Dr. Zühtü Demir Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

merhabalar ben de bu doktora ameliyat olmayı düşünüyorum ama olumlu yorumlarda gördüm olumsuz yorumlarda. tam burnumun ucuyla ilgili problemim var özellikle. çok büyük ve şekilsiz bir burnum yok. bir de fiyatı hakkında bilgi verebilir misiniz. yardımınız için teşekkürler:)

akay da 5bin, bayındır da 5.750 tl ye yapyor zühtü bey burun ameliyatlarını,, ama yine de git bi görüş sen diye düşünmekteyım

aynen cnm ya ters v problemimi dersin yamuk problemimi dersin ameliyattan sonra daha vahim bir burunla karşılaşan çok bende şuan vazgeçtim gibi bir dr var hacettepede dr gürcan bey bütün yorumcular memnun bir onda takıldım bilmiyorum kafam karışık herşeyin hayırlısı ama zühtü beyi çok önceden beri aaraştırıyorum memnun olmayan hiç yok tek ameliyat düşünmüyorum ben estetik olarak bir ameliyat daha var düşündüğüm girmişken ikisinide birden oluyum kurtuluyum diye düşünmüşştüm :))) zühtü beye gitmem lazım tekrar burun için gitmemiştim daha önce darısı başımıza hayırlısıyla cnm ya ama burnun muhteşem aman nazar değmesin :)):KK16:
Nolur bı görsem foto atsanız burnunuzuu .. Msj hakkım dolmadı göremiyorummm

evet şeker bende olacaklar grubundadayım..yakın zmanda inşallah olcamm...hayırlıısyla...
topiğin hayırlı olsunn bizden feyz alanlarr burun ameliyatı hakkında fikir edinirler umarımmm sevgiler.
kaydirigubbakcemile5

ben de olucamm ben deee çok zor karar werdim arkadaşım 2 yıl önce başka bir doktora oldu kırıkları wardı aynı zamanda estetik de oldu şu an burnu sağa doğru kaydı ondan çok korkuorm

ben de olucamm ben deee çok zor karar werdim arkadaşım 2 yıl önce başka bir doktora oldu kırıkları wardı aynı zamanda estetik de oldu şu an burnu sağa doğru kaydı ondan çok korkuorm
Aralikta dugunm var hocayla konustuk odemlerin iner dedi amelyttan 1 ay sonrasi nasil oluyor arkadaslarr

slm kızlar...arkadaşım uzun araştırmalar sonucu Ankara Dr. Zühtü Demir' e burun estetiği olmaya karar verdi.. Zühtü Demir ameliyat olup profilinde resmi olan arkadaşlar beni arkadaş olarak eklerlerse çok sevinirim..kendisi de çok pis tırsıyo:))):KK4:

herkez aynı olacak diye bişey yok ben 4 senedir allaha şükür burnumda bi sıkıntı yaşamadım.karar vermek zaten en zoru ondan sonrada kararı uygulamak tabiyki kolay değil en kısa zamanda bence kararını uygula cok araştırmak yada cok doktora gitmekte kafa karıştırmaktan başka bişey olmuyor.birazda şans işi ama tabiyki doktorunda iyi olmalı gerisi allaha kalmış

slm kızlar...arkadaşım uzun araştırmalar sonucu Ankara Dr. Zühtü Demir' e burun estetiği olmaya karar verdi.. Zühtü Demir ameliyat olup profilinde resmi olan arkadaşlar beni arkadaş olarak eklerlerse çok sevinirim..kendisi de çok pis tırsıyo:))):KK4:

canım seni ekledim bakabilirsin

Aralikta dugunm var hocayla konustuk odemlerin iner dedi amelyttan 1 ay sonrasi nasil oluyor arkadaslarr

senide ekledim canım bakabilirsin...şimdi herkesin bünyesi bir değil onu söyleyim cünki kimisi cok morarıyor kimisi hiç morarmıyor.kiminin ödemleri az oluyor kimi şişiyor ödemi cok oluyor bu herkesin bünyesine göre değişir.cünki olan arkadaşlardanda gördüm bunu ama 1 aylık burunda morluk zaten olmaz ödem olur he cok belli olurmu tanımayan hiç anlamaz anca seni tanıyanlar anlar.burun en az 6 ve 1 senede oturup kendine geliyor.görüntü kötü olmaz ama şişlik bünyene göre olur.az yada cok onu bilemeyiz.

Kızlarrr aranıza yeni geldim hepinize merhabalar,

bende zühtü beye 11.10.2013 de burun ameliyatı oldu çok rahat agrısız bir ameliyat sonrası geçirdim.Henüz çok yeniyim şişliklerim var şekli tam belli değil ama zamanla tabi geçecek cuma günü bandajlarım çıkacak bakalım nasıl bişeee :)

hayırlı olsun canım benim de temmuzda war düğünüm o yüzden dört koldan sarıldım diş saç burun dişi hallettim sayılır bu bir ay içerisinde olcam inşşş ameliyat sen de hemen ol bence

herkez aynı olacak diye bişey yok ben 4 senedir allaha şükür burnumda bi sıkıntı yaşamadım.karar vermek zaten en zoru ondan sonrada kararı uygulamak tabiyki kolay değil en kısa zamanda bence kararını uygula cok araştırmak yada cok doktora gitmekte kafa karıştırmaktan başka bişey olmuyor.birazda şans işi ama tabiyki doktorunda iyi olmalı gerisi allaha kalmış

inşş ewet şans işi zühtü demire mi oldun sen de peki beni çok rahatlattı kendisi ztn bi gaza geldim hemen ama halletmem gereken şeyler wardı ondan erteledim bi de ameliyattan sonra epilasyon olayı nası oluo lazere yeni başladım yüzüme sıkıntı olurmu ki acaba

Kızlarrr aranıza yeni geldim hepinize merhabalar,

bende zühtü beye 11.10.2013 de burun ameliyatı oldu çok rahat agrısız bir ameliyat sonrası geçirdim.Henüz çok yeniyim şişliklerim var şekli tam belli değil ama zamanla tabi geçecek cuma günü bandajlarım çıkacak bakalım nasıl bişeee :)

ben de kasım başlarında olucam inşşş zühtü beye noolur foto koy hemen cesaretliyim aslnda ama böle bi gaza ihtiyacım war halaaa:)))

X