Tüp Bebek Merkezleri Eurofertil Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Yaptıran Var mı?

yok cnm görüşmeye henüz gtmedm adetn 2.günü gideceğim topiğe giriyorum arada yazamasamda takip ediyorum sizleri:)hem inşllh bi gün bzde yazacağız hamilelk haberlermzi ümitsz olma asla.ayşegülcm dualarımız sen ve tüm anne olmk isteyenlerle....inşlllh rabbm göbüşünü doldururrr:KK1:

inşsallah canım ama benim hiç ümidim kalmadı ben hiç anne olamıcam evlat sevgisinden mahrum olcam allahım vermiyor elimden hiç bişey gelmez 3. tedaviye başlıcam ama nedense kendimi mecbur hissediyorum evde çaresizce beklemekte kahrediyor beni
dilek hanımla görüşmeye gittik hiç birşey yokmuş gibi davrandı anlamadı benim içimde kopan fırtınaları......... çok sitreslisin dedi sakinieştirici yazdı içipte içime mi atayım kimse anlamıyor yaşın genç diyip duruyolar ümidim kalmadı diyorum dilek hanıma olacak ama kaçıncıda bilemeyiz diyor ben nasıl sabredeyim sizden başka beni anlayan olmaz kusura bakmayın sizide bunalttım hepinizi seviyorum

inşsallah canım ama benim hiç ümidim kalmadı ben hiç anne olamıcam evlat sevgisinden mahrum olcam allahım vermiyor elimden hiç bişey gelmez 3. tedaviye başlıcam ama nedense kendimi mecbur hissediyorum evde çaresizce beklemekte kahrediyor beni
dilek hanımla görüşmeye gittik hiç birşey yokmuş gibi davrandı anlamadı benim içimde kopan fırtınaları......... çok sitreslisin dedi sakinieştirici yazdı içipte içime mi atayım kimse anlamıyor yaşın genç diyip duruyolar ümidim kalmadı diyorum dilek hanıma olacak ama kaçıncıda bilemeyiz diyor ben nasıl sabredeyim sizden başka beni anlayan olmaz kusura bakmayın sizide bunalttım hepinizi seviyorum

her ne kadar bu işin içinde olsalar da bizi anlamaları mümkün değil... Allah sabır versin. moralini yüksek tutmaya çalış...İnşallah hayırlısı ile alacaksın bebişini...

canım elbette yaşadıklarımız hiç kolay şeyler değil ama hayırlısı dememiz lazım
Allahtan ümit kesilmez inşallah vakti zamanı vardır ... inşallah olur ama olmazsada oda Allahtan gelen emirdir
bugün haberlerde gördüm bir bebecik 10 yıl sonra kavuşmuş anası babası ..gayet güzel doğmuş 8'inci aya gelmiş 8 aylıkken gelişimi durmuş şimdi 1 buçuk yaşındaymış ama ne yürüme ne konuşma ne yaşına uygun bir davranış yokmuş doktorlar çaresini bulamıyorlarmış
yani ille olsun değilde hayırlı sağlıklı olsun inşallah
bu arada yaşın kaç yirmili yaşlardaydın dimi benim yaşım 32 bana göre gayet gençsin :KK37::KK53::KK16:

canım elbette yaşadıklarımız hiç kolay şeyler değil ama hayırlısı dememiz lazım
Allahtan ümit kesilmez inşallah vakti zamanı vardır ... inşallah olur ama olmazsada oda Allahtan gelen emirdir
bugün haberlerde gördüm bir bebecik 10 yıl sonra kavuşmuş anası babası ..gayet güzel doğmuş 8'inci aya gelmiş 8 aylıkken gelişimi durmuş şimdi 1 buçuk yaşındaymış ama ne yürüme ne konuşma ne yaşına uygun bir davranış yokmuş doktorlar çaresini bulamıyorlarmış
yani ille olsun değilde hayırlı sağlıklı olsun inşallah
bu arada yaşın kaç yirmili yaşlardaydın dimi benim yaşım 32 bana göre gayet gençsin :KK37::KK53::KK16:

evet canım hayırlısı demkten başka çaremiz yok vakti zamanı derken kendimi unuttum inan allahım beterinden saklasın evlatla imtihan etmesin artık bebek görmeye dayanamıyorum evet 21 yaşına girdim yeni
herkezde öle diyor gençsin olur diye ama bu yaşta çektiğim acılar beni çok yordu ilk bebeğimi kaybettim 3 buçuk aylıktı bu böyle oldu inşallah unuturuz çektiklerimizi

kızlar selam. rabbim tüp bebek olayına başlamış tüm arkadaşların yardımcısı olsun, keselerinizi görmeniz dileğiyle :)
ctesi günü biz de euro fertile gittik ve sancılı bir süreç başlıyor sanırım..

