adetime 2 gün var ama arasıra ateşim yükseliyor. hamiş olanlar yardım lütfen

balxixmnur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2007
2.806
18
44
Arkadaşlar adetime 2 gün kaldı ama artık krımızı görmek istemiyorum. Birkaç gündür ara ara ateşim çıkıyor yüzüm yanıyor resmen. kasığımda hafif bir ağrı var. belirtilere bakıyorum hamişlik belirtisi gibi sanki ama yinede ümitlenmek istemiyorum. birde rejimde olmama rağmen sürekli cnm bişeyler istiyor. normalda yemek aralarında acıkmam şimdi ise acıkıyorum yersemde şişkinlik hissediyorum. hiç düşünmemeye çalışıyorum ama acaba hamiş olanlar bu tarz şeyler hissettinizmi.

canım benim ateşim 37.4 e kadar çıktı ve ben anladım hamile olduğumu şişkinlik ve gaz herzaman var zaten

Benimde Adet Günüme Yakin Ateşim Yüksekti.inş.hamişsindir Kanda Baktirsana çikar Sonuç

çok gazın oluyormu,göğüslerin ağrıyormu bide çok akıntı varmı,ama bunlar sana anormal derecede olması lazım.inşallah vardır canım yaa.a.s

çok gazın oluyormu,göğüslerin ağrıyormu bide çok akıntı varmı,ama bunlar sana anormal derecede olması lazım.inşallah vardır canım yaa.a.s

gaz felaket derecede arttı yediklerimede dikkat ederim aslında. göğüslerimde ağrı yok ama çok kaşınıyor akıntı normal değerlerde. inşallah vardır bebişim merhaba der inşallah. off günler geçmiyor yaa.

gaz felaket derecede arttı yediklerimede dikkat ederim aslında. göğüslerimde ağrı yok ama çok kaşınıyor akıntı normal değerlerde. inşallah vardır bebişim merhaba der inşallah. off günler geçmiyor yaa.
inan bende senin gibiydim,şafak sayıyordum o derce.ne zaman adet görsem ağlıyordum ve olmuyordu.sonra biz bi kredi çektik,eşim dediki,esracım kredi dışındaki ödemelerimiz 4 ay sonra bitiyor,ikisi biden zor oluyor 4 ay ara verelim dedi,tamam dedim,bizde korunmadık ama çocuk olsun diye de bir çabamız olmadı.sonra biraktım, hiç üstüne durmadık,dedimki amaaaan olmuyosa olmasın napim.koyverdim gitti anlicaan:roflol:inanimısın o ay bu ay ben hamileyim.ve inan yanarım yanarım.okadar çalış çalış olma,istemiyom ulan değince oldu,o yüzden kafana takyığın sürece olmaz canım,düşünme istemiyormuş dibi hisseymeye çalış.ayrıca zaten varsa belirtileri çok abartı olur anlarsın,hissedersin

ya cnm haklısın bende 19 aydır erteliyorum sürekli korunmadıkda ama üstünede olmadım. benim kaynana fenadırda biraz ne zaman bebiş istesem bir kavga çıkarttı muhakkak. şimdi istiyoruz ama ne bileyim üstünede olmadık ama olmadı işte herşey kader nasip. nasibimizde varsa alrıız kucağımıza beklemekten başka çaremiz yok maalesef. bir rahatsızlığımız olsa tedaviye uğraşırız ama oda yok. 2 gün daha bekleyecem olmazsam hemen test yapacam arkadaşlar bana dua edin lütfennnnnn... hamişlerin duası kabul olurmuş.

işllah hamilesindir canım :1hug:
ama çok fazla takma kafaya
burda senin gibi uğraşan canı sıkılan ama sadece 1 ay
kafasını takmayıpta hamile kalan o kadar kişi tanıyorum ki
Rabbim gönlüne göre versin

canlarım benim allah gönlünüze göre versin.size dua etmicezde ne yapıcaz.sizin bebişler biraz nazlı ama,hepinizin kızımı olcak ne hi hi hi .a.s.

