Hamile olduğumuz gözlerden anlaşılırmı?

megryann

Aşkımın aşkı....
Kayıtlı Üye
20 Mart 2009
5.905
38
Arkadaşlar bir süredir bu konuyu merak ediyordum.Çevremde de çok duymuştum hamilelerin gözünden anlaşılıyormuş.Nasıl oluyor bilen varmı?Bazıları bayanın gözüne bakınca hamile olduğunu anlıyorum diyor.Tv de cem davran da söylemişti bunu.Çok merak ettim nasıl oluyor?

canım bunu ben de duymuştum sanırım hamile bayanın gözbebekleri olduğundan büyük oluyor bir de kirpikler hamilelikte birleşiyormuş sanırım ama gene de emin değilim ben böyle duymuştum

canım bunu ben de duymuştum sanırım hamile bayanın gözbebekleri olduğundan büyük oluyor bir de kirpikler hamilelikte birleşiyormuş sanırım ama gene de emin değilim ben böyle duymuştum

Öylemi?Hiç dikkat etmemiştim.Göz bebekleri büyüyüp kirpikler yapışıyor demek.Ama bu çok hassas bakılınca ki onda bile zor anlaşılan bir şey bence.Ben anlayamam karşımdakinin gözlerine bakınca hamile olduğunu.Nasıl anlıyorlar merak konusu?Başka bir püf noktası varmıdırki acaba?

bızıde komsumuz ben hamıleyken daha haberı yoktu sen hamılesın dedı hıc lafıda gecmemıstı gercekte hamıleydım

hiç duymadım,ama yeni hamileyken hep uyuyorsunya,gözlerin şişyordur sanırımkaydirigubbakcemile3

hiç duymadım,ama yeni hamileyken hep uyuyorsunya,gözlerin şişyordur sanırımkaydirigubbakcemile3

Yok ondan değil göz bebeklerimiz normalden büyük oluyormuş ama bunu anlamam için şu an hamile olan birinin önceki resimlerine ve şimdiki resimlerine bakmak lazım.Benim hamileyken(düşükten önce) çekilen bir fotom var.Önceki fotolarımla karşılaştırıyorum ama bir fark göremiyorum.Gözlerimiz dahamı dışarı çıkıyor acaba?Ben kendimi öyle gördüm resimde....

benim annem de parlak oluyo nasıl anlatsam sanki hep yaş varmış gibi gözlerindee

hımmm buğulu bakış.Bana o dönemimde herkes 'hastamısın'diyordu.Yüzüm çok solgundu.Gözlere dikkat etmedi kimse....Çevremde anlayanda yok pek...

Bende internette okumustum, hatta hamilelik belirtileri arasinda yaziyordu. Göz bebegimiz normalinden daha büyük oluyormus. Gerci hic dikkat etmedim, kimsedede fark etmedim. Bunu anlamak icin önce milletin gözünü ezberlemek lazim yoksa durduk yere anlamak cok zor bence :uhm:

Bende internette okumustum, hatta hamilelik belirtileri arasinda yaziyordu. Göz bebegimiz normalinden daha büyük oluyormus. Gerci hic dikkat etmedim, kimsedede fark etmedim. Bunu anlamak icin önce milletin gözünü ezberlemek lazim yoksa durduk yere anlamak cok zor bence :uhm:

Katılıyorum canım.Çok dikkatli biri olmak gerekki fark edebilelim göz bebeği büyümüşmü aynımı diye?Hassas iş valla :)

banada birisi demişti hamilemisin diye nerden anladın dedim gözlerinden dedi nasıl dedi buğulu buğulu bayık bayık bakıyorlar dedi.birde ben o kişiyle ilk defa görüşüyordum

kirpikler karışırmış,birbirine yapışırmış, ayrık ayrık dururmuş öyle olunca da

benimde bi müşterime işyerinde temizliğe gelen kadın kaşların düşmüş demiş inanmamıs cünkü ihtimal yokmuş iki gün sonra süprizzz hamileymişş:KK70: halbuki kadının senelerdir ben kaşını alıyıorum hiç farketmemiştim:KK70:DD

evet kızlar bende duydum bunu hem babannem demişti onun hamileliği gözlerinden anlaşılmış.kirpikler çift olurmuş karışırmış.ben hamileyken banada biri bakıp ben sende hamilelik görüyorum demişti ve ben gerçekten hamileymişim.keşke yine olsam ahhh ahhhhh...

canlarım benim anladım herşey psikolojik:) bu ay bende bazı belirtiler olmuştu annem az çok farkındaydı regl günüm gelmeden daha sormaya başlamıştı var mı diye.Adet günümde kızım sen hamilesin gözlerin parlıyor dedi ama daha 10 saat geçmeden adetlendim:):):) Ben artık bu tarz şeylere pek inanmamaya başladım gerçi büyüklerinde vardır bi bildiği

banada birisi demişti hamilemisin diye nerden anladın dedim gözlerinden dedi nasıl dedi buğulu buğulu bayık bayık bakıyorlar dedi.birde ben o kişiyle ilk defa görüşüyordum

aynen canım banada ole dedıler bayık bayık bakıosun hamılemısın dıye bılmıyolardı hamıle oldugumu gercı dustu ama gozler bayık baıyık solgn bakıolar hamıs olunca

X