merhaba kızlar..
ben de nasipse eurofertile bismillah demek istiyorum.
bizim eşimde hız ve morfoloji problemi var sonumuz tüp yani.
ama ben ondan önce kafama takılan bi durumu halletmek istiyorum.
benim yumurtalarım ilaç kullandığım aylar hep çok büyüdü ama doktorum hiç bişey demedi.
aşılamada bile 24 mm lik yumurtaya çatlama iğnesi yaptırdı.
oysa 20 mm den fazla olan yumurta kalitesiz olurmuş.
o yüzden klomen tedavisi ve yumurtam 20 mm e ulaşır ulaşmaz da çatlatma iğnesi kullanarak en azındaan 1 ay denemek istiyorum.
ben bu derdimi doktora anlattığım zaman hangisi dinler.
yoksa hiç biri dinlemez ve kendilerince yöntem mi uygularlar.
ben beni dinleyecek doktor istiyorum. öneriniz var mı.

bir de bu muayene ücretleri sır sanırım.
sekreter söylemedi.
1 aylık takip ne kadara mal oluyor arkadaşlar?
lütfen cevaplarsanız çok mutlu olurum.

Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende eurofertilde(Konya) tedavi görüyorum.Dr.Fuat Ali bey yarın kontrolüm var uzun protokol uygulayacak,yarın lucrin kullanmaya başlıyacam galiba ben bundan önce 2007 yılında polikistik overden ameliyat oldum 3 defa yumurta çatlatma 1 defa aşılama 2 defada tüp bebek yaptırdım ancak hiçbirinden gebelik elde edemedim.Rabbim hepimizin emeğini boş bırakmasın inşallah Rabbim hepimize annelik duygusunu yaşatsın inşallah.

Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende eurofertilde(Konya) tedavi görüyorum.Dr.Fuat Ali bey yarın kontrolüm var uzun protokol uygulayacak,yarın lucrin kullanmaya başlıyacam galiba ben bundan önce 2007 yılında polikistik overden ameliyat oldum 3 defa yumurta çatlatma 1 defa aşılama 2 defada tüp bebek yaptırdım ancak hiçbirinden gebelik elde edemedim.Rabbim hepimizin emeğini boş bırakmasın inşallah Rabbim hepimize annelik duygusunu yaşatsın inşallah.

amin canım emeklerimiz boşa çıkmasın inşallah bende 8 ekimde eurofertilde ali sami bey transferimi yaptı allahın izni ile 20 ekim test günüm bakalım ne olacak...ama transfere fuat beyde girdi yani ekip olarak çalışıyorlar çok titiz ve itinalı bi merkez ...

amin canım emeklerimiz boşa çıkmasın inşallah bende 8 ekimde eurofertilde ali sami bey transferimi yaptı allahın izni ile 20 ekim test günüm bakalım ne olacak...ama transfere fuat beyde girdi yani ekip olarak çalışıyorlar çok titiz ve itinalı bi merkez ...

İnşallah hayırlı haberlerini alırız canım hamiş hamiş hepimiz inşallah burada yine sohbetler ederiz.Hiç stres yapma bol bol dua et.Bugün bende lucrine başlıyorum hayırlısı bakalım Allah yar ve yardımcımız olsun:)

