Makyaj Ürünleri Nil ile makyaja ve kadına dair her şey

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Merhaba nil benim hosuma giden makyaj tarzlarindan biri beyaz $howda konuk olan Serenay Sarıkaya nin makayjiydi ve benzer sekilde yine kirmizi dudaklarla daha hafif göz makyajila tamamliyorlar nasil yapmaliyim nelere dikkat etmeliyim?

birde bana her makyaj gitmiyor fazlasinida kaldirmiyor yüzüm anladigim kadariyle.kumralim Beyaz tenli kahverengi gözlüyüm(elaya kacan) gözlerimin altina kalem cektigimde gri soguk mor tonlari bile beni yorgun göstriyor.
tavsiyelerini bekliyorum simdiden tskler

Merhaba nil benim hosuma giden makyaj tarzlarindan biri beyaz $howda konuk olan Serenay Sarıkaya nin makayjiydi ve benzer sekilde yine kirmizi dudaklarla daha hafif göz makyajila tamamliyorlar nasil yapmaliyim nelere dikkat etmeliyim?

birde bana her makyaj gitmiyor fazlasinida kaldirmiyor yüzüm anladigim kadariyle.kumralim Beyaz tenli kahverengi gözlüyüm(elaya kacan) gözlerimin altina kalem cektigimde gri soguk mor tonlari bile beni yorgun göstriyor.
tavsiyelerini bekliyorum simdiden tskler

sevgili caramel, serenayIn makyajını görmedim nette bakmtım ama net değildi ..ama anladığım kadarı ile aşağıdaki fotolardaki tarza yakın bir makyaj tarzı kullanmayı istiyorsun..
nude tarzı makyajlar yapacaksın göz ve yüz bütününe ama makyajı tamamlayan ve gösteren ,ilgi odağı olan kırmızı dudaklar olacak..çok ta hoş bir stil ..
göz altlarına koyu olmayan açık ,nude tonlar yada aydınlatmayı destekleyen ürünler kullan..orta parıltılı göz kalemleri hatta farını aplikatör yardımı ile gözaltına sür,aşağıdaki resimlerdeki gibi ,bu yapılanişlem ,gözleri belirginleştirir,göz altların çok yorgun ve halkalı bir yapı da ise,kirpik altlarına rimel kullanma,daha da yorgun gösterir ...kaş altlarını aydınlat mutlaka...nude ve kahve-yeşil mavi soft renklerle gölgelemeler yapabilirsin ela gözlüsün çoğu renk çok yakışır..allıkta ise parıldtılı olmayan bornze ve kahve tonları yada soft şeftali-pempeler makyajın bütününe göre..uydun dudak kalemi ile dudaklarını mutlaka konturle ve kaşlarına uygun 1-2 ton koyu kaş kalemi yada mat far ile kaşlarını renklendir mutlaka...
aklıma ilk gelenler bunlar ..umarım işine yararlar sevgiler...

Angelina%2520Jolie%2520scarlet%2520lips%2520230x380.jpg

çilek - cheryculture ve watsondan aldıklarımın swacth ve yorumları;

cheryyculture-çilek ve watsons alışverişlerimden payıma düşenler:)
e.arden jel lıner yumuşak dokuda ama kömür siyahı değil ,tek bir hamlede simsiyah olabilen jel lınerler tercihim ..bunun dışında çok iyi ,yanında gelen fırçası hata yapmanızı enğelleyebilecek kadar zarif tasarlanmış...
cc. den aldığım amuse palette oldukça yoğun pigmentli,çok mu mükemmel hayır,ama 2 dolar için süper tabii:) renkler canlı ve güzel, kalıcılığı da gayet iyi..alınırmı ,2 dolara elbette alınır...
NYX cream glıtter,renler harika ıce quuen benim aldığım ,dağılma problemi olmasa birde ah ... ama yine de çok sevdim,gece makyajlarında yada konulu makyajlarda birebir bir ürün diyebilirim ...
NYX glosslar bence harika,yapıları yapış yapış değil,rahatsız etmiyorlar ki ,ben ruj gloss sevmem bu yüzden ama bunlar gerçekten iyiler...

