Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Samn gzel kokmas iin

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

minel axsxk

HİSLERİMİN TALEBESİYİM
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2008
1.200
15
merhaba kızlar ben bitkisel sampuan kullanıyorum ve kokusu saçımda kalmıyor bana saçımın güzel kokması iiçn şampuanımı değiştirmeden bişeyler önerebilir misinizzz???
şimdiden sagolunna.s.

Güzel bi konuya değinmişsin arkadasım tebrikler ..
varsa böyle bişey yapalım bizde saçlarımızı savururkene rapunzel olunca lazım olcak:nazar:

harikasın minel aşk bende böyle bi konu geçirmiştim aklımdan hihoyyyt kötü kokular resmen saçıma yapışır ama şöyyle parfümdür şampuandır güzel kokular asla durmaz saçımda sinir bişey umarım çare buluruz kk'da:enbuyukkk:

parfumunuzu birazda saciniza siksaniz,,ben oyle yapiyorum bazen ama baska formuller varsa ,banada uyar yani....

arkadaşlar ben dışarı çıkacağım zaman parfümümden saçlarıma da sıkıyorum.missss gibi kokuyor.parfümde daha kalıcı olmuş oluyor.bence deneyin.zarar verir yazmışsınız ama başka yolunu bilmiyorum.ben senelerdir öyle yapıyorum.niye zarar versinki.tenimize zarar vermiyosa saçına da zarar vrmez.sonuçta tenimiz daha hassas bölge

arkadaşlar ben dışarı çıkacağım zaman parfümümden saçlarıma da sıkıyorum.missss gibi kokuyor.parfümde daha kalıcı olmuş oluyor.bence deneyin.zarar verir yazmışsınız ama başka yolunu bilmiyorum.ben senelerdir öyle yapıyorum.niye zarar versinki.tenimize zarar vermiyosa saçına da zarar vrmez.sonuçta tenimiz daha hassas bölge

canım ten ayrı saç ayrı bi zararı olur diye düşündüm bilgim yok bu konuda
sen bir zararını görmediysen ne güzelllkaydirigubbakcemile2
önerin için teşekkürlerrr

ewt parfüm güzel bi çözüm oluo cnm birde normal saç kremimizi elimize bir miktar alıp saçımızı tarayacagımız fırçamıza sürüp öyle taradıgımızda güzel bi kokusu oluor saçı da yatıştırıor hem onun üzerine yine istersenız parfümde sıkın. ama daha kalıcı ve farklı çözümler varsa bende merak ediyorum açıkçası :) (hem bi arkadaşımz sabah saçımın elektriklenmesını ıstmeırum demişti aynı fikri sunmuştum ayrıca 2.bi işe de yarar yani:) ) hoşçakalınnn:KK66:

k.k.da bir yerde okumuştum ama unuttum şimdi kimin yazdığını menekşe yağından bahsediyordu arkadaşımız.güzel kokuyormuş.

Bitkisel boya markası "organic" in şampuanları da var, sürekli dergilerde görüp duruyordum reklamını, bir süre önce de kuaföre sipariş ettim. Çok çok çok güzel bir kokusu var karpuz karpuz kokuyorum yıkayınca çok güzel kokuyor hemde organik. Ama kremleri, maskeleri falan çok ağırlaştırıyor saçı :KK43:

Bitkisel boya markası "organic" in şampuanları da var, sürekli dergilerde görüp duruyordum reklamını, bir süre önce de kuaföre sipariş ettim. Çok çok çok güzel bir kokusu var karpuz karpuz kokuyorum yıkayınca çok güzel kokuyor hemde organik. Ama kremleri, maskeleri falan çok ağırlaştırıyor saçı :KK43:

benim arkadaşım bu boyadan yapmış sanırım ama şampuanını duymamaıştım canım kuaförlerde mi bulunur ki bu?bide hazır saç kounusu açmışken benim saçımın belli görünen yerlerinde beyazlar var bu organik boyadan alsam da boyasam sizce nasıl olur? hiç deneyen varmı hem aksada belli olmuyormuş aktıgı yani sürekli boyamak gerekmiyormuş

parfüm iyi fikir ama saç uçlarının kırılmasına neden olur ve sigara dumanı,egzos dumanı karışınca berbat kokar banyo sonrasında saçlarınızı gülsuyuyla tarayın vaktim yok derseniz duştan çıkmadan gülsuyuna+su yapıp bir tasla kafanızdan aşagı boca edin daha dogal ve zararsız bir yontem deneyin

parfüm iyi fikir ama saç uçlarının kırılmasına neden olur ve sigara dumanı,egzos dumanı karışınca berbat kokar banyo sonrasında saçlarınızı gülsuyuyla tarayın vaktim yok derseniz duştan çıkmadan gülsuyuna+su yapıp bir tasla kafanızdan aşagı boca edin daha dogal ve zararsız bir yontem deneyin
hımmCADIARZU bunu hiç düşünmemiştim güller diyarında yaşıyorum aklıma gelmedi yafff
gerçekten bi deneyelim canım sen yapıyor musun bunu?

yoo rica ederim daha kalıcı olmasını arzu ediyorsan banyo öncesünde kayısı yagı,gulyagı saçlarına sür bir yandan bakımın yapılsın bir yandan saçların güzel koksun

canlarımm açılın bakayım ben geldımm bunu deneyın sacınız yaglıyken bıle mısss gıbı koksun ben yapıorumm bende kocişimde çok memnunuz hatta bnm askım gece bn ona popomu dönunce sacımı koklaya kkoklaya yatıoo neyseee efendım gelelım asıl mevzuya avonun advance techniques'ın daıly retuls dıye fıstık yeşili bı bakım kremı war durulanmayanlardan.. banyo yptıktan sonra sacı kurutmadan suruyorum sonra kurutuyorummm ohhh misss kkokuyoo hemde cok duusuk fıyata bana 2-3 ay gıdıo en son aldıgım zaman 7 ytl ydı walla tavsıye ederımmm

k.k.da bir yerde okumuştum ama unuttum şimdi kimin yazdığını menekşe yağından bahsediyordu arkadaşımız.güzel kokuyormuş.

Ben yazmıştım canım böyle bir konu daha önce de açılmıştı.:eek:
Ben banyodan sonra elime 1 damla menekşe yağı damlatıyorum saç uçlarına yediriyorum.
Bir dahaki yıkamaya kadar kokusu kalıyor. Sürünce eve de siniyor kokusu ohh misss gibi...kaydirigubbakcemile5

X