7 günde 7 kilo

lapa

bitanecik kızımmmm
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2007
827
11
1. gün 10 taneye kadar yumurta yenecek.
2. gün yarım kilo domates yarım kilo salatalık
3. gün 1 kg tavuk göğsü
4. gün 1 kg haşlanmış patates
5. gün 1 kg meyva. ancak karpuz kavun gibi şekerli meyvalar değil. erik kiraz vs yenecek
6. gün 1 kg haşlanmış kabak
7. ve son gün 1 kg elmadan şekersiz komposto yapılacak.

kızlar bugün bu diyete başladım 7 günde 7 kilo verdirdiği söyleniyor ben de sonuçları
size bildiricem bitince...
7 kilo olmasa da iyi kilo verebileceğimi düşünüyorum bu diyete uyunca...
bakalım bakalım kaydirigubbakcemile2
bgn içim dışım yumurta olacak yani :bbo:

edacım bu cok sağlıksız bir diyet
kilo versen dahi bıraktığun anda geri alırsın
az ye sık ye ve spor yap
bunlar yeterli zayıflamak için
ama verdiğin diyeti bence uygulama

canımcım çokk cazip verebildiğim kadar hafta sonuna vermek istiyorum teyzeoğlunun düğünü var cuma cumartesi :KK43:(

canım niye önceden başlamadın o zaman

bitanecim inanın çok fazlam yok
ben spor da yapıyorum basen göbiş için kaydirigubbakcemile2
ve bir hafta diyet yapıp bir hafta normal besleniyorum az yiyerek
1,70 boyum ve 61 kiloyum 58 benim evlendiğimdeki kilom 58 e gelince bırakıcam ve dikkat edicem inşallah bu diyetle son olur sonrasında diyet ve spor sözzz :1hug:

ay 1 günde on yumurta yenir mi?:1shok:
7 yumurta 1 iinsanda 1 haftalık tüm ihtiyacı karşılar
kesinlikle çok sağlıksız..:1shok:

Canım benim 10 yumurta yersen alerji komasına girersin,sonra da tedavisi kortizon bunun.Yani kilo vericem derken şişersin tulum gibi haberin olsun :1shok: Başıma geldi,geçenlerde üst üste iki kez serumla kortizon yedim,doğum sonrası stresti benim alerji sebebim ama kilo vermeye uğraşırken feci oldu bu tedavi benim içinbenneyaptımki

dilaremcimm geçmiş olsun tatlımm....
:KK43:( gözüm korktu birden

daha önceki konunda verdiğin diyet listesi çok kötüydü, ama bu ondan da kötü, hatta şaka gibi.
genel kültürü falan geçtim de tv falan da mı izlemiyorsun canım? besinler hakkında hiç bilgin yok mu :teselli:
günde 10 yumurta ne demek :1shok:
genç bir insan için bile max. 2-3 yumurta yenir 1 günde, hele orta yaşlardaysan en fazla 1.
1 günde 10 yumurtayla öyle güzel bir kolestrol yaparsın ki, alerji ihtimali de yüzde99.
2. güne de baktım, yarım kilo domates??
domatesin fazlası da alerjik birşeydir bilmiyor musun?
bu listeyi hazırlayan kişiyi de çok merak ettim, tüm alerjik şeyleri bulup koymuş fazlasıyla. şaka gibi ya. inşallah uygulayan insan yoktur bunları.Çok üzgünüm çoook

bu kadar yorumdan sonra bana eşlik edecek arkadaş var mı diye sormaya cesaret edemiyorum
ama ben azimle yapıcam kızlar çünkü daha öncede 5 gün 5 gıdayı denedim ondada yumurta vardı bir gün 10 tane ama ben tabii ontane yiyememiştim
sonucundada 5 günde 3,30 kilo vermiştim geride almadım...
dikkat ettim tabikii dediğim gibi bu hafta yapıcam daha sonra dikkat edicem kiloma şekerler...
ilginiz ve tüm yorumlarınız için yinede çok teşekkürler...

ilginç bir seçenek..
denemeye değer bir haftada 7 kilo biraz abartılı gibi ama neden olmasın yapar dener sonucunu görürüz dimi

akrepcimmm azını öpiimm canım ::)))))))
ben deniyorum deyermi deymezmi göricezz
şuana kadar 3 yumurta yedim 10 olmaz sanırım akşama kadar
zaten bu liste hep üst sınır vermiş maximum 10 yumurta maximum 1 kg tavuk göğsü gibi....

2.günümdeyim ...
ilk günümü 6 yumurtayla bitirdimm:)))

ben ilk günümdeyim..
iki yumurta yedim..10 gibi..bu bana bayağı gider herhalde acaip tok tuttu..

aaa akrepcimm canım benim bana katılmışsın ne güsel
ilk gün gayet ii geçti benimde yumurta baya tok tutuyo evet
bgn de şimdilik ii geçio 3 domates 1 salatalık yedim şimdiye kadar bakaım neler olacak...

X