Aşılama Aşılamadan Sonra Hamilelik belirtileri nelerdir ve ne zaman başlar ?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

sonaydan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2011
123
1
herkese Merhaba; Bu forum konusuna uzun süredir kimseler bir şey yazmamış ama aşılama hakkıda merak ettiğim şeyler var..Deneyimi olanlara sormak istiyorm..13 Aralık 2011 de aşılama yatırdım..yani bugün aşılamadan sonraki 7.günüm..Son iki gündür midem bulanıyor ve gögüslerimde acı hissediyorum..Bazen belki bu psikolojik diyorum...sonucu öğrenmek için zaman var aslında ...ama sormak istiyorum..Aşılamada sonra hamile kalanlar, hamilelik belirtilerini ne zaman ve ne şekilde hissetmeye başlıyor..bilgi verirseniz sevinirim :)

selam arkadaşlar benim ilk aşılamam ve bugün 11.günüm benimde çok miğdem bulanıyor ve ağzıma ekşi sular geliyor çarşamba günü gidicem doktora bakalım hayırlısı üzülmek istemiyorum umarım sonuç pozitif olur hepimiz en kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz.

selam arkadaşlar benim ilk aşılamam ve bugün 11.günüm benimde çok miğdem bulanıyor ve ağzıma ekşi sular geliyor çarşamba günü gidicem doktora bakalım hayırlısı üzülmek istemiyorum umarım sonuç pozitif olur hepimiz en kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz.

ıns ya bende yaptım 3. gunum kasıklarım agrıyo sankı ve akıntım var bılmıyorum kendımı umutlandırmak da ıstemıyorum sızce bu neyın belırtısı ;(

yenı gordum zannedersem bugun gıttın doktora sonucu bana yaz merak ettım ıns olur

X