En iyi bıyık alma yontemı nedır arkadaslar

tu.a.na

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
67
0
merhaba arkadaslar.ya bıyıklarımı almak ıstıyorum ama aldıktan snra daha sık ve cok cıkmasından korkuyorum.sızce en uzun gıden ve cogaltmayan yontem nedır?yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım

merhaba arkadaslar.ya bıyıklarımı almak ıstıyorum ama aldıktan snra daha sık ve cok cıkmasından korkuyorum.sızce en uzun gıden ve cogaltmayan yontem nedır?yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım

Canım iple al diyeceğim o biraz kendi kendine zor olur. Ama yüz için olan sir ağdalar var onlardan alabilirsin. zaten kağıtlı oluyor kağıdı iki elinin arasında ellerini öne arkaya doğru ittirerek ısıtıyorsun sonra açıp yapıştırıyor ve çekiyorsun.
Kolay gelsin

canım bende iple alıyorum alıştığım için zor gelmiyor. ipin ucunu musluk vb şeylere bağlıyorum daha rahat oluyor:):):):)

cok fazla bellı degılse bence alma canım ama eger cok ıstyorsan siirle alabılırsın tavsıyem :kahve:

arkadaşlar güzellik salonu sahibi bir akrabamız var işinin ehlidir o yüzden sonsuz güvenim var ona tabi. onunlada konuşmuştuk bu konuyu "sir"in uzun dönemde dudak üstü bölgede kırışıklığa yol açacağı için (marka önemli değil) ip in daha sağlıklı bir yöntem olduğunu söylemişti bana .gerek göz çevresi gerekse dudak üstü hassas yerleri yüzümüzün lütfen dikkat edelim.epilatör falan duyunca:uhm:

canım yüzüne bnace ağda kullanmasan iyi olur bıyık bölegesinede ip en kolay çözüm

bende sir ağda yapıyorum, uzun vadeli. İp sivilceye neden olabiliyor

bence ip en temiz ve en kolayı bide çok uzamadan alınca hiçde acımıyo :))

bencede en temizi ip sir ağda dan ben pek memnun kalmadım ip en güzeli

kizlar en iyisi iple almakta kendi kendime nasil yapcam beceremiyorumki
agdaylada almiyorum
ben cimciz kullaniyorum biyik icin ,yuzumu agdayla aliyorum ,belki yanlis yapiyorum ama ancak yapabildigim
imkan varsa en iyisi kokten kurtulmak tuy belasindan :)

arkadaslar 2ytl biyik aleti al aynaya bile bakmana gerek yok oturdugun yerden iki dakikada sari tuglerde dahil al tertemis valla aylardir rahatim kuafore sadece kaslarimi aldiriyorum,aleti merak eden arkadaslar iple biyik alma diye bi basliga yazmis ve resmini koymustum

iple al tatlım...o zaman kökleri de güçlü çıkmaz..

arkadaslar 2ytl biyik aleti al aynaya bile bakmana gerek yok oturdugun yerden iki dakikada sari tuglerde dahil al tertemis valla aylardir rahatim kuafore sadece kaslarimi aldiriyorum,aleti merak eden arkadaslar iple biyik alma diye bi basliga yazmis ve resmini koymustum

evet bende ondan kulanıyorum. cok güzel 2dkda tertemiz oluyor. ipin yaptıgının aynısını yapıyor. benim gibi iple beceremegenler için bire bir

X