Dövme Sizce Hangi Dövme Modeli

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

Slania

♪♫
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2010
5.765
281
Selam kizlar :80: Ben üniversiteye basladigimda dövme yaptirmayi düsünüyorum, su an ünv.ye hazirlaniyorum yani vaktim cok. Simdiden model aramaya basladim. Icime sinsin istiyorum, sonucta ömür boyu vücudumda tasicam. Cicekli modelleri cok begeniyorum. Yaptirmak istedigim yer ayak bilegi ya da ayagimin üstü. Bir kac model begendim. Resimlerini koyuyorum. Siz de fikirlerinizi belirtirseniz veya güzel modeller bulup buraya koyarsaniz sevinirim :KK8: Bu arada beyaz tenliyim, ten renginin önemli oldugunu düsünüyorum cünkü yaptiracagim dövme renkli olacak. Yorumlarinizi bekliyorum. Simdiden tesekkürler :KK71:

Son düzenleme:
bence birinci model ayakta çok hoş durmuş,ama renk konusunda aynı şeyi söyleyemicem..aynı model daha farklı bi renkle yaptırılrsa daha iyi olacakmış gibi geldi

koyu bordo çiçekler ve çokk silik bir yeşil yaprak olabilir....ya da
hint kınası gibi koyu renk ,çok sexi durabilir:KK8:
Gözümde canlandirdim, güzel :128: Pembeyi sevmem zaten, yazi rengimden de anlasilacagi gibi bordo sevdigim renkler arasinda :KK8: Ama hint kinasi pek düsünmüyorum, bana fazla koyu geldi.
Daha arastircam tabi, dövme stüdyolarina falan gitcem, orada da model bakabilirim. Umarim istedigim modeli bulurum ve en önemlisi umarim icime siner :KK55:
Ilgi icin tesekkürler bu arada :KK71:

Gözümde canlandirdim, güzel :128: Pembeyi sevmem zaten, yazi rengimden de anlasilacagi gibi bordo sevdigim renkler arasinda :KK8: Ama hint kinasi pek düsünmüyorum, bana fazla koyu geldi.
Daha arastircam tabi, dövme stüdyolarina falan gitcem, orada da model bakabilirim. Umarim istedigim modeli bulurum ve en önemlisi umarim icime siner :KK55:
Ilgi icin tesekkürler bu arada :KK71:

rica ederim canım,umarım içine sinen bir şeyler çıkar ortaya :)

Bu nasil peki? Kizil sacla uyumu cok hosuma gitti. :KK69: Ben ilerde saclarimi kizila boyatmayi düsünüyorum zaten. Acaba bundan ufak bir parca alip ayak bilegime yaptirsam olur mu?

discoverytravelandlivin.jpg

ben de yüklediğin ilk fotoğrafı çok sevdim.

ayrıca şunlar hoşuma gitti,
4325.jpg

biraz daha kibar olsa olurmuş:KK37:
4346.jpg

of bu nası bi ayak yalnız. yazık :KK52:
4356.jpg

4360.jpg

4367.jpg

bak bu ayak değil ama çok orijinal:KK61:
4376.jpg

4385.jpg

bi de çiçek yerine şöyle bişey önerebilirim sana çok tatlı :KK69:
4301.jpg

Kizlar paylastiginiz desenler cok güzel, sagolun :KK71:

Bu güzelmis ama kedi patileri daha cok hosuma gidiyor özellikle belin kenarina yapilanlar.

4301.jpg

Senin begendigin o ilk resimdeki dövmenin kötü yanI her ayakkabiya yakismamasi, yani bilekten baglamali bir ayakkabi giyilse onun üzerine kötü durur mesela ama deseni cok hosuma gitti.

Bu da cok hos ama ayaga daha farkli bir sekilde sarabilirlerdi onu :KK37:

4346.jpg

Sirtta cicege bayiliyorum. Ilk olarak ayagima yaptiracagim sonra bagimlilik yapiyormus zaten, sirtima da düsünürüm bi tane :KK8:

4376.jpg

$cherry-blossomss.jpg

bence kiraz çiçeği desenleri de çok güzel hem kola hem bacağa hem bileğe uyumlu bir dövme stili.değişik modelleri var.Düşünebilirsin bence :KK66:

Buna asik oldum :KK69: Kücüklügümden beri olan kus sevdam yüzünden cok begendim sanirim bunu. Minik disi bi sercecik cok sirin ama :KK31:

bence ayak bilegine yaptır bende dusunuyorum ayak bilegime veya boynuma küçük bir şey bence senin çizime yatkın ise kendin çiz şeklini derim sana özel olur :)

bence ayak bilegine yaptır bende dusunuyorum ayak bilegime veya boynuma küçük bir şey bence senin çizime yatkın ise kendin çiz şeklini derim sana özel olur :)

Onu da düsünüyorum aslinda yani kendim cizmeyi ama uzun zamandir cizmiyorum bir yerlerden baslamam lazim artik... :KK6:

adriana lima'nin dövmesi bence cok hos ayakkabida cok zarif duruyo.
bence renkli dövemeler hic hos durmuyo cok göz yoruyo

Uploaded with ImageShack.us

X