Saç Rengi ve Saç Boyama Esra erol saç rengi ne???

aykam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2009
15
0
merhaba arkadaşlar bu konu daha önce açıldımı bilmiyorum?baktım bulamadım esra erol'un şuan daki saç rengini bilen varmı acaba?çok araştırdım bulamadım bi fikri olan varmı?

merhaba arkadaşlar bu konu daha önce açıldımı bilmiyorum?baktım bulamadım esra erol'un şuan daki saç rengini bilen varmı acaba?çok araştırdım bulamadım bi fikri olan varmı?

aynen canım bende denk geldim bugün ve çok hoşuma gitti esra erol'a da çok yakışmış bal köpüğümü acaba
$esraaaa.jpg

soğan kabuğu kesinlikle değil kızlar soğan kabuğunda bakırlık yoğundur fındık kabuğu birazda açık kumral karıştırılmış ama aralarda ışıltılar var kerepe balyajlar var bende beğendim güzel olmuş

soğan kabuğu değildir bencede bal köpüğüde deği bu ama karışım olabilir balyajda var diyorsunuz o zaman bu evde olcak iş değil heralde arkadaşlar :KK5:

katılıyorum çikolata kahve ile alakası yok o daha koyu bi renk ben bi yerde koleston perfect kremalı kahve adında bi boyasını buldum yakın ve oda çok hış bi renk arkadaşlar bi bakın derim

Benim saç rengim buna çok yakın.Kuaförüm saçımı açtıktan sonra küllü sarıyla boyadı ve böyle oldu.

tam bende bunu soracaktım çikolata kahve niye onda açık dursun ne saçma ya yalan söylemiş resmen tek bi renk değil bencede

tesadüfen gördüm bu konuyu geç oldu biraz ama yinede yazmak istedim sarı saçın üzerine çikolata kahveye boyatmış ama saçının çabuk aktığını söyledi bu yüzden açık duruyor dedi.. ben denedim sarı saçımın üzerine çikolata kahve yaptırdım fakat bu kadar açık bir ton olmadı çikolata kahveyi bir ay kullandım üzerine sarı boyattım esra erolun saç rengine yakın bir ton oldu...

saçında çok farklı ton olduğu ve devamlı boyattığı, tabanı da açık olduğu için, kahve tonlarına boyatıyor muhtemelen akınca böyle oluyor.
kendisi de söyledi zaten "her yıkamada saçım daha da açılıyor, devamlı boyatıyorum" diye..

X