FSH DEĞERİ TAVAN,AMH DEĞERİ DİBE VURANLAR aralık/2012 DERTLEŞELİİMMMMM

Karar verdim gibi.... Sen kiminle devam ediyorsun canim ve kacinci denemen. Problem neydi sorun olmazsa

Ben biraktim artik 3 kere asilama 1 kere tup bebek esimde varikosel amaliyati oldu bizim ikimizdede sorun var ALLAHIM hayirlisiyla bizede hayirli evlatlar verir insALLAH

kime karar verdin yazmamissin

selamlarrr ...

bende bebiş için mücadele ediyorum durmadan:)24 yaşında spontan bir gebeliğim var 8 haftalk sonlandı.26 yaşında tekrar anne olmak istediğimde olmadı birtürlüü yaş oldu 29 hala yokk.1 sene içinde 2 tüp 2 dondurulmuş embriyo transferi toplam 4 tüp yok olmuyor.doktorlara göre sorun yok ama ..ilk gittiğim doktora da aynı şeyi söylemiştim annem 38 yaşında menepoza girdi risk altındamıyım diye hayır deyip drdular..fsh 7.70 larda falandı..bu ay ki tedavimde 9.34 çıktı..ve ilaçlara geç cevapverdi yumurtalar..9 yumurta toplandı 7 işleme alını sadece 3 tane döllendii..embriyolar iyi deniliyor ama tutmuyor bana göre dee benim yumurtalrdan dolayı olmuyor..adetlerim sade 3 gün sürüyor o da az olarak ..3 güne bazen hiçbirşey kalmıyorr..sanırım benimde amh baktırmam gerekiyor.sonuçta annenin memepoz yaşı önemlii..yani ne yapmalıyım valla bilemiyorum kürler deniyorum falan filan ama 3 yıldır sonuç yok bebiş gelmiyor..mucizeleri okuyorum ama bana da birgün mucize vurur mu diyemiyorumm sanki o mucizeler hep başkalarının başına geliyormuş gibi geliyor..allah yardımcımız olsunn.

öncelikle herkese selam ben 40 yaşındayım 3 kez tüp denedik ama sonuc alamadık 4.denememde tek yumurta oluştu e2 degerim 54 ten ileri gecemedi ve tedavim iptal oldu fsh degerimin ne oldugunu hala bilmiyorum ama amh bakıldı ve sonuc 0.22 cıktı cok aşırı ilac kullandıgımız icin baskılandı dedi dr daha yüksek cıkabilirmiş her neyse bu yaşta hala rezerv var diye cok sevindim ve şimdi adet bekliyorum hayırlısıyla yeniden başlicam inşallah bende 1 aydır bal polen propolis özel bir karışım yıyorum aslan pencesi ada cayı iciyorum nar havuc kivi kuru incir yiyorum ve birde dhea biosteron iciyorum hatta dr um günde 3 tane ic dedi ama eger bunlardan kullananlar varsa benim tavsiyem tedavi başlayınca hepsini bırakmak lazım cünkü etkileşim yapıyor ben bunu yaşadım herkese RABBİM den saglık hayırlı bebişler diliyorum inanıyorum ki RABBİM bu ugraşlarımızı boş cevirmez herkesin dileğini verir versin inşallah amin

selamlarrr ...

bende bebiş için mücadele ediyorum durmadan:)24 yaşında spontan bir gebeliğim var 8 haftalk sonlandı.26 yaşında tekrar anne olmak istediğimde olmadı birtürlüü yaş oldu 29 hala yokk.1 sene içinde 2 tüp 2 dondurulmuş embriyo transferi toplam 4 tüp yok olmuyor.doktorlara göre sorun yok ama ..ilk gittiğim doktora da aynı şeyi söylemiştim annem 38 yaşında menepoza girdi risk altındamıyım diye hayır deyip drdular..fsh 7.70 larda falandı..bu ay ki tedavimde 9.34 çıktı..ve ilaçlara geç cevapverdi yumurtalar..9 yumurta toplandı 7 işleme alını sadece 3 tane döllendii..embriyolar iyi deniliyor ama tutmuyor bana göre dee benim yumurtalrdan dolayı olmuyor..adetlerim sade 3 gün sürüyor o da az olarak ..3 güne bazen hiçbirşey kalmıyorr..sanırım benimde amh baktırmam gerekiyor.sonuçta annenin memepoz yaşı önemlii..yani ne yapmalıyım valla bilemiyorum kürler deniyorum falan filan ama 3 yıldır sonuç yok bebiş gelmiyor..mucizeleri okuyorum ama bana da birgün mucize vurur mu diyemiyorumm sanki o mucizeler hep başkalarının başına geliyormuş gibi geliyor..allah yardımcımız olsunn.

