim de kardeşim olsaydı falan diye başlıyo her konuşmasına buda bizi çok üzüyo bizde onun üzülmesine dayanamıyoruz bizde bir aydır çalışmalara başladık canım hamile kalıp oğluma bir an önce haber verme telaşındayım oğlum ikinci sıfa gidiyo başarısını etkilemesini istemem son zaman larda hiç ağzından düşmüyo televizyonda bile bebek görse annecim birkere öpebilirmiyim diyo anlıyacağın böyle bir durumdayım rabbim kimseye aratmasın canım siz nekadar zaman dır düşünüyosunuz canım:lepi::lepi::lepi::lepi:

inşallah canım kafaya falan taktığı yok benim zayen 7 yaşında bir oğluşum var ama oğlum bu aralar çok üzülüyo benim de kardeşim olsaydı falan diye başlıyo her konuşmasına buda bizi çok üzüyo bizde onun üzülmesine dayanamıyoruz bizde bir aydır çalışmalara başladık canım hamile kalıp oğluma bir an önce haber verme telaşındayım oğlum ikinci sıfa gidiyo başarısını etkilemesini istemem son zaman larda hiç ağzından düşmüyo televizyonda bile bebek görse annecim birkere öpebilirmiyim diyo anlıyacağın böyle bir durumdayım rabbim kimseye aratmasın canım siz nekadar zaman dır düşünüyosunuz canım:lepi::lepi::lepi::lepi:

ahh canim kiyamam ya, tabi tek kalacaklar korkusuyla kardes istiyorlar, doguncada kiskancliklar oluyo :))))
biz 5 senedir istiyoruz canim bi kez tüp bebek yaptik olmadi, tam umudumu kesmistimki kendiliginde hamile kaldim, derken onuda 4 aylikken düsürdüm :KK43:( bakalim insallah rabbim hayirli evlatlar nasip eder, esim cocuklari cok sever, onun birinin bebegini sevdigini gördügümde cok üzülüyorum :KK43:(( o zamanlarda daha cok aklima geliyor iste, hayirlisi bakalim

X