Saç Rengi ve Saç Boyama kumral renge balyaj ?

pipirikli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2009
959
1
slmlar küllü kumral (7.1 ) saç rengi üzerine şu fotoğraftaki renkten balyaj atarsam uyumu nasıl olur sizce? yani olur mu? her ikisinide ekledim,ben karar veremedimde sizede sorayım dedim :44:

Eklentiler

• $kumral-sac-modelleri_22-266x400.jpg
    $kumral-sac-modelleri_22-266x400.jpg
    27,7 KB · Görüntüleme: 212
eger uçlara doğru olursa uyumlu olabilir ama dipten olursa 7.1 biraz koyu kalabilir

evet haklısın uçlar daha yoğun olmalı, yada biraz akacak renk öyle yapılacak yada başka sarılar yapılacak şuanki renge ama hangi sarılar?

Son düzenleme:
bende küllü kumrala boyamak istiyorum bana renkle ilgili bilgi verir misin ya da varsa resim ben de baya pimpirikliyim de...:44: bu resimdeki zemin renk için koleston küllü kumral aldım olur mu dersin?

bende küllü kumrala boyamak istiyorum bana renkle ilgili bilgi verir misin ya da varsa resim ben de baya pimpirikliyim de...:44: bu resimdeki zemin renk için koleston küllü kumral aldım olur mu dersin?

merhaba bu resmı ndaha buyugu var mı benim sacım da bu renk uclarını actırmak istiyorum ..
uçlar balyaj mı kuafore nasıl tarif edicem kızlarr..:kk77:

daha büyüğü derkenden kastın nedi?Ben zemin renginden istiyorum şayet fikrin varsa söyler misin?O merak ettiğin,sarı olan kısımlara krepe balyaj deniiyor

X