benm yazımı altta okumuşsundur canım.eğer denemk istiyorsan benm aktardan aldığım karışımdan yaptır derim yumurta kaliteni artırıp hormonlarını düzenliyor.istersen nosunu özelden vereyim.karışım ne içeriyor bilmiyorum ama sipariş ve tahlillerine bakarak karışım uyguluyor bu aktar.zaman kaybetmeden denemnde fayda var bn 3.de denedim tuttu.arkadaşımda şuan 6 aylık hamile.Sen önlemini al gerisi allah a kalmış o kadar para dökmeden dene derim .Sen bilirsin tabii.Bn fayda gördüm diye yazıyorum.bildiğin iyi biri varsa ondada yaptırabilirsin.bitkileri çok iyi tanıyan birini bulmalısın.

benm yazımı altta okumuşsundur canım.eğer denemk istiyorsan benm aktardan aldığım karışımdan yaptır derim yumurta kaliteni artırıp hormonlarını düzenliyor.istersen nosunu özelden vereyim.karışım ne içeriyor bilmiyorum ama sipariş ve tahlillerine bakarak karışım uyguluyor bu aktar.zaman kaybetmeden denemnde fayda var bn 3.de denedim tuttu.arkadaşımda şuan 6 aylık hamile.Sen önlemini al gerisi allah a kalmış o kadar para dökmeden dene derim .Sen bilirsin tabii.Bn fayda gördüm diye yazıyorum.bildiğin iyi biri varsa ondada yaptırabilirsin.bitkileri çok iyi tanıyan birini bulmalısın.

Ben alabilir miyim o aktarın telefonunu acaba aynı sorun bende de var 5 deneme yaptık, hepsi de negatif

arkadaşlar size bir şey danışmak istiyorum.bugün arı sütü bal ve polen aldım(çokta pahalı:) )yarın karışımı yapıp sabah akşam yemeğe başlıcam.yalnız 3 gündür soğan kürüne başlamıştım kist de var onun için başladım.bu ikisini birlikte içsem sorun olur mu acaba.yani arısütü karışımın etkisi azalır mı ?ne yapsam bana bi akıl verseniz.başarız tüp bebek denememde var kasımda yaptırmıştım:KK43:

arkadaşlar size bir şey danışmak istiyorum.bugün arı sütü bal ve polen aldım(çokta pahalı:) )yarın karışımı yapıp sabah akşam yemeğe başlıcam.yalnız 3 gündür soğan kürüne başlamıştım kist de var onun için başladım.bu ikisini birlikte içsem sorun olur mu acaba.yani arısütü karışımın etkisi azalır mı ?ne yapsam bana bi akıl verseniz.başarız tüp bebek denememde var kasımda yaptırmıştım:KK43:

bende öle diyodum önce soğan kürünü yaptım soğan kürüyle aslan pençesini yaptım aslan pençesine devam ediyorum fshım yüksek benim onu düşürmek için soğan küründe 10 gün aaradyım kendime bal çörek otu tarçın yapıyorum bakalım ne olcak arada aslan pencesi yapıyorum

1 - 2 aydır burdaki yazıları takip ediyorum. Benim de amh 0,4 - fsh 15,89 çıktı. Doktorlar tüp bebek dedi. Yaşım da 38. Çok üzüldüm. Kahroldum. Doktorların verdiği vitamin ve folik asiti kullandım. Bir de soğan kürü yaptım. Bu ay adet olunca tekrar fsh bakılacaktı. Ancak adet olmadım meğer hamileymişim. Şu anda çok mutluyum. Allah hepinizin gönlüne göre versin. Lütfen karamsarlığa kapılmayın.