işllah hamilesindir canım :1hug:
ama çok fazla takma kafaya
burda senin gibi uğraşan canı sıkılan ama sadece 1 ay
kafasını takmayıpta hamile kalan o kadar kişi tanıyorum ki
Rabbim gönlüne göre versin
eylul arkadaşımıza katılıyorum,ben olmuyo diye anıra anıra ağladığımı biliyorum kızlar.sonra vazgeçtik ,hatta ayın ortasına gelince, kardeş oluyorduk eşimle,o kadar dikkat etmeme, o ay kalmışım,biz çözümü bulduk ve başardık.sıra sizde kızlar,güzel haberlerinizi verin:nazar::nazar::nazar:

canim benim bende oyle degil sadece yumurtlama oldugunda atesim yukseliyor..ama simdi atesli degilim...kasik batmasi var ama yuksek ates yok..dr a sor bence ihmal etme...

derya naz benim arkadaşım Malatyalım,türkçe biliyor ama okurken zorlanıyor,yazımı okuyamamış,yazdığım yazının altına nazarlık bebek içelim vs....koymuş,buğün benim hamiş olduğumu öğrendide,sağolsun benden heycanlı hi hi hi.a.s.

derya naz benim arkadaşım Malatyalım,türkçe biliyor ama okurken zorlanıyor,yazımı okuyamamış,yazdığım yazının altına nazarlık bebek içelim vs....koymuş,buğün benim hamiş olduğumu öğrendide,sağolsun benden heycanlı hi hi hi.a.s.

öncelikle günaydın arkadaşlar. canım senide tebrik ederim mevlam bebişini sağlıkla kucağına almak nasip etsin. mevlam isteyen herkese versin.

öncelikle günaydın arkadaşlar. canım senide tebrik ederim mevlam bebişini sağlıkla kucağına almak nasip etsin. mevlam isteyen herkese versin.
allah razı olsun arkadaşım,iyi dileklerin ilaç gibi geldi vallahaŞeniz,mevlam bu duygudan kimseyi mahrum bırakmasın inşallah:nazar:
canım allah tamamına bizim için dua edin ne olur.sizin dualarınız kabul olur.benimde sırtımda ateş çıkıyodu sanki anladımki şimdi adetin verdiği uyarıymış.şunuda çok iyi anlıyorum,yok şu belirti hamilelik belirtisi artık inanmam çünkü herkesin vücudu ayrı tepkiler veriyomuş.dün adet oldum çok ağladım ve moralim çok bozuk.5.yılımız daha bebişimiz yok.ama yinede herşeyin hayırlısı.allahtan gelene şükürler olsun.rabbim kimsenin gözünde koymasın ve bebişlerimizi versin bir an önce.
canım benim, bu ayda böyle hüsranla geçti diye sakın düşünme,biz dini bütün insanlarız elhamdulillah,herşeyde bir hayır vardır diye düşün,inan bundada hayır vardır,düşünsene hamile kalıyorsun ve o bebeğin dünyada rızkı yok ve sen onu 1 ay 2 ay veya 9 ay karnında taşıyorsun ve dünyaya gelmeden kaybediyorsun,çok var öyle doğuma gidip eli boş dönen,o yüzden hayırlı değilse hiç olmasın. alın yazımız da varsa hayırlısıyla gelsin arkadaşım,bak ben şuan hamileyim ve yatıp kalkıp allahım hayırlı ise olsun değilse baştan olmasın diye dua ediyorum,ve kendimi alıştırmıyorum ona,çünkü kaybedersem yıkılırım,beni anla arkadaşım. yani hamile kalınca herşey sonamı eriyor,hayır en zoru başlıyor,taaa ki kucağıma aldım,ben işte ozaman sevinicem,o yüzden birbirimize hep dua edelim. herşeyin hayırlısı olsun diye,canım ben acayip duygusal biriyim,bide zaten balık burcuyum,inan boğazıma yumruk gibi oturdun,kıyamam sana,sakın üzülme,şükür et bol bol,:teselli:

Konu cok eskiden kalmis ama ben de yazayim dedim:) iki gunum kaldi benim de.sol kasigim agriyor midem yaniyor ve gogus ucum aciyor dokununca insallah kendimi dinledigim icin degildir:)

X