hayır cnm kesinlikle böyle düşünme rabbm nelere kadir asla umutsuz olma tamam yaşadıklarımız kolay şeyler değil ama zamanı var demekki.kendni mecbur hissetme hem mecburum gbi hissedersen zoraki tedavi oluyo gbi olursun.moralini daima yüksek tut.evet dilek hanım braz soğuk duruyo bnm dr fuat bey adam çok iyi moral veriyo.bizi bizden başkası anlamaz cnm bunalmayız nye bunalalım.bak ben dün gttm ikinciye başlayacaktık.ama 2 yumurtam toplanmıştı ikiside döllenmşti ama kaliteszdi pes etmek yok dedi araştıracağım neden kalitesz dye dedi hatta ben dedm şimdi başlamayacakmıyız dedm o da acele etme inşallah bebek sahibi yapacağım seni dedi belkide ikiz olur dedi:) bide dün bi bebek geldi merkeze fuat bey yanak yanağa foto çektrdi okadar tatlıydılarki.fuat bey mesela şey dyo binlerce bebeğimiz var sizide o mutlu çiftlerin arasına katacağız inşllh dyo ben doktoruma gözüm kapalı güvenyorum sonsuz saygım var adam gerçekten halden anlıyo ve herşeyden önemlisi güler yüzlü.hatta bana demşti pskolojk destekde vereblrz dye ben gerek duymadım çünkü doktorum aynı zamanda pskolog gbi bi adam:) allah razı olsun hepsinden.bak bardağın dolu tarafından bak canım hem çok güzel bi merkez çalışanları olsun dr ları olsun ehlinin elindesin yani bu yüzden çok şanslıyız rabbm bize en güzellerini bekletiyodur belki . böyle düşün mutlu ol hep:)hem ilk tedavide olmadı dye ümitsiz olma çünkü 2. 3. tedavilerde şansımız daha yüksekmş biliyo musun:)

merhaba kızlar..
ben de nasipse eurofertile bismillah demek istiyorum.
bizim eşimde hız ve morfoloji problemi var sonumuz tüp yani.
ama ben ondan önce kafama takılan bi durumu halletmek istiyorum.
benim yumurtalarım ilaç kullandığım aylar hep çok büyüdü ama doktorum hiç bişey demedi.
aşılamada bile 24 mm lik yumurtaya çatlama iğnesi yaptırdı.
oysa 20 mm den fazla olan yumurta kalitesiz olurmuş.
o yüzden klomen tedavisi ve yumurtam 20 mm e ulaşır ulaşmaz da çatlatma iğnesi kullanarak en azındaan 1 ay denemek istiyorum.
ben bu derdimi doktora anlattığım zaman hangisi dinler.
yoksa hiç biri dinlemez ve kendilerince yöntem mi uygularlar.
ben beni dinleyecek doktor istiyorum. öneriniz var mı.

bir de bu muayene ücretleri sır sanırım.
sekreter söylemedi.
1 aylık takip ne kadara mal oluyor arkadaşlar?
lütfen cevaplarsanız çok mutlu olurum.
canm hiç düşünme fuat beye git.sanırım yumurtlama tedavisi görmek istiyosun.onun fiyatını blmyorum ama ben bir kez tüp denedm transfere geçemedm ama 1350 ilaç 3000de merkeze verdm tabi bu kişiden kişiye değişiyor ki senn yumurtaların iyi cevap veriyo sanırım sana daha az bi ücrete mal olur diğer dr ları bilmem ama fuat bey her seçeneği sunuyo önüne karar senn. zaten dr lar üçü bi kadro birlikte çalışıyolar ve senn için en iyisine karar veriyolar.bde mesela ben transfer olmadım ama transfer param içerde duruyo boşa gtmedi yani

bi müjde vermmi sana:) dün merkeze bi bebiş geldi kendiliğinden olmuş ve annesi 40 yaşındaymış bu hepimize moral olsun arkadaşlar.kadın yazık 20 sene evlat hasreti çekmiş rahimde bi et varmış fuat bey onu alıyo ve kadın bebeğini kucağına alıyo nereye gttilerse sebep bulamamışlar ve yne eurofertil ypacağını yapmış kadını kendiliğinden hamile kalmış olmaz dye düşünmeyelm hiç hayırlısı er yada geç

canm hiç düşünme fuat beye git.sanırım yumurtlama tedavisi görmek istiyosun.onun fiyatını blmyorum ama ben bir kez tüp denedm transfere geçemedm ama 1350 ilaç 3000de merkeze verdm tabi bu kişiden kişiye değişiyor ki senn yumurtaların iyi cevap veriyo sanırım sana daha az bi ücrete mal olur diğer dr ları bilmem ama fuat bey her seçeneği sunuyo önüne karar senn. zaten dr lar üçü bi kadro birlikte çalışıyolar ve senn için en iyisine karar veriyolar.bde mesela ben transfer olmadım ama transfer param içerde duruyo boşa gtmedi yani

