Pendik Kaynarca - Nenehatun Hastanesi

:Saruboceq:
canım bende neslihan alana gidiyorum dün başladım bende 17 haftalık hamileyim
neslihan alanı tavsiye ettiler beğendim şimdilik normal doğum dan yana ama anne ve bebeğe bakıyoruz ona göre dedi

ama nehatunda pek nadir normal doğum yapan ben devlette doğum yapmayı dülşünüyorum bakalım hayırlısı

benim iki arkadaşım neslihan alan a devam edip doğumunu neslihan hanım yaptı birininki baya zor oldu ama normal yaptı,diğeri çoçuk kakasını yaptı sezeryana alalım demiş arkadaş isteemdiğinden sağlıklı bi normal doğum geçirmiş.hayırlısı inş.hepimiz sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız.

Son düzenleyen: Moderatör:
geçmiş olsun sağlıklı üyütürsün inşalah
canım sen normalmi sezeryanlamı doğum yaptın
Sagol canım, hepimiz bebelerimize sağlıkla ve sağlığımızla kavuşalım inşallah. Benim malesefki sezaryen oldu. ılk çocuğumda mecburi sezaryendi. (Sezaryen fiyatı 550 tl.) Doğumu spinal anestezi altında yaptım ve hayatımın hatasını yaptım. Hastanede ne yesem ne içsen direk çıkarıyordum. Midem anestezinin yan etkisinden dolayı hiçbirşeyi kabul etmedi ilk 2 gün. Hastanedeyken sırtım ve boynum ağrımaya başladı. Bana gaz sancısından dediler. Eve çıktığımın ilk günü acile kaldırıldım. Boynum başımı taşıyamıyordu. Ilk 1 hafta yatalak kaldım ve iğnelerle serumlarla hayata döndüm resmen. Bunca acının üstüne sütümde kesildi ve malesef bir daha geri gelmedi. Sezaryenden sonra idrar yolları enfeksiyonu oldum. Sondadanmı kaynaklandı bilmiyorum.
Uzun lafın kısası bu anestezi şekli orada çok uygulanıyor ve herkeste aynı etkiyi göstermiyormuş. Bir daha ne epidural ne spinal. Aslaaaa:KK43:((...
Umarım içinizi karartmamışımdır...

canım gerçekten çok şeyler yaşamışsın inşallah biz öyle şey yaşamayız
ben o hastanede doğum yapmayı düşünmüyorum genede belli olmaz büyük konşmayayım
tekrar geçmiş olsun canım

merhaba bende nenehatuna gıdıyorum. hastaneden ve personelden memnunum.dun bır arkadasım neslıhan alanı tavsıye ettı.kendısı ıkı sezaryan dogumunuda bu doktora yaptırmıs.o kadar ovdukı sasırdım.benım aylarım bosa gıtmıs megersem bu zamana kadar.sımdı en kısa zamnda neslıhan hanımla tanıscam.hepımızn Allah yardımcısı olsun.

canım gerçekten çok şeyler yaşamışsın inşallah biz öyle şey yaşamayız
ben o hastanede doğum yapmayı düşünmüyorum genede belli olmaz büyük konşmayayım
tekrar geçmiş olsun canım

Sağol arkadaşım. Bir an önce doktorunu ve hastaneni belirle ve hep onla devam et.

Merhaba hanımlar ben 2009 mart ayında nene hatunda dogum yaptım doktorum Esra Günay ben 3 dr. dan sonra Esra hanımı buldum ve çook memnunum guler yüzlü espirili çok tatlı bi bayan insanı rahatlatıyor hala bi sorunum olduğunda ona gidiyorum, tabi herkesin düşüncesi farklı ama tavsiye edermisin diyorsanız evet Esra hanımı tavsiye ederim (ALLAH herkese hayırlı doğum nasip etsin)

Arkadaşlar bu hastanede 22-23. haftada yapılan renkli dobleri çektiren var mı? fiyat hakkında telefonda bilgi vermiyorlar.Ne kadar acaba?

bende çektirecekmişim dr öyle dedi insanı mecbur tutuyor ila çektirecekmişim bende fiyatını sordum orda danışmaya 130 tl ben düşünmüyorum orda çektirmey

sen hangi dr gidiyorsun canım

Merhaba hanımlar ben 2009 mart ayında nene hatunda dogum yaptım doktorum Esra Günay ben 3 dr. dan sonra Esra hanımı buldum ve çook memnunum guler yüzlü espirili çok tatlı bi bayan insanı rahatlatıyor hala bi sorunum olduğunda ona gidiyorum, tabi herkesin düşüncesi farklı ama tavsiye edermisin diyorsanız evet Esra hanımı tavsiye ederim (ALLAH herkese hayırlı doğum nasip etsin)

gözün aydın canım sağlıkla büyüt inşallah

canım normalmi sezeryanlamı doğum yaptın merak ediyorum orda pek normal yapan yokta

bende çektirecekmişim dr öyle dedi insanı mecbur tutuyor ila çektirecekmişim bende fiyatını sordum orda danışmaya 130 tl ben düşünmüyorum orda çektirmey

sen hangi dr gidiyorsun canım

hale kayırana gidiyorum tatlım..dışarda daha pahalı diye duydum ben tatlım zaten bu son testler doğuma kadar şeker yüklemesi dışında böyle bi test kalmıyor..pendik hospital 80TL yapıyormus tatlım , bi arkadaşımdan duydum bende bilgin olsun.
Kaçıncı haftandasın canım?

