Sivilceli Ciltler Sivilceler için Benzamycin krem

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Ben de başlayalı üç gün oldu Benzamycin e.Doktor tavsiye etti.Bu güne kadar geceleri yatmadan önce sürüyordum ama bundan sonra yatmadan 4-5 saat önce sürüp sonra yıkayıp yatmayı düşünüyorum.Çünkü bende aşırı kaşınma yaptı.ve bu kaşınma yüzünden (ve yüzde krem neredeyse kalıp gibi olduğundan) uyumakta zorlanıyorum ve arada uyanıyorum.Uyku kalitesi önemli yüzümü yıkarım temiz temiz uyurum bu ne eziyettir yahu.

bazı kişilerde oluşan hassasiyet , kuruluk , kızarıklık bende hiç oluşmadı.ama benim oldukça yağlı bir cildim var belki ondandır.

bnde kullanıorum bundan iki yıl önce hatta ondan da bi yıl önce kullnmıstım her zmn faydasını qördüm zararını qörmedim doktorum yazdı bna bunu zoratanin ile :) tek zararı var yuzum cok kuru kızardı ve bi iki qüne soyulck ama bu normal daha önceki snelerde olmustu tmm kotu bı qoruntu olusuo soyulrken fln ama bn evden cıkmamk la cozum buldum:umursamaz: :KK70: soyulunca alttn temız beyz bi ten cıkıo lekesız bnce herseye deger..

arkadşlar öncelikle günaydın=) benzamycin hakkında danışmak istedğim konular var ilk 7 sayfayı okudum ama soruma pek cevap bulamadım. yardımcı olursanız çok sevinirim :)cuma günü doktora gittm sivilce ve lekelrim içini benzamycin verdi sabah akşam sür dedi fakat ne kdr bekleteceğimi söylemedi burdan okuyup yardım almaya çalıştım ama sadece gece sürünce ne kdr bekleteceğim hakkında fikir sahibi oludm sabah sürünce ne kadar bekleteceğim:çok üzgünüm: acil yardımlarınızı bekliyorum yerimseniben

arkadşlar öncelikle günaydın=) benzamycin hakkında danışmak istedğim konular var ilk 7 sayfayı okudum ama soruma pek cevap bulamadım. yardımcı olursanız çok sevinirim :)cuma günü doktora gittm sivilce ve lekelrim içini benzamycin verdi sabah akşam sür dedi fakat ne kdr bekleteceğimi söylemedi burdan okuyup yardım almaya çalıştım ama sadece gece sürünce ne kdr bekleteceğim hakkında fikir sahibi oludm sabah sürünce ne kadar bekleteceğim:çok üzgünüm: acil yardımlarınızı bekliyorum yerimseniben

Sivilce ilaçlarında bekletme süresi gibi bir şey yoktur. Sürdüğün ürünlerin artıkları seni rahatsız ediyorsa 2 saat sonra yıkabilirsin, cilt zaten emebileceği miktarı o süre içinde alıyor.

hımm..haklısın aslında evet =) teşkkr ederim cvp için =)

berbat bi ilaç bence daha beter yapıyor kıp kırmızı oluyo svller ve yüz

mrb Arkdaslar bnmde yuzumde boyunumda omuzlarımda sıvılceler var ozellıkle strese gırdıgımde ınanılmaz cok cıkıyolar bı kez dr a gıttım 3 tane ılac vermıstı kullandım hıcbı ıse yaramadılar 2 ay once acnecinamide mendıllerını aldım 2 gun ust uste kullandım yuzumde tertemız olmustu sıvılceler yok olmustu. sonra tekrar kullandım aynı etkıyı alamadım :S burda okudum bu Benzamycin ı almayı dusunuyrm bıde ssk karsılıyomu onu sormak ıstıyrm bılenlerın yardımcı olmalarını rıca ederım tşkler..