merhaba canım cevaplamakla beni öyle mutlu ettin ki anlatamam.
evet tüpten önce en azından 1 kere daha yumurta takibi yaptırmak istiyorum.
acaba ilaç kullanmadan yumurta takibi yapar mı ki yoksa hiç riske atmaz mı.
ateş ölçme yöntemiyle gayet güzel yumurtladığımı görüyorum.
benim günde tek doz seropheneyle 5 yumurtam olmuştu.
12. günde boyları 25, 21 ve 19 mm lerdeydi.
ama hiç çatlatma iğnesi kullanılmadı.
ve netten araştırdığıma göre 25mm çok büyük bi rakam.
ilaç alınca mı böyle oluyor yoksa bünyem mi 25 den sonra çatlatıyor bilmiyorum. ama bence bünyem.
tüpe daha başlamadan bu yöntemle hamile kalıversem nasıl mutlu olurum..
bi kaç gün içinde olacak gibiyim.
adetin 2 ya da 3. günü gideyim diyorum takibe başlayalım.
yeni açılan medicana ya iyi bi tüp bebek uzmanı gelmiş. o da kafamı karıştırıyordu.
ama sonradan buraya karar verdim nasılsa tüp için burayı düşünüyorum.
ama doktorlara tüp düşündüğümü söylemeyeyim önce diyorum.

merhaba canım cevaplamakla beni öyle mutlu ettin ki anlatamam.
evet tüpten önce en azından 1 kere daha yumurta takibi yaptırmak istiyorum.
acaba ilaç kullanmadan yumurta takibi yapar mı ki yoksa hiç riske atmaz mı.
ateş ölçme yöntemiyle gayet güzel yumurtladığımı görüyorum.
benim günde tek doz seropheneyle 5 yumurtam olmuştu.
12. günde boyları 25, 21 ve 19 mm lerdeydi.
ama hiç çatlatma iğnesi kullanılmadı.
ve netten araştırdığıma göre 25mm çok büyük bi rakam.
ilaç alınca mı böyle oluyor yoksa bünyem mi 25 den sonra çatlatıyor bilmiyorum. ama bence bünyem.
tüpe daha başlamadan bu yöntemle hamile kalıversem nasıl mutlu olurum..
bi kaç gün içinde olacak gibiyim.
adetin 2 ya da 3. günü gideyim diyorum takibe başlayalım.
yeni açılan medicana ya iyi bi tüp bebek uzmanı gelmiş. o da kafamı karıştırıyordu.
ama sonradan buraya karar verdim nasılsa tüp için burayı düşünüyorum.
ama doktorlara tüp düşündüğümü söylemeyeyim önce diyorum.
canm burası sırf bebek ve infertilite üzerine alanında uzman dr lar.kendn blirsin yne.ama içinde ne varsa hepsini doktoruna anlat senn için en iyisine karar vereceklerdr ve senn onayını alarak senn istedğin tedaviyi sana uygularlar zorla bildklerini okumazlar sonuçta o tedaviyi görecek olan sensin.önceki tahlil vs ne varsa hepsini götür git ve bi öngörüşme yap bu aklındaki soruların hepsine bıkmadan cevap verceklerdir fuat beyi öneririm

arkadaşlar bnm ilk tüp bebek denememde 2 yumurta toplandı ve döllenen embriyo kalitesz olduğundan dolayı transfere geçilemedi.ve dr.m yumurtalıklar az cevap vermş dedi ikinci bi tedaviye başlamadan önce inofolic kullanmamı söyledi bu kaliteyi artırırmış ve netten de pko lu hastalarada iii geldiğini okudum bende pkoluyum ben gbi inofolic kullanan varmı deneymlernzi paylaşırsanz sevnrmmmm

selam kızlar nasılsınız gecmıse baktıgım kadarıyla yenı arkadaslar var hatta nerdeyse eskılerden kımse kalmamıs yenı gelen arkadaslar hosgeldınız tedavıye baslayanlar arkadaslarım ınsallah olumlu sonuclar alırsınız...

