Doğal Saç Bakım Kürleri Esra Erol saç bakım sırrı

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

deniiizzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2012
2.679
3
Ünlü sunucu, saçlarının nasıl parlak olduğunu şöyle anlattı: Su dolu kavanoza 1 paket karanfili, atın. 3 gün karanlık bir yerde bekletin. Sonra suyu, saçınıza sürün. 20 dakika bekletip yıkayın. Karanfil kokusu saçta kalıyor ama harika.

ben henüz denemedim denemeyi düşünüyorum ..daha önce bu yöntemi bilen deneyen arkadaşlar oldu mu

Evet paylaşılmıştı, saç dökülmesiyle ilgli olan bölümde..

denedim hatunlar sonuç inanılmaz muhteşem parlak saçlar ve yumuşacık ..hem uygulamasıda çok kolay ve pratik ben bu yöntemi çok sevdim =))

güzelmiş denemek lazım ilk fırsatta tesekkurler paylasım ıcın..

.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

Son düzenleme:
saçlarımı sampuan krem ve kuruttuktan sonra mis kokulu saç spreylerimden sıktığımda hiç kokusu kalmamıştı ..

Son düzenleme:
tek seferlikmi kullanılıyor karanfilin suyu ve haftada kaç gün yapılıyor kızlar merak ettim denicemde :)

Belki bu bakım gerçekten işe yarıyodur kızlar bişey diyemem ama esra erolun saçları okadar sağlıklı ama hep aynı boyda çok dikkatimi çekiyo ve bütün ünlülerin saçları parlaktır spreylerden dolayı neler yapılıyo kim bilir parlak dursun diye :KK1:

tek seferlikmi kullanılıyor karanfilin suyu ve haftada kaç gün yapılıyor kızlar merak ettim denicemde :)

ben bir kere kullandıktan sonra karanfilleri attım sonra tekrardan koydum yenilerini suyun içine geçen hafta ben sürekli yaptım bu hafta dinlendiricem sonra tekrar yapıcam ama sürekli yapılırsa bir şey olur mu bilmiyorum ... yanlız şunu söyleyebilirim 2. kez yaptığınızda acayiippp parlak ve yumuşak saçlara sahip oluyorsunuz
:KK8:

Dogal seyler tabıkıde faydalıdır aman sımdı ole urunler varkı hıc ugrasmaya gerek yok saclarınızın parlakmı olmasını ıstıyoırsunuz ısıl ısıl ıpek gıbı?ozaman kurutuktan sonra bıkac damla serum surun uclarına farkı goreceksınız

Duşa girmeden önce mi kullanacağız ?
Kaç günde bir yapmalı her duştan önce mi yapılmalı ?

Dogal seyler tabıkıde faydalıdır aman sımdı ole urunler varkı hıc ugrasmaya gerek yok saclarınızın parlakmı olmasını ıstıyoırsunuz ısıl ısıl ıpek gıbı?ozaman kurutuktan sonra bıkac damla serum surun uclarına farkı goreceksınız
evet doğru yazmışsın mesela glissin saç serumları var bi kaç fıs sıkınca acayip parlak yapıyo özellikle sarısı:KK31:

bende glissin turuncu sprey kremini 3 yıla yakın bi zamandır kullanıorum, saçlarım şuan belime kadar çok canlı ve gür hemde, bunu tamamen bu spreye borçluyum:21:

sac serumlari bakim yaglari hazir maskeler vs bende kullaniyorum ama dogal olmasi kendim hazirlayip yapmam sonrada o sonucu kendim gormem dahada hosuma gidiyor kizlar =)) sac konusu olunca denemedigim yontem kalmiyor =))

Duşa girmeden önce mi kullanacağız ?
Kaç günde bir yapmalı her duştan önce mi yapılmalı ?

tabi canim dusa girmeden once yapiyosun 20 dk kadar falan beklet.ben kullandiktan sonra hemen yenilerini kavonozau koyuyorum ki olusmaya baslasin hazirda bulunsun diye..mesela bi seferki yikamama kullanmadim hatta bakim serumu sprey yada baska bi urun kullanmadim ki faydasi olmusmu diye gercekten hala etkisi devam ediyo..ben devam edicem bu uygulamaya :)

Son düzenleme:
sac serumlari bakim yaglari hazir maskeler vs bende kullaniyorum ama dogal olmasi kendim hazirlayip yapmam sonrada o sonucu kendim gormem dahada hosuma gidiyor kizlar =)) sac konusu olunca denemedigim yontem kalmiyor =))

ben de öyleyim :))

banyodan sonra lavanta suyuyla duruluyorum..haftada 2 kez banyodan 2-3 saat önce bakım yağı uyguluyorum..bu biraz döküyo ama yenileri de çıkartıyo:)

bi de kendim sarımsak yağı yaptım güneşte bekliyor 1 hafta sonra kullanmaya başlıcam o yağı da içine vitamin serumları da katıcam:)

tabi sprey falan da kullanıyorum..hayashinin hinoki system ürünlerini kullanıyorum..memnunum :)

annem yeter artık şu saçlarınla uğraşma diyor..ama gözüm doymuyor napiim:))

ben de öyleyim :))

banyodan sonra lavanta suyuyla duruluyorum..haftada 2 kez banyodan 2-3 saat önce bakım yağı uyguluyorum..bu biraz döküyo ama yenileri de çıkartıyo:)

bi de kendim sarımsak yağı yaptım güneşte bekliyor 1 hafta sonra kullanmaya başlıcam o yağı da içine vitamin serumları da katıcam:)

tabi sprey falan da kullanıyorum..hayashinin hinoki system ürünlerini kullanıyorum..memnunum :)

annem yeter artık şu saçlarınla uğraşma diyor..ama gözüm doymuyor napiim:))

lavanta suyu ne işe yarıyor canım merak ettim şimdi:KK3:bende çok yöntem denedim saçlarım için ama bu karafil olayı beni mest etti çünkü hem pratik uygulaması kolay saçımda aaa yağ kaldımı öylemi oldu şöylemi oldu düşünceside kalmıyor :) duştan sonra mutlaka saça şekil vermek gerekiyorsa zaten koruyucu sprey tarzı şeyler kullanmak gerekiyor saç zarar görmesin diye :) ama bende şöyle bir durum oluştu nerdeyse belime gelen saçlarımı kırıklar tamamen gitsin güzelce tekrardan uzasın diye kestirdim ama gene kırık görüyorum gene kırık o yüzden doğal yöntemler denemek hoşuma gidiyor :21:

birde ben saçıma ballı süt maskesini uyguluyorum hafif ılık süte bal koyup karıştırıyorum saçlardaki elektriklenme olayı falan gidiyor canlı duruyor saçlar sütte saç diplerini nemlendiriyor balın zaten yenileme özelliği var süper bi sonuç çıkıyor ortaya :KK23:

X