Blender-rondo-mikser

Canım hepsiburadada alanlar yorum yapmışlar ürünün sayfasında orda okumuştum. Ya Philips Hr 1372 Blender Seti ya da Philips Hr 1371/90 Metal El Blender Seti modelinin sayfasındaki yorumda. Gerçeğini de inceledim rondoyu kullanmak için o blenderin üst kısmını direk rondonun kapağına takıyosun, bıçaklı bölümle kapak arasında başka bir koruyucu bölme yok sanırım bu yüzden yıkanmıyor diye düşünmüştüm.

Canım hepsiburadada alanlar yorum yapmışlar ürünün sayfasında orda okumuştum. Ya Philips Hr 1372 Blender Seti ya da Philips Hr 1371/90 Metal El Blender Seti modelinin sayfasındaki yorumda. Gerçeğini de inceledim rondoyu kullanmak için o blenderin üst kısmını direk rondonun kapağına takıyosun, bıçaklı bölümle kapak arasında başka bir koruyucu bölme yok sanırım bu yüzden yıkanmıyor diye düşünmüştüm.

yok cnm yaaa alt komşumuzda var o yıkıooo ama opuyorumnanaktan

malzemelerin püre olmasını istemiyor:eek:klava:sanız arçelik in rondosunu almayında hangi markayı alırsanız alın.

bende set alacaktım ama nişanlım bizde set var hiç kullanışlı değil kullanmıyoruz bile dedi..yok onun parçasını tak yok bunun bıçağını tak falan....bi mikser al bide el blenderı dedi....bide ben elimin altında olsun istiyorum herşey....öyle kutudan onu çıkar bunu tak uğraşamam ben....onla uğraşana kadar elimde yaparım ozaman doğrama kesme vs....

ayrı ayrı alıcam,ayaklı mikser,blender bide soğan fln doğramak için küçük doğrayıcı...

ben de karar verdim philipsin blender setini alıcam (çırpma telsiz olanı)... ama miksere karar veremedim benim renk konusunda takıntım var da onun da philipsinki gibi metal ve siyah tonlarda olmasını istiyorum. bu renkte olan mikser var mı arkadaşlar baktım ama bulamadım... bilen var mıbilmiyorumkismile

bi de arkadaşlar bu philips blender setinin aparatı rondo olarak mı kullanılıyor yoksa sadece blendrn aparatı mı cehaletimi mazur görüp yanıtlarsanız memnun kalacağım:)))

bi de arkadaşlar bu philips blender setinin aparatı rondo olarak mı kullanılıyor yoksa sadece blendrn aparatı mı cehaletimi mazur görüp yanıtlarsanız memnun kalacağım:)))

tatlım bahsettiğin ürünü ben çeyizime aldım sana yardımcı olacağım fakat ne sorduğunu pek anlayamadımboshayallersmile

tatlım bahsettiğin ürünü ben çeyizime aldım sana yardımcı olacağım fakat ne sorduğunu pek anlayamadımboshayallersmile

ay canımmm saololumunekankayizsmile demek istedigim şey şu philipsin blendrı aynı zamanda rondo(doğrayıcı) mu yoksa onu ayrı mı alıosunuz?:uhm: şimdiden teşekkürler cnmmmkaydirigubbakcemile3

hımmm tamam şimdi anlaşıldı. ben philips hr 1372 blendır setini aldım. içinde bir büyük bir küçük rondo parçası var ama ben yine de tefalin rondosunu da aldım canım. yani eğer bu modelini alırsan içinde iki tane rondosu zaten var ayrıca bir rondo almak çok da gerekli değil.eğerki sadece blendırlı bir model alacağım dersen o zaman ayrıca bir rondo almanda fayda var cnm:içelim:

canım tesekkürler aydınlattığın içinolumunekankayizsmile ben de hr1371 i düşünüyorum. mikseri ayrı alıcam çünkü cırpma teli mikserin görevini tam görmüyormuş. peki sen neden rondoyu ayrı alma ihtiyacı duyuyosun. aynı işlevi görmüyo mu bu setteki. tefalden aldığın rondo da metal renkli ve siyah tonlarda mı :uhm:

cnm biz anneme set olarak almıştık, ertesi gün geri verdik. hepsi aynı alete bağlı olarak çalışıyor. mutfakta 2 kişi ayrı iş yapamaz. ablamda set var, miksere 10 sn. yeden fazla basılı tutamıyor. kek yapıcaz, 10 dakika çırpmak gerek, tam bir işkence.ayrıca ben kek çırparken o beklemek zorunda kalıyor, çünkü ana başlık ben de:KK1:açıkçası ben kullanışlı bulmadım. ayrı almanı tavsiye ederim.

canım tesekkürler aydınlattığın içinolumunekankayizsmile ben de hr1371 i düşünüyorum. mikseri ayrı alıcam çünkü cırpma teli mikserin görevini tam görmüyormuş. peki sen neden rondoyu ayrı alma ihtiyacı duyuyosun. aynı işlevi görmüyo mu bu setteki. tefalden aldığın rondo da metal renkli ve siyah tonlarda mı :uhm:

hyr tatlım bnm durum şöyle. ben ilk önce rondo ve mikserimi aldım ikisi de tefal. mikserim standlı olanından krem rengi. hepsini ayrı ayrı almak istedim sonradan blender da aldım philips hr 1372 yi. blenderı az parçalı alabilirdim ama yedek gibi olsun diye çok parçalısını aldım. çırpma teli ile ayran fln gibi şeylerde kullanırım, hem de diğer iki rondosu ile toplam 3 boy rondom olur diye düşündüm cnm.a.s

cnm en iyisi resimleri ekliyeyim ben.
bu aşağıdaki tefal rondom
20036862.jpg

philips blender setim hr 1372
Philips-HR-1372-Blender-Seti__22186406_0.jpg

ve bu da tefal standlı mikserim
TEFAL_STANDLI_EL_MKSER_en_ucuz_tefal_mikser___blender_tefal_standli_el_m__kser___762.jpg

olumunekankayizsmile

ben hepsini ayrı ayrı aldım. bana daha prsatık geldi öbür türlü parçaları tak çıkar falan .. mikseri çekmeceye koyarım rondam da tezgah üzerinde durur diye düşündüm. umarım doğru yapmışımdır. önce mikseri arzumdan aldım sonra tefal de büyük indirim vardı ondan da rondo mu aldım. markaları uymadı ama benım için sorun deıl

hepsiburada'dan siemens'in blender setini almak üzereydim kızlar, çok da beğendim ama tc numarası istedi, vazgeçtim.her site istiyor mu tc, güvenilir mi, bilginiz var mı? set şu:KK43:en çok da duvara monte edilebilmesi hoşuma gitti)* Güç: 750 watt
* Güçlü el blenderi
* Ergonomik tasarım ve sof-touch tutma yeri sayesinde kolay kullanım imkanı
* Sessiz, sarsıntısız motor
* kademesiz hız seçim ayarı
* "normal" ve "turbo" hız ayar seçenekleri
* Çelik blender ayağı
* "eject-tuşu" sayesinde kolayca çıkarılabilen blender ayağı
* Paslanmaz çelik bıçağı çıkartılabilen kapaklı doğrayıcı aparatı
* chopper için ayrı buz kırma bıçağı
* paslanmaz çelik çırpma ayağı
* Kapaklı, ölçekli karıştırma kabı
* Motor aksamı hariç diğer tüm parçalar bulaşık makinesinde temizlenebilir