arkadaşlar bnm ilk tüp bebek denememde 2 yumurta toplandı ve döllenen embriyo kalitesz olduğundan dolayı transfere geçilemedi.ve dr.m yumurtalıklar az cevap vermş dedi ikinci bi tedaviye başlamadan önce inofolic kullanmamı söyledi bu kaliteyi artırırmış ve netten de pko lu hastalarada iii geldiğini okudum bende pkoluyum ben gbi inofolic kullanan varmı deneymlernzi paylaşırsanz sevnrmmmm

selam arkadaşım bende inofolic kullanıyorum.Ama diğer folikasit ilaçlarına göre daha etkili ilaç olduğunu düşünüyorum.Diğer ilaçların piyasa değeri ucuz ayrıca folikasit bebeğin gelişimi için önemli bir faktör dr.lar gebelik öncesi başlatıyor.İnşallah hepimiz amacımıza ulaşırız.Allah hepimizin yardımcısı olsun.İlaçlar ve dr lar birer vesile Rabbim ol deyince oluverir.Bizler elimizden geldiğince tıbbın faydalarından yararlanacağız gerisi sabır ve dua.

Kün Feyekün Duası..
Euzubillahimimeşşeytanirraciym.
bismillahirrahmanirrahiym.
ve salallahu ala nebiyyil keriym.Allahumme ya rabbi,Allahumme ya rabbi,Allahumme ya rahiym,el melikül
güddü süsselamul mü'minul müheyminul aziyizül cebbarul mütekebbiru sübhanellahi amma yüşrikün**efegayre
diynillahi yebgune velehu esleme men fissemavati vel ardı tav'an ve ker'han ve ileyhi yurceun**innema emruhu
iza erade şey'en en yegule lehü kün feyekün fe sübhanellezi biyedihi mele kütü külli şey'in ve ileyhi turceun*
gul hüvallahü ehad allahussamed lem yelid ve lem yuled velem yekün lehu küfüfen ehad**innema emruhu iza
erade şey'en en yegulü lehu kün feyekün*fe sübhanellezi biyedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**
izacae nasrullahi vel fethu*vera eytennase yedhulüne fi dinillahi efvacen**fesebbih bi hamdi rabbike ,
vestağfirhu innehu kane tevvaba* innema emruhu iza erade şey'en en yegulü lehu kün feyekün*fe sübhanellezi
bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**inna fetahna leke fethan mubina*liyeğfire lekellahu ma ,
tegaddeme min zenbike ve ma te ahhere ve yutimme niğmetehu aleyke ve yehdiyeke sıraten musteğıyma***
ve yen surekallahu nasran azizaa**inna fetahna leke fethan mubina*liyeğfire lekellahu ma tegaddeme min,
zenbike ve ma te ahhere ve yutimme niğmetehu aleyke ve yehdiyeke sıraten müsteğiyma ve yen surekallahu,
nasran azizaa**inna fetahna leke fethan mubina*liyeğfire lekellahu ma tegaddeme min zenbikeve ma te ahhere
ve yutimme niğmetehu aleyke ve yehdiyeke sıraten müsteğiyma ve yen surekellahu nasran azizaa**innema ,
emruhu iza erade şey'en en yegule lehu kün feyekün*fe sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi
turceun*nasrun minellahi ve fethun gariybun ve beşşiril mü'minin**innema emruhu iza erade şey'en en yegule
lehu kün feyekün*fe sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**efe gayre diynillahi ,
yebgune velehu esleme men fissemavati vel ardi,tav'an ve ker'han ve ileyhi yurceun** innema emruhu iza
erade şey'en en yegule lehu kün feyekün**fe sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**
galü inna lillahi ve inna ileyhi raciun**innema emruhu iza erade şey'en en yegule lehu kün feyekün**fe
sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**vessemai veddarık* vema edrake meddarık*
en necmüssakıb*in küllü nefsin lemma aleyha hafiz*felyenzuril insanu mimma hulik*hulika mim main dafik,
yahrucu mim beynissulbi vetteraib innehu ala rec'ihi lekadir*yevme tublesserair*fema lehu min kuvvetinvela
nasir**vessemai zatirrec'ivel ardı zatıs sad'i*innehu le gavlun faslün*vema hüve bil hezli*innehum yekiydüne
keyda*ve ekiydü keyda*femehhilil kafirine emhilhum ruveyda**innema emruhu iza erade şey'en en yegule lehu