1 - 2 aydır burdaki yazıları takip ediyorum. Benim de amh 0,4 - fsh 15,89 çıktı. Doktorlar tüp bebek dedi. Yaşım da 38. Çok üzüldüm. Kahroldum. Doktorların verdiği vitamin ve folik asiti kullandım. Bir de soğan kürü yaptım. Bu ay adet olunca tekrar fsh bakılacaktı. Ancak adet olmadım meğer hamileymişim. Şu anda çok mutluyum. Allah hepinizin gönlüne göre versin. Lütfen karamsarlığa kapılmayın.

canım ne güzel haber.allahım sana bağışlasın.benimde fsh 21 bana hemen tüp denediler ama olmadı:KK43:bende şimdi soyan suyu içiyorum 5.günüm bugünde bal arısütü polene başladım.inş bende senin gibi güzel haber alırım.bu arada dhea ve folik asitte kullanıyorum

bende öle diyodum önce soğan kürünü yaptım soğan kürüyle aslan pençesini yaptım aslan pençesine devam ediyorum fshım yüksek benim onu düşürmek için soğan küründe 10 gün aaradyım kendime bal çörek otu tarçın yapıyorum bakalım ne olcak arada aslan pencesi yapıyorum

fsh kaç sende.bende hayıt tohumu varmış bide onu alıp içecem ne varsa denicem inş hayırlı bi sonuç alırım.alırız.

ay canım çok sevindim ben folik asit kulanmıyorum acaba ondanmı olmuyo benim ne dersin :) hayırlıs olsun canım çok sevindim darısı başımıza

Ben biraktim artik 3 kere asilama 1 kere tup bebek esimde varikosel amaliyati oldu bizim ikimizdede sorun var ALLAHIM hayirlisiyla bizede hayirli evlatlar verir insALLAH

kime karar verdin yazmamissin

canım benim eşimdede varikosel vardı bendede yumurtalık tembelliği var
eşimdeki çok önemli diye onunüzerinde çok durduk cinsel yaşamdada çok büyük sorun oluyo biliyorum
ben eşim için haftada 2 gün nohut yemeği veya çeşitleri
haftada 2 defa bol tarçınlı sütlaç
yatmadanda keçi boynuzu tozunu 1 bardak sütle 1 çay kaşığı keçi boynuzu tozunu karıştırıp içirdim
balık falan yendiğindede meyve suyuna keçi boynuzunu karıştırdım
çok şükür geçti sıra bende canım önden bunları dene sonra paranı yığ derim benim fshım çok yüksekti soğan suyuyla düşürdüm amh düşük allahın izniyle olucak inanıyorum

fsh kaç sende.bende hayıt tohumu varmış bide onu alıp içecem ne varsa denicem inş hayırlı bi sonuç alırım.alırız.

canım benim fshım 10 dahada düşürmek için aslan pençesine devam edicem amh de 0.95 çıktı hayıt otunu duydum nasıl yapılıyoo

canım benim fshım 10 dahada düşürmek için aslan pençesine devam edicem amh de 0.95 çıktı hayıt otunu duydum nasıl yapılıyoo

canım senin fsh bana göre düşükmüş.hayıt tohumu yapılışını int buldum sana da gönderiyorum cnm.alıyımda başlıcam bende

İlk önce yarım çay kaşığı miktarındaki hayıt tohumu bir miktar ezilir. Daha sonra bu hayıt tohumu 1 su bardağı miktarındaki suyun içinde kaynatılır. 15 dakika boyunca demlenmesi beklendikten sonra süzülüp içilir. Hayıt çayının taze olarak hazırlanması ve bekletilmeden, soğutulmadan içilmesi önerilmektedir.

canım senin fsh bana göre düşükmüş.hayıt tohumu yapılışını int buldum sana da gönderiyorum cnm.alıyımda başlıcam bende

İlk önce yarım çay kaşığı miktarındaki hayıt tohumu bir miktar ezilir. Daha sonra bu hayıt tohumu 1 su bardağı miktarındaki suyun içinde kaynatılır. 15 dakika boyunca demlenmesi beklendikten sonra süzülüp içilir. Hayıt çayının taze olarak hazırlanması ve bekletilmeden, soğutulmadan içilmesi önerilmektedir.

canım benimde yüksekti soğan kürü uyguluyorum 10 günlük aradayım 3 -4 kaldı birde aslan pencesi içiyorum oda fsh düşürüyoo

