Karagül Fox Tv

dejavu ilk sordugun kiz baranin halasi kendalle muratin bacisi yani..ya$ida çok deil zaten o hatirlamiyodur bile baranin bebekligini
ama kendalin karisi narinin hamile olmadigini bilir nasil çocuk çikdi meydana onu bilmiyorum..

baran murat la ebrunun o kesin
kendal de oglu hasta olunca barani oglu yerine koymu$ istedigi gibi yeti$tirùi$ , hep o varmi$ yaninda , baran yuzmeyi bana amcam ogretti demi$ti hatirladinizmi ..
e narinde elinde buyutmu$ barani zaten , annelik yapmi$
o yuzden kendilerini anne baba sayyolar boyle emek verip sahiplendikleri için ..

ozlemi seviyorum ben en çok , iki yuzlu falan ama muratin aylesinin hakkindan en çok o gelir
dinsizin hakkindan imansiz gelir misali :))))))))

riza nin sahneleri çok komikk çok egelniyom ben onun safliklariyla :)
recebin evinde kendal bacisini gorurmuki, recep kizi amak için kendale $antaj yapabilir vermezsen polise giderim gibii..

adayla maya polisden kaçarken parayi du$urduler , ada ko$arken bebek du$sede kurtulsa bari
uyuz oluyorum ben bu adaya

ruzgar konu$tu ya ebru kalabilir konakda , kadriye hanim iyi biri aslinda ,ba$tan beri kotulugu olmadi pek
o olmasa i$ler daha kotu olabilirdi

ozcan deniz geri gelmez herhalde ebru karagul kolyesini firat a firlatti sildi murat i,..

ebruyla firat a$k ya$ayacak galiba , o tarlayada ebru karagul ekecek gibi geliyor bana:KK55:

baran ebruyla murat'ın oğlu, doğduğunda ebru'ya öldü demiş alıp çocuğu narin e getirmiş sanırım kendal sadece bu şartla evliliğine izin vermiş, murat'ı da o yüzden öldürdü zaten, teknedeyken murat, ebruya baran'ı söyliycem ve oğlumuzu geri alıcam dedi, kendal da o benim oğlum artık geri vermem diyip öldürdü yada öldü biliyo ama o da emin olamıyo..

baran ebrununn cocuguuuu kendal tehdıt etms alms cocugu erkek cocuk meraklısıya buyutmuslerrr bu sayede ebru ıle yasamıs özcan denız ın oynadıgı karakter adı aklıma gelmedı. ılk bolumde kavga ederken demıstı kendala yıllarda benı tehdıt edıp cocugumu bızdn ayırdın annesınden ayrı olmaya hakkı yok artık ebruya anlatcam herseyı ddı oyuzdn kendal onu oldurmye clstı ztn

anlatmıslar bend eyzmısım neyse evet ebru karagul yetıstırerekkk kazanacak parayı:):)

Özcan Deniz diziye dönmeyecek.Dün aksam yeni baslayacak başka bir dizinin fragmanında gördüm.Dizinin adı aklıma gelmiyor.
Tabi yeni dizisi tutmaz da karagül dizisine geri dönerse bilemem.

Son düzenleme:
dönmeyeceğini tahmin ediyordum yavuz bingölle yakınlaşıcak ebru
yeni fragmanı izledim neler oluyor kendal yine belaya bulaşıcak:KK4:

dejavu ilk sordugun kiz baranin halasi kendalle muratin bacisi yani..ya$ida çok deil zaten o hatirlamiyodur bile baranin bebekligini
ama kendalin karisi narinin hamile olmadigini bilir nasil çocuk çikdi meydana onu bilmiyorum..

baran murat la ebrunun o kesin
kendal de oglu hasta olunca barani oglu yerine koymu$ istedigi gibi yeti$tirùi$ , hep o varmi$ yaninda , baran yuzmeyi bana amcam ogretti demi$ti hatirladinizmi ..
e narinde elinde buyutmu$ barani zaten , annelik yapmi$
o yuzden kendilerini anne baba sayyolar boyle emek verip sahiplendikleri için ..

ozlemi seviyorum ben en çok , iki yuzlu falan ama muratin aylesinin hakkindan en çok o gelir
dinsizin hakkindan imansiz gelir misali :))))))))

riza nin sahneleri çok komikk çok egelniyom ben onun safliklariyla :)
recebin evinde kendal bacisini gorurmuki, recep kizi amak için kendale $antaj yapabilir vermezsen polise giderim gibii..