ve watsons maskelerim henüz kullanmadım bunları ama genel anlamda bu markanın ürünlerini özellikle maskelerini seviyorum ..ojeler ise sevdiklerim arasında,birçoğundan daha çok dayanıklı alix avien ...
şimdilik bu kadar ..
dün gece yine cherry culureden alışverişimi yaptım hızımı alamayı 20 gün sonunda elimde olurlar en geç, bir daha ki alışverişlerim postunda buluşmak üzere... :KK66:

butterfly istediğn klepatra mayajı,umarım beğenirsin :)
mvili olanı gece yaptım ama içime hiç sinmedi,sonra yeşil olanı yapmaya çalıştım,
mavili de kaş detayını önemsemeiştim oysa püf noktası o imiş:)
sen 1 istedin 2 geldi ,kısmet :)

kleopatra.jpg

027ox.jpg
009bkr.jpg

Canım çoook teşekkür ederim,ellerine sağlık.Gerçekten çok beğendim.Yeşilli olanını denicem ben de,far olarak altın sarısı da kullanmayı düşünüyorum.
Tekrar saol :128: heyecan yaptım şimdi nasıl yapcam diye:119: :)

butterfly rica ederim :)
canım yaparsın elbet ,hatta burada bizimle paylaşırsan çok sevinirim :KK66:

nil şimdi baktım bu siteye gerçekten çok güzel ve ucuz ürünler var.çok renkli farlar var ya 48li yada daha büyükleri onlardan hiç aldınmı kaliteleri nasıldır sence?bir diğer sorum da hem doğal hemde çekici bir göz makyajını nasıl yapabilirim.toprak tonları doğal deniyor ama sanki bana pek gitmiyor yada doğru tonu bulamıyorum.her kıyafete uyum sağlayacak doğal ama gözler ön plana çıkarabilen bir makyajı nasıl yapabilirim yardımcı olursan sevinirim

nil şimdi baktım bu siteye gerçekten çok güzel ve ucuz ürünler var.çok renkli farlar var ya 48li yada daha büyükleri onlardan hiç aldınmı kaliteleri nasıldır sence?bir diğer sorum da hem doğal hemde çekici bir göz makyajını nasıl yapabilirim.toprak tonları doğal deniyor ama sanki bana pek gitmiyor yada doğru tonu bulamıyorum.her kıyafete uyum sağlayacak doğal ama gözler ön plana çıkarabilen bir makyajı nasıl yapabilirim yardımcı olursan sevinirim

canım ben nyx farları şiddetle öneririm ,hatta herşeyini o markanın ..amuse de güzel iş görüyor ve çokta uygun :) yeni aldım hatta amuse üstte resimlerde var :)
kendine yakıştırdığın soft renklerle günlük bartıdan uzak bir makyaj yapabilirsin ,illa tıorak tonları olmak zorunda değil elbette...
benim günlük makyajımı ekliyorum,fikir olur..
lıner ve rimel dir alında en çok ta makyajı gösteren göz de...her kıyafete uyum sağlayan füme -gri-krem tonlarını kullanabilirsin ...