selam arkadaşım size umut olmak için yazıyorum ve hepiniz ve kendim için dua ediyorum rabbim yar ve yardımcımız olsun ben haziran ayında bu sene evlendim hemen cocuk istedigimiz için ve bendede evliligim ilk ayında 15 günde iki kere regli olmam sebebiyle doktora gittim hormonlarıma bakıldı fsh tavan ilk ay 16 ikinci ay 36 direkt tüp bebek dendi tıp fakültesindeki 3 ayrı doktorda dahil daha sonra ben araştırmalarım sonucu acıbadem tüp bebek merkezine başvurdım ordaki ünlü bir profta bana direkt tüp bebek dedi eylül ekim ayında kasımda adet ol gel dedi 21 günlükte hap verdi ben ekim 8de adet olmam gerekiyordu 20 gün gecikti doktora gittim polip var dedi adet söktürücü verdi kullandım kasım 7 de adet oldum tüp bebek aralık ayına sarktı tabi ben bu sürecte arısütü bal polen çörek otu bal tarcın adaçayı aslan pencesi çayı her gün kullandım ve arada olsada meryem suresini okudum ve allah razı olsun arkadaşlarımda benim adıma okudular kasım 30 da hapım bitti aralık 5 ile 6 adet olmam gerekiyordu bu arada ben afyondayım istanbula gittim 1 2 3 4 5 derken kasımın ilk günü kahverengi akıntım geldi heh sökülüyorum derken tık yok ara ara başım dönüyor ama bu arada şunuda yazmayı unutmuşum eşim sperm testinde %20 canlı sprem cıktı heh dedik ikimizdede sorun varken ben normal yolla nasıl hamile kalıcam neyse ayın 5 de test yaptım yok 7 de bir daha yaptım allah allah 2 cizgi cıktı tabi ben şok inanamadım sonra kan testi ve kızlar ben istanbula tüp bebek için geldigimde aslında 2 haftalık hamileymişim rabbimin hediyesi lütfen moral bozmaca yok bu söledigim kürleride yapmayı ihmal etmeyin inanıyorumki rabbim sizede bu mucizevi hasreti vericek
Merhaba
Senin adına çok sevindim ama herkes bu kadar şanslı olmuyor fsh önemlisi amh degerin kaçtı .

ben 10 aydır yasmin kullanıyordum bu ay ilk defa doktora gittim danışmak için fsh ım 16 çıktı kadın sadece buna bakarak erken menepoz olablir dedi. eeşimde bende çok üzüldük. ancak sonradan öğrendimki çok ta önemli değilmiş. ilk defa bu ay denedik9 gün sonra adet tarihim 23 yaşındayım inofolik kullandım. bi kaç sorum olacak. siz ilk denemedemi hamile kaldınız? bişelşer kullandınızmı? çok acil cevap bekliyorum...

ben 10 aydır yasmin kullanıyordum bu ay ilk defa doktora gittim danışmak için fsh ım 16 çıktı kadın sadece buna bakarak erken menepoz olablir dedi. eeşimde bende çok üzüldük. ancak sonradan öğrendimki çok ta önemli değilmiş. ilk defa bu ay denedik9 gün sonra adet tarihim 23 yaşındayım inofolik kullandım. bi kaç sorum olacak. siz ilk denemedemi hamile kaldınız? bişelşer kullandınızmı? çok acil cevap bekliyorum...

renkber Yazını okuyunca yazmak gereği hissettim.Ben de geçen ay doğum kontrol hapı kullanıp adetimin 3. günü fsh baktırdım ve 23 çıktı dehşete kapıldım.Yalnız sonradan öğrendim ki doğum kontrol hapı kullanıldığı zaman böyle artışlar olabiliyormuş.Ben bu ay tekrar baktırdım 9 çıktı üstelik ben 42 yaşındayım.O yüzden hemen paniğe kapılma bence.Stresten uzak dur değerlerini kafana takma ,taktıkça onlar da etkileniyor çünkü.Sağlıkla kal...

renkber Yazını okuyunca yazmak gereği hissettim.Ben de geçen ay doğum kontrol hapı kullanıp adetimin 3. günü fsh baktırdım ve 23 çıktı dehşete kapıldım.Yalnız sonradan öğrendim ki doğum kontrol hapı kullanıldığı zaman böyle artışlar olabiliyormuş.Ben bu ay tekrar baktırdım 9 çıktı üstelik ben 42 yaşındayım.O yüzden hemen paniğe kapılma bence.Stresten uzak dur değerlerini kafana takma ,taktıkça onlar da etkileniyor çünkü.Sağlıkla kal...

cevap için çok teşekkür ederim açıkçası benim doktor böyle bir açıklama yapmadı. o yüzden ilk bi kaç gün ne yapacağımı şaşırdım. ama şimdi daha olumlu bakıyorum ilk defa bu ay bıraktım doğum kontrol hapını. hayırlısı olsun inşallah. sizin çocuğunuz varmıydı acaba?

sevgili rieuse fsh ınız 9 çıktığı zaman e2 değeriniz kaç çıktı acaba yazabilmeniz mümkünmü??

X