Arkadalar hangi yemekle birlikte ne gider?

S

sev_al

Ziyaretçi
selam kızlar bazen hangi yemekle birlikte ne gider. yada ne yapacağımı şaşırıyorum. mesela karnıyarık,pilav ve cacık sizlerinde fikirlerini bekliyorum.

canim guzel bi uydurmaa
genelde et yemeklerinin yaninda bi pilav yada malkarnat tarzi guzel gider
sebze yemeklerinin yanindada ayni sekildee
ama mesela yayla corbasiyla pilavv yada buna benzer icinde ayni seyler bulunann yemekler pek hos durmuyorr ayni tat gibii
mesela ben kizartmalarin yanina mutlaka bir tavuk yada pirzola tarzii yada kofte gibi bi et turu yemek yaparimm
her zaman olmasada genelde evet
cacik yaptimmi salata yapmamm
meze yaptimmida salatayi yapmam
cunku biliyorum ki yenmeyecek

ay bak iste canim yemek cekti yaws
ay ben hastaneye gitmeden yesem mi acaba:uhm:
ayyyy aciktimmmmmmmmmmm
sole bi patates kizartmasi yaninda cacik yada yogurt
yanina uffffff manti ay bana bi seyler oluyor kafayi yedim :roflol::lepi:

karalahana sarması peynırlı börek patates salatası
canım cektı yaaa
:mymeka:

benim canımıda çektirtdin şimdi .:mymeka:
türlü yemeği şöle bol etli olacak tabi bide yanına pilav veeee kavun bana yeterde artar bilem .. yanına fazlası haram valla yoksam yemiyolar ..:sm_confused:

Son düzenleme:
anam simdi bunlar birbirini yiyecekk
kiz nerden actin bu konuyuu :mymeka:
corumlum
anam sen su bile icme gunun yakin zatennn
su siralar yeme ay bi dogurttursakat kurtulsak gec gunduz sana bakiyim online mi diyee

canim guzel bi uydurmaa
genelde et yemeklerinin yaninda bi pilav yada malkarnat tarzi guzel gider
sebze yemeklerinin yanindada ayni sekildee
ama mesela yayla corbasiyla pilavv yada buna benzer icinde ayni seyler bulunann yemekler pek hos durmuyorr ayni tat gibii
mesela ben kizartmalarin yanina mutlaka bir tavuk yada pirzola tarzii yada kofte gibi bi et turu yemek yaparimm
her zaman olmasada genelde evet
cacik yaptimmi salata yapmamm
meze yaptimmida salatayi yapmam
cunku biliyorum ki yenmeyecek

he uydurdum olmadı dimi? ya bazen ne yemek yapacağımı şaşırıyorum. benimki her yemeği begenmiyorda yemek isimleriyle birlikte neler yaptığınızı söylerseniz bende sizlerden faydalanacağım...

vallaha orkidem bu aksam ben hastaneye gidecem kesin cunku iyce agirlasti sancilar esimi bekliyorum bi muane etsinler nts falan baglasinlar beni oluyorum:çok üzgünüm:

yok cnm ne biliim iste agzimdan uydurma cikiverdii
yakistirma diyim en iyisii
sanslisin iste canim ne guzell et pisirmeyeceksin ben pazen maske takar pisiririm
onceden oyle degildimde malum bebek varya ondann

vallaha orkidem bu aksam ben hastaneye gidecem kesin cunku iyce agirlasti sancilar esimi bekliyorum bi muane etsinler nts falan baglasinlar beni oluyorum:çok üzgünüm:

canim kendini yormamaya bakk :teselli:
ya fransadada nts iyiyse eve yolluyorlarr ama insallah san oyle yapmazlarr
cunku cook az gunun kaldii
bizede haber ett
merak ederiz bakk insallah yatarsinn hastaneyee biran once allah sag salim kurtarsinna.s.

köftenin yanına salata ayran
zerde pilav
karnıyarık pilav

ooo daha çok varr istersen sen yemeği söyle bn de yanında ne gider onu sölim:))

köftenin yanına salata ayran
zerde pilav
karnıyarık pilav

ooo daha çok varr istersen sen yemeği söyle bn de yanında ne gider onu sölim:))

valla hayır demem.Şeniz bide bugün hangi yemekleri yapacağımı söylesen yada söyleyen biri çıksa. en güzel biriniz bana haftalık yemek listesi verin ben ona göre ğişireyim ne uğraşacam bugün nepişireyim yarın ne pişireyim alırım listemi ne varsa onu ğpişiririrm :roflol:

X