Gökçek İksir ve Tonik...

kakule

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
441
6
47
merhaba arkadaşlar. internette hangi hastalığı araştırsam karşıma tedavi için gökçek iksiri öneriyorlar. aranızda kullanan kullamıpta iyi neticeler alanlar varmı. varsa yazarmısınız. ben kızım için düşünüyorum kabızlık sorunumuz var bağırsak mantarı olduğunu söyledi sn. ibrahim gökçek ve gökçek iksirle toniğini önerdi... bende sizin tavsiyelerinizi almadan kullanmak istemedim..
şimdiden teşekkürler....

merhaba arkadaşlar. internette hangi hastalığı araştırsam karşıma tedavi için gökçek iksiri öneriyorlar. aranızda kullanan kullamıpta iyi neticeler alanlar varmı. varsa yazarmısınız. ben kızım için düşünüyorum kabızlık sorunumuz var bağırsak mantarı olduğunu söyledi sn. ibrahim gökçek ve gökçek iksirle toniğini önerdi... bende sizin tavsiyelerinizi almadan kullanmak istemedim..
şimdiden teşekkürler....

Canım benim annemle babam kullandı kısa bir süre.İyi geldi ya da gelmedi diyemeyeceğim çünkü devam etmek gerekiyormuş bayaa bi süre kullanacaklardı.Ama tadı ve kokusu okadar kötüki daha fazla devam edemediler.Onlar içtiği zaman kokudan odaya giremiyorsun içip işe gidemiyorlardı bütün gün kokusu içlerinden temizlenmiyordu.Birde bayağı ağır bişeydi ilk içtikleri 3 gün boyunca mide ağrısı çektiler ki babamın bugüne kadar midem ağrıyo dediğini hiç duymamışımdır.Yine karar senin canım ama madem çocuğun kullanacak bu tattaki birşeyi çocuğa içirmen daha zor olur.Geçmiş olsun umarım en kısa sürede iyileşir kızın.a.s.

şimdiden teşekkürler....

merhaba kakule,

ocak ayında bu konuyu açmışsın ama daha sonra bu iksir ve toniği alıp kullandınmı ?

Bu ürünü deneme maksadıyla 1 kere içtim.Tadı ve kokusu kötü gelebilir.Ama faydalı bir ürün olduğu kanısındayım.

merhaba kakule,

ocak ayında bu konuyu açmışsın ama daha sonra bu iksir ve toniği alıp kullandınmı ?

hayır canım cesaret edemedim açıkçası.. nihayerinde evladım içicekti bunu herhangi bir yan etkisi olur diye almadım..

Merhabalar.Bende uzub bir süredir gökçek tonik iksir v.s araştırıyordum.3 yıldır ürtikerle mücadele ediyorum ve hiç bir şey fayda vermedi.En son alternatif tıp denemek istedim.Bu ürünlerden sipariş ettim bugün elime geçti ve başladım kullanmaya.Evet çok zor içimi kokusu ama iyi geleceğini ümit edip sabırla içeceğim:KK43: O kadar ilaçlar iğneler kullandımki onların yanında bu ürünler heralde yan etkisiz diye düşünüyorum:) Allah dermansız dert vermesin Herkese acil şifalar dilerim.

Merhabalar.Bende uzub bir süredir gökçek tonik iksir v.s araştırıyordum.3 yıldır ürtikerle mücadele ediyorum ve hiç bir şey fayda vermedi.En son alternatif tıp denemek istedim.Bu ürünlerden sipariş ettim bugün elime geçti ve başladım kullanmaya.Evet çok zor içimi kokusu ama iyi geleceğini ümit edip sabırla içeceğim:KK43: O kadar ilaçlar iğneler kullandımki onların yanında bu ürünler heralde yan etkisiz diye düşünüyorum:) Allah dermansız dert vermesin Herkese acil şifalar dilerim.

merhaba emell06, sanırım siz gökçek tonik ve ürtikerle ilgili olan diğer ürünleri kullandınız, bende bugün sipariş ettim (gökçek tonik-aloavera şurup ve iki kutu çay). çok merak ettim iyileşme varmı? çünkü ben on yıldır ürtikerim ve artık günde üçtane antihistaminik hap almaya başladım bazende kortizonlu iğne o bile fayda etmiyor. Şimdiden teşekkürederim.

Arkadaşlar ben sipariş verdim ve kullandım fakat sadece üründen iki su bardağı içebildim ve ogün midem tamamen iptal oldu. Bütün gün boyunca istifra ettim hiç bişey yiyip içemedim hastanelik oldum resmen. Benim midem böyle bir ürünü kaldırmadı. İade ediyorum..:KK43:(

çok pis bi illet bu hastalık insanı çok yoruyor. çok tuhaf bazen yasaklı yiyecekleri yesende çıkmıyor bazen yemesende çıkıyor. ALLAH herkese şifa versin

merhaba emell06, sanırım siz gökçek tonik ve ürtikerle ilgili olan diğer ürünleri kullandınız, bende bugün sipariş ettim (gökçek tonik-aloavera şurup ve iki kutu çay). çok merak ettim iyileşme varmı? çünkü ben on yıldır ürtikerim ve artık günde üçtane antihistaminik hap almaya başladım bazende kortizonlu iğne o bile fayda etmiyor. Şimdiden teşekkürederim.

Merhaba,

Ürünü sipariş ettiğinizi yazmışsınız,kullandınız mı acaba?
Ben de almak istedim , detaylı bir soru maili attım ancak bana sadece ürünlerin adlarını ve fiyatlarını yolladılar. Yan etkileri, sağlık bakanlığı onayı gibi sorularımı cevapsız bıraktılar.
Siz kullanıyorsanız bizimle paylaşmanızı rica edeceğim.

Teşekkürler.

Benim anlamadigim neden tum hastaliklara ayni iksir ve tonik yolluyotlar?esimde sackiran olmustu esime aldik birkere tamamini bitirdi ama iyilesmedi ama buyumedide.devam etmek gerekiyormus ama devam etmedik.ben her hasaliga ayni seyi yollamalarini cozemedim guven vermiyor

X