---resmini şimdi gördüm ,maşşallah..yüzün ,şekli edan çok hoş bir kere..
yakışmaz diyebildiğim bir ton yok ,sadece yoğun kahveler fazla boğabilir..tonları önemli...
gözlerin iri değil gibi ,göz içine siyah kalem sürme ,beyaz sür büyük göstersin ..
ve lıner ı biraz kalın ve göz kapağın orta kısmında bombeli yap ,ve kuyruk daha da anlam katar gözlerine hafif çekik çünkü...
göz altına da istersen siyah kalem uygulayıp ,onu dağıtıp buğu görünümü verebilirsin irileştirmek adına ...

günlük makyajım, bu makyaj da somon -açık pmpe ve kahve kullanmıştım..
aynı karışımı kirpik diplerime de uyguladım inceden ,mascara lıner ve aydınlatmak içinde beyaz far kullandığım bir makyajım...

naturel1.jpg

Son düzenleme:
butterfly istediğn klepatra mayajı,umarım beğenirsin :)
mvili olanı gece yaptım ama içime hiç sinmedi,sonra yeşil olanı yapmaya çalıştım,
mavili de kaş detayını önemsemeiştim oysa püf noktası o imiş:)
sen 1 istedin 2 geldi ,kısmet :)

kleopatra.jpg

027ox.jpg
009bkr.jpg

yeşil olan kleopatra makyajını beğendim canım,gerçektende demek ki püf noktası kaşlarmış.
kolay gelsin canım.:KK19:

nil öncelikle teşekkür ederim sende çok hoşsun maşallah.aslında gözlerimin iri olduğı söylenir ama sanırım göz kenarlarımdaki mimik kaslarım kuvvetli olduğu için gülümsediğimde gözlerim küçük görünüyor galiba.ama yinede tavsiyelerine uymayı düşünüyorum çünkü daha da büyük görünmesi güzel olur diye düşünüyorum.sana lens sayfası için çektiğim göz fotolarımı ekliyorum canım.siyah yerine koyu kahve rimel ve eyeliner kullansam yine aynı etkiyi yaratırmı bu gözlerde sence?siyah çok dikkat çekiyor gözümde kahve biraz daha doğal durmazmı?yardımların için çok teşekkür ederim canım:KK71:Eki Görüntüle 109746 Eki Görüntüle 109747

nil öncelikle teşekkür ederim sende çok hoşsun maşallah.aslında gözlerimin iri olduğı söylenir ama sanırım göz kenarlarımdaki mimik kaslarım kuvvetli olduğu için gülümsediğimde gözlerim küçük görünüyor galiba.ama yinede tavsiyelerine uymayı düşünüyorum çünkü daha da büyük görünmesi güzel olur diye düşünüyorum.sana lens sayfası için çektiğim göz fotolarımı ekliyorum canım.siyah yerine koyu kahve rimel ve eyeliner kullansam yine aynı etkiyi yaratırmı bu gözlerde sence?siyah çok dikkat çekiyor gözümde kahve biraz daha doğal durmazmı?yardımların için çok teşekkür ederim canım:KK71:Eki Görüntüle 109746 Eki Görüntüle 109747

maviş gözlerin iri evet ,tüz yüz fotonda gülümseyince kısılmışlar :KK1::nazar:
aşağıdaki resimler sana fikir olsun diye ekliyorum ...senin göz şekline yapılabilecek makyajlar bunlar..
lıneri göz kapağının ortasına kadar sürüp orada bitirdiğin zaman gözünün şekli de daha da belirginleşir,ve iriliği göze çarpar..
koyu kahve rimal kullanabilirsin ,doğal durur evet ,hatta bende istiyorum almak :KK69:
diğer söyediklerime ek olarak ta küçük göstermek istersen gözlerini bazen ,içine siyah kalem ,pınarından bitimine ve üst göz kapağının içinide siyah kalemle çevrele küçük ve kısık olacaklardır...

images
images
images
images

makyaj.jpg

Gözlerinin çevresini siyah kalemle çevrelemiş ve dağıtmış,hafif buğuluk var ...
göz pınarlarında gümüş renk ile aydınlatılmış ,yanaklarda pmpe ton ve dudaklarda nude bir gloss var..kaşlarını renklendirmiş
kaş altını beyaz far ile aydınlatıp,kahve -kiremit tonlarında hafif bir gölgeleme yapmışgöz kapağındaki çerçevenin üzerine...
ve yüzünde çok doğal duran bir kontürleme tekniği uygulanmış ...