ben hala kayrana 1 kere gittim bide konturolüm vardı birdaha gitmedim memnun kalmadım şimdi neslihan alana gidiyorum onuda bırakacağım galiba

Arkadaşlar bu hastanede 22-23. haftada yapılan renkli dobleri çektiren var mı? fiyat hakkında telefonda bilgi vermiyorlar.Ne kadar acaba?

Merhaba arkadaşlar,
ben de bu renkli dopler veya ikinci düzey ultrason denen tetkiki yaptırmak konusunda biraz kararsız kaldım.
3'lü testin sonuçları gayet iyi çıktı, bunu yaptırmak acaba çok gerekli mi?
Bir de bayan dr. olmasını istiyorum, araştırdım pek bulamadım....
Acaba ikinci düzey ultrason tetkikinin bayan dr. lar tarafından yapıldığı bir hastane,
ya da bir görüntüleme merkezi bilen var mı aranızda?
Yardımcı olursanız çok sevinirim...
Bebek bekleyen tüm arkadaşların sağlık ve mutlulukla bebeklerini kucaklamalarını diliyorum,
selam ve sevgilerle....kaydirigubbakcemile5

Merhaba arkadaşlar,
ben de bu renkli dopler veya ikinci düzey ultrason denen tetkiki yaptırmak konusunda biraz kararsız kaldım.
3'lü testin sonuçları gayet iyi çıktı, bunu yaptırmak acaba çok gerekli mi?
Bir de bayan dr. olmasını istiyorum, araştırdım pek bulamadım....
Acaba ikinci düzey ultrason tetkikinin bayan dr. lar tarafından yapıldığı bir hastane,
ya da bir görüntüleme merkezi bilen var mı aranızda?
Yardımcı olursanız çok sevinirim...
Bebek bekleyen tüm arkadaşların sağlık ve mutlulukla bebeklerini kucaklamalarını diliyorum,
selam ve sevgilerle....kaydirigubbakcemile5

selam nefise
bebeğimizin bütün organlarına bakıyorlar tatlım ileri düzey ultrasyonda..ayrıca güzel güzel fotolarını çekiyorlar ben sırf bu yüzden bile yaptırmak istiyorum kaydirigubbakcemile3
nene hatun hastanesinde sadece 1 adet erkek doktor var doğum alanında diğerlerinin hepsi bayan ayrıca ultrasyona bakanda bayan doktor rahat edebilirsin fiyatıda 130 TL civarıymış sanırım...

ben hala kayrana 1 kere gittim bide konturolüm vardı birdaha gitmedim memnun kalmadım şimdi neslihan alana gidiyorum onuda bırakacağım galiba

nagihancım
bende ilk başlarda tereddüt ettim ama daha sonra birbirimizi tanıdıkça iyikide hale hanıma gittim diyorum...sorularımı rahatlıkla sorabiliyorum kendisine ayrıca güler yüzlü dürüst bir doktor. normal doğum taraftarı bence hemen bırakmasaydın keşke :kedi:

canım ben sezaryen oldum bende sezaryene karsıydım ama bazı sorunlardan dolayı mecbur kaldım ama orda normal yapan tanıdıklarım var benim durumumda olupta normal yapanlar çok çekiyolarmış tabi baska bi yerde, oyüzden doktorumdan memnunum.

Kızlar, nene hatunda doğum yapanlardan doğuma giderken yanınızda ne götürdünüz ve neler götürülmeli? lütfen bilgi verir misiniz?

Kızlar, nene hatunda doğum yapanlardan doğuma giderken yanınızda ne götürdünüz ve neler götürülmeli? lütfen bilgi verir misiniz?

Canım,ben de kısmetse bu ayın sonunda doğum yapıcam Nenehatun'da.. Ben doğum çantamı hazırladım. Ama ineternetten araştırmıştım olması gerekenler diye!! Yarın kontrolüm var, olmazsa oraya sorarım ne gerekiyor diye?

Senin kuzun kaç haftalık?
:emir_bebek:

merhaba kızlar bende nene hatun ,neslıhan alana gıdıyorum.doktorumdan cok memnunum.cok guleryuzlu.bu ayın ıcınde dogumum olacak ınsallah.kızıma kavusmaya az kaldı.doktorumu sıze tavsıye ederım.hastaneden ve calısanlardan memnunum.banada arkadasım tavsıye ettı.oda ıkı dogum yaptı bu hastanede ve bu doktorda.Allah hepımızın yardımcısı olsun.

bende neslihan alana gidiyordum buay bıraktım sezeyan düşününce nenehatunda normal doğum yapana çoook nadir rasladığım için
ama utroyonda güzel bakıyor bebeği iyice görüyorsun okonuda memnundum

X