adayla maya polisden kaçarken parayi du$urduler , ada ko$arken bebek du$sede kurtulsa bari
uyuz oluyorum ben bu adaya

ruzgar konu$tu ya ebru kalabilir konakda , kadriye hanim iyi biri aslinda ,ba$tan beri kotulugu olmadi pek
o olmasa i$ler daha kotu olabilirdi

ozcan deniz geri gelmez herhalde ebru karagul kolyesini firat a firlatti sildi murat i,..

ebruyla firat a$k ya$ayacak galiba , o tarlayada ebru karagul ekecek gibi geliyor bana:KK55:

hah tamam bende taşlar yerine oturdu şimdi doğru yaa bana göstermediler çocuğumun ölüsünü demişti Ebru. Kendalın yeni eşi bilmez yani Özlem çünkü Özlem çok sonradan gelmiş konağa zaten çok genç gördüğünüz gibi çok eski değil evlilikleri zaten daha ilk çocuğuna hamile o yüzden o da bilmiyor onun çocuğu olmadığını ki zaten konuşmalarından Kendal ve Narin'in çocuğu sandı Baran'ı salak kadın hiç öyle birşey olur mu. Ama bence bnu da Özlem öğrenecek açığa çıkaracak ya da Fırat biliyordu dayanamayacak söyleyecek.

hah tamam bende taşlar yerine oturdu şimdi doğru yaa bana göstermediler çocuğumun ölüsünü demişti Ebru. Kendalın yeni eşi bilmez yani Özlem çünkü Özlem çok sonradan gelmiş konağa zaten çok genç gördüğünüz gibi çok eski değil evlilikleri zaten daha ilk çocuğuna hamile o yüzden o da bilmiyor onun çocuğu olmadığını ki zaten konuşmalarından Kendal ve Narin'in çocuğu sandı Baran'ı salak kadın hiç öyle birşey olur mu. Ama bence bnu da Özlem öğrenecek açığa çıkaracak ya da Fırat biliyordu dayanamayacak söyleyecek.

yok ben kendalin ilk karisini kastedmi$tim narinin hamile olmadigini nasil anlamadi diye ..
dunku bolumu daha izleyemedim ben
gidip fragmana bakayim bari :)

kizin rolu soguk olmasi rabia bence , açilacak oda kabak çiçegi gibi :KK70:
guzel kiz :) gulunce daha guzel oluyor..

firat la ebru çok pis baki$iyolarr ..

yalniz ^recep kendale murati gordugunu soylerse ,kendal onuda öldürür :44:

$imdi bitti 8. bolum izledim

recep olmemi$ karakolun onunde kaldi, kendali soylemez bence hersey bu kadar çabukmu ortaya çikacak , konu kalmaz sonra:)
ada du$uk yapiyo galiba arsadaki eve gitti sancisi çok olunca,oradabayildi, salak mayaya bile soylemedi , herseyi soyluyor bunu niye demiyorsa
baran buldu adayi kararisz kaldi ama kurtarcak tabiki :) daha karagul ekecek onlar , dizinin ismi neren gelcek yoksa :)))

recep karakola gitmesin , tehdit etsin kendali giderim diye alsin kizi
ama aninda öldurebilir kendal ogrenirse $ahit oldugunu, bunun için bi onlem almali :)

çok heyecanli yerinde bittiii , gel cume gell
en azindan fragman gelsin :)))

baran adayi hastaneye goturunce du$uk yaptigi ogrenilcek o zaman ne halt edecek bu ada akilsizi
ba$tan annesine dese bunlarin hiçbiri olmayackdi

9 bölümden bir resim

969874_412306545542928_2075048308_n.jpg

$13359_261366164008342_1333713432_n.jpg
bubuda ben buldum 9.bolum için :)
baran ben kan vermem diye bagiriyormu$:)
fargman hazirmi$ ama daha yayinlanmadi

[video=youtube;e3BtfDz8u04]http://www.youtube.com/watch?v=e3BtfDz8u04&feature=youtu.be[/video]

doyamadim ben bu fragmana
bi an once cuma gelsede baksak
gecen hafta reytinglerde 1. gelmi$iz , yaki$irr karagulume :)

ya kizlar bi$ey diycem
karagul fani nasil olunur bilen varmi
yani her hangi bi dizinin fani olmak için napmak lazim :)))
nerde bulu$uyor acaba bu fanlar sanalda yani:KK1:

X