nil çok teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldun :KK70: özellikle mavi olan göz ve kaş şekli benimkine benziyor ordada kahve kullanılmış sanırım ve gayet güzel olmuş:)birde ben en alttaki fotoyu çok beğendim tam istediğim doğal makyaj bu:KK66: senden bir ricamda göz rengimi bu kadınınkine benzetme şansım varmı?hangi marka böyle doğal ve güzel durur sence ?

nil çok teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldun :KK70: özellikle mavi olan göz ve kaş şekli benimkine benziyor ordada kahve kullanılmış sanırım ve gayet güzel olmuş:)birde ben en alttaki fotoyu çok beğendim tam istediğim doğal makyaj bu:KK66: senden bir ricamda göz rengimi bu kadınınkine benzetme şansım varmı?hangi marka böyle doğal ve güzel durur sence ?

yardımcı olabiliyorsam az da olsa,sevinirim maviş:KK70:
canım o mavi göz makyajında açık kahve far üzerine krem tonlarında kalem yada far geçilmiş üzerine ve böylece altın yansımalı olmuş makyajın görünümü ..
ama özellikle yoğunluğu göz pınarlarına kullanılmış aydınlık katıp vurgulyabilmek için ..
canım hillary duff o fotodaki göz rengi solotıcadaki charm mel serisine benziyor ,hareli ve siyah çemberli onunda çevresi...
lens deyince aklıma gelen solotıca ,doğallığı en iyi lens,önemli olan uygun rengi ve seriryi yakalayabilmek ,kendi göz taban rengine göre...:KK31:

kullandığım farlar everdays minerals...

evet evet ,takma kirpik var ,hala takmakta zorlandığım :))

arkadaşlar çok arkdaşımdan özel msj aldım cherry cullture alışverişi ile alakalı ...
elimden geldiğince anlatmaya çalıştım ..google çeviri yükleyin pc nize işiniz çok daha kolaylaşır:)
yine takıldığınız yer olursa yardımcı olmaya çalışırım ...ödeme seçeneklerinde kredi kartı -paypal mevcut..
ben paypalla alım yapıyorum ..paypal güvenli bir sistemdir..
türkçe paypal sitesi de var kerdi kartı ve adres bilgilerinizi yaıp üye olabilir ve mail yolu ile tüm işlemlerinizi takip edebilirsiniz...
umarım olmuştur yazılar okunuyordur:18:acemilik böyle bişi :KK9:

cherry culture alışverişi nasıl yapılır (yurt dışı )

1 check out u tıkla kayıt ol üstteki yazıya tık!
http://img831.imageshack.us/img831/5886/88644358.png

2

http://img253.imageshack.us/img253/8955/42804832.png

3
http://img89.imageshack.us/img89/170/31546749.png

maviş tşk ederim canımm:79:

Son düzenleme:
nil merhaba gönderilerini sürekli takip ediyorum makyaj altına kullanmak için 50 faktörlü güneş kremi önermiştin hangi markayı tavsiye edersin? 2. sorum ise daha 20 yasındayım ancak göz cizgilerim cok belirgin makyaj yapılınca dahi belirgin oluyor bunu engellemenin herhangi bir yolu var mı dogal olarak da uygulayabilecegim bir yol olursa sevinirim. diger bir sorum maybelline dream mousse köpük allıgı önerirmisin yanaklarımın parlak görünmesini istiyorum bu etkili olur mu? son sorum ise biraz fazla oldu kusura bakma ama senin yardımcı olabilecegini düşündüm:) esmerim cok acık renk ruj sevmiyorum kendime yakıştırmıyorum hangi tonlarda ruj önerirsin mara ve numarasıyla beraber uygun bir fiyatta ruj önerirsen sevinirim:)) cok sagol simdiden...

X