kün feyekün**fe sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'inve ileyhi turceun**te'tiha rizguha reğaden min ,
külli mekanin*vallahu hayrur razigiyn*innema emruhu iza erade şey'en en yegule lehu kün feyekün **fe,
sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**ma indekum yenfedu vema indellahi ba'gk
vallahu hayrurrazıgıyn**innema emruhu erade şey'en en yegule lehu kün feyekün **fe sübhanellezi bi yedihi
melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**efemen yemşi mükibben ala vechihi ehda emmen yemşi seviyyen ala
sıratım müstakıym**innema emruhu iza erade şey'en en yegule lehu kün feyekün ** fe sübhanellezi bi yedihi
melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun **li iylafi gureyşin iylafihim rıhleteşşitai vessayf*felya'büdü rabbe
hazel beyt**ellezi et'amehümmin cu'in, ve amenehum min havf**innema emruhu iza erada şey'en en yegule
lehu kün feyekün**fe sübhanellezi bi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**YA RABBİ,YA RABBİ,
YA RABBİ, YA ALLAH,YA ALLAH,YA ALLAH, gulillahumme melikel mülki tu'til mülke men teşaü ve tenziül
mülke mimmen teşaü ve tuizzü men teşaü ve tuzillü men teşaü bi yedikel hayru inneke ala kulli şey'in gadiyr*
tulicülleyle finnehari ve tulicünnehare filleyli ve tuhricül hayye minel meyyiti ve tuhricül meyyite minel hayyi
ve terzuku men teşaü bi ğayri hisab***innema emruhu iza erade şey'en en yegule lehu kün feyekün**fe
sübhanellezibi yedihi melekütü külli şey'in ve ileyhi turceun**eşhedü en la ilahe ilallahü vahdehüla şerikelehü
ve eşhedü enne muhammeden abdühü ve rasülühü**ALLAHUMME salli ala muhammedin ve ala alimuhammedin
ve sellim***eciybu eyyühel melaiketü verruhaniyyunel müvekkelüne bi hazihil ayatil keriymeti li dağveti
fi kadai haceti... (burda ne sıkıntıntın varsa dünyevi veya uhrevi kalbinden ne geçiyorsa onu burda 3,5,7
defa söyle ama çok içten söyleki tesiri tez olsun )
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİYMM
Bediüssemavati vel ardı ve iza kada emren fe innema yegulü lehü kün fe yekün **galet enne yekünü li
ğülamun ve lem yemsesni beşerün**gale kezalikillahü yahlügü ma yeşaü iza gada emren fe innema yegulü
lehu kün fe yekün**inne iyse indellahi kemeseli ademe halagahu min turabin sümme gale lehu kün fe yekün***
ve hüvellezi halekas semavati vel arda bil hakkı ve yevme yegulü kün fe yekün **innema gavlüna li şey'in iza
erednahu en negule lehu kün fe yekün**ma kane lillahi en yettehize min veledin sübhanehü iza gada emren
fe innema yegulü lehü kün fe yekün**hüvellezi yuhyi ve yumiytu fe iza gada emren fe innema yegulü lehü kün
fe yekün***Allahumme bi hakkı hazihil ayati ve ma fiha minel esrari ıkdiy haceti fiddareyni inneke ala külli
şey'in gadiyr**amin..... not (bu duayı inancı zayıf olana verilmez. bu dua çok tesirli olup kalbten yapılması
icabet eder bu duayı ihlas ile okuyan ların kısa zamanda hayırlı muratları hasıl olur.)

selam arkadaşım bende inofolic kullanıyorum.Ama diğer folikasit ilaçlarına göre daha etkili ilaç olduğunu düşünüyorum.Diğer ilaçların piyasa değeri ucuz ayrıca folikasit bebeğin gelişimi için önemli bir faktör dr.lar gebelik öncesi başlatıyor.İnşallah hepimiz amacımıza ulaşırız.Allah hepimizin yardımcısı olsun.İlaçlar ve dr lar birer vesile Rabbim ol deyince oluverir.Bizler elimizden geldiğince tıbbın faydalarından yararlanacağız gerisi sabır ve dua.

inşşllh hayırlısını versin rabbm.ya bana asiistan 2 poşeti bi su bardağına kat iç dedi ama poşetin üzerinde bi
paketi bi su bardağına yazıyo.ikisinide AYRI AYRI mı 1 su bardağı suya katıcam yoksa ikisinide tek su bardağınamu katıcm anlmdm sennn dr km ne için verdi sana foliği.tüp vs denednmi hiç

X