banada doktor bu ilaçla bi hap vermişti. çok iyi gelmişti resmen yüzüm parlamıştı
3 ay kullanım süresi o ilacın 3 ay sonra kullanmadım şimdi gene çıktı yine aldım bugün başlıcam çok iyi bi ilaç

arkadaşlar doktor banada bu ilacı verdi 1 haftadır kullanıyorm ama sanırım bilinçsiz kullanıyorum :S:S şimdi sorularıma cvp verirsenin çok sevinirm :)
1-bunu akşam sürdükten sonra yıkamadan mı yatacağız?
2- sabaha kadar bekleteceksen bunu yıkayacak mıyız? bunu soruyorm çünkü kimileri yıkanmayacak diyor::S
3-sürdüğümüz zaman miktarı ne kadar olmalı ? yani maske şeklide yoğun görünüm mü olmalı yoksa şeffaf görüntüsü olacak şekilde mi olmalı??
şimdiden teşekkürler...

mrb arkadaşlar ben 1 ay önce benzamycin kullanmaya başladım azitro hapıyla birlikte şimdi 2. kutudayım ama yüzüm hala geçmedi aksine arttı imex sabunla yıkıyorum ve nemlendirici olarak da effacler duo kullanıyorlum kullananlar varsa onların iyileşmeleri ne zaman başladı acaba ?:a015:

mrb arkadaşlar ben 1 ay önce benzamycin kullanmaya başladım azitro hapıyla birlikte şimdi 2. kutudayım ama yüzüm hala geçmedi aksine arttı imex sabunla yıkıyorum ve nemlendirici olarak da effacler duo kullanıyorlum kullananlar varsa onların iyileşmeleri ne zaman başladı acaba ?:a015:

canım doktor tavsiyesiyle mi başladın?
sivilceler için hemen sonuç beklemek yanlış, cilt kısa sürede mucizeler yaratıp kendini yenileyemez değil mi? bence bu süreden sonra farkı görmeye başlayacaksın, düzenli olarak kullanıyor musun?

canım doktor tavsiyesiyle mi başladın?
sivilceler için hemen sonuç beklemek yanlış, cilt kısa sürede mucizeler yaratıp kendini yenileyemez değil mi? bence bu süreden sonra farkı görmeye başlayacaksın, düzenli olarak kullanıyor musun?

evet doktor tavsiyesiyle başladım düzenli olarak da kullanıyorum ama böyle geçmeyince ümitsizliğe kapıldım umarım geçer sivilcelerimi sıkmadıgım halde once kızarıyolar sonra da mor iz kalıyo :S

bende 4-5 sene önce kullanmıştım dr tavsiyesiyle.maske gibi kuruyodu yüzümde biraz bekledikten sonra yıkıyordum ben .biraz beklettiğimde bile kızartıyodu ki gece sürüp yatmayı düşünemiyorum bile..çok iyi gelmişti yüzüme arkadaşlar iz bile kalmadı sivilcelerden.

ben bu kremi yanlışlıkla kaşıma sürdüm bir zararı olur mu birde suratım kaşınıyor ya kremden ya da sıcaklardan eğer kremdense ne olur birde sadece sivilcelere mi yoksa suratımın tamamına mı sürmem gerekiyor biraz fazla takıyorum da kullananlar cevaplarsa sevinirim

birde burada mı biryerde mi bilmiyorum kremi kullanırken sıkmayın derinin altına iniyor hastalık demişti ben birini sıktım ama çok değil az birşey birşey olur mu acaba sıkan var mı yarımcı olun lütfen

canım bendn tavsiye sivilcelerini elleme kesinlikle elini yüzüne sürme yani.ben sadece sivilce olan bölgelere sürüyodum.fazla bekletmiyodum kuruyunca yıkıyodum

ya bu benzamicyni ben 2 sene önce kullanmıştım bütün elbislelrim beyazlamıştı ama hakkten kalite bir kremdi yani bana yaramıştı

X