ehliyet almak

susler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2011
121
0
kızzlar ben ehliyet alacam acaba zor mu sınavlar bilenler lütfen cevap verebilir mi?:44::44::44:

Zor degil, (yazili sinav icin) derslere bile gitmedim kitabini aldim, ordan calistim. Kolaydi.
Direksiyon sinavida zor degildi.
Korkulacak birsey yok yani.

ama motor zor diorlar:18::18:

Motordan 95 almistim :)
Sanirim kisisine bagli, eger mekanik seyleri, isleyis bicimlerini
ögrenmeyi seviyorsan severek ögrenirsin.
Sevmiyorsanda hic önemli degil biraz kitaba calisman yeterli.
Calistiktan sonra basaracagina inaniyorum:KK34:

aslında geçen sınav sorularına baktım ama çalışınca olur inŞALLAH:18:

canım açıkçası bence çok kolay...sadece 1 gece çalıştım şükürler olsun ki geçtim.direksiyon sınavında da harika bi hocadan ders aldım,alıyorum hala... geçtim ilk girişte çok mutluyum bugün öğrendim çünkü direksiyonu geçtiğimi ,ilk 2 direksiyon sınavına girmemiştim zaman uymadı sınavlar vardı diye ama geçtim dünkü sınavı 80 le!!!
istersen istanbuldaysan hocanın adını iletişimini veririm sana.bayan hoca.

ama motor zor diorlar:18::18:

Canım hani ehliyet sınavına girecekler için hep çıkmış soruları çalış derler ya hakikaten öyle sadece çıkmış soruları çalışsan yeterli sana. Ben son 2 gğün çalıştımve gayet iyi notlarla geçtim.
Direksiyonda da çok sakin ve rahat ol gerisi gelir.
Önemli olan sonrası zaten trafiğe çıkacak kadar pişmek :)
O yüzden içini ferah tut tatlım.

Zor degil, (yazili sinav icin) derslere bile gitmedim kitabini aldim, ordan calistim. Kolaydi.
Direksiyon sinavida zor degildi.
Korkulacak birsey yok yani.

Yolda kalınca en basit hatadan benzin biter , platinler ıslanır ya da yağ biterde yatak sararsa motor ararsın çekiciyi artık :)

hiçte zor değil ben hiç kursa gitmedim kitabada son 1 saat kala çalıştım ve geçtim:KK1::KK1:

yazılı sınav için gerekenler yazılmış :KK34:

Direksiyon sınavı için püf noktalar

1) araca oturunca sürücü koltuğunu kendine göre ayarla

2) dikiz aynaları kontrol et mutlaka

3) emniyet kemerini takmayı sakııınnnnn unutma

Bol bol araç sür direksiyon sınavından önce. Kolay gelsin. Ben de alacağım inş. 30 haziranda yazılı sınav var. :KK55:

X