Zirkonyum kaplama yapılıyor bu dişler adam olur mu sizce? (resimli)

sinem her beyazlatma seansından sora yazarmsıın beyazlama derecesını merak ettım bende yaptıracam bide sen office mi yoksa home olanındanmı yaptırıyorsun :KK1:

Evde olanı kullanıyorum canım 8 saat aç kalmak istemediğim için gece sürüp takıyorum dişlerime sabah da çıkarıp fırçalıyorum ve her gün bi parça daha beyazlıyor 20 gün de tam sonuç alırız demişti ama bugün şaşırdı inatçı çıkmadı dişlerin süre kısalacak sanırım dedi bende mutlu oluyorum böyle sonuçlar çıkınca dedi :KK68: tamam bilgilendiririm

sinem son mesajını okuyunca biran önce yaz gelsede bende yamuk dişlerimden kurtulsam diyorum.....

kızlar buda geçici takılmış hali çok çirkinler napcam ben :KK43:(((( nolursunuz bişi söyleyin
alt dişlerimde berbatmış acaba altları da mı kaplatsam 8 tanesini fln :KK43:( çokta borcum var ama bu şekilde de kullanamam siz olsanız napardınız bu dişlerle
:KK14::KK14:

nolursunuz bişi söyleyin depresyona girdim ağlıcam :KK43:(

gecmis olsun canim bence altlar bu sekilde birakma, üst taraf alinda güzel olmus nden rahatsizsin anlamdim?

o kadar üzüldüğüne değmedi gördün mü moralin düzelmiş sevindim kaplamanın altındaki dişlerin içinde üzülme onları hava almicak şekilde kaplıyolar hava almadığı sürecede sorun olmuyo çünkü kökleri sağlam :KK16:
ne zaman takılıcak tam olarak gerçek kaplamaların:KK16:

gecmis olsun canim bence altlar bu sekilde birakma, üst taraf alinda güzel olmus nden rahatsizsin anlamdim?

altları beyazlattırıyorum canım önce taşlar temizlendi şimdi de beyazlatılıyor biraz daha düzeldi :) ama çok zorda kalmadıkça kestirmem bi daha dişlerimi :KK50:

o kadar üzüldüğüne değmedi gördün mü moralin düzelmiş sevindim kaplamanın altındaki dişlerin içinde üzülme onları hava almicak şekilde kaplıyolar hava almadığı sürecede sorun olmuyo çünkü kökleri sağlam :KK16:
ne zaman takılıcak tam olarak gerçek kaplamaların:KK16:

evet canım biraz daha mutluyum :KK54: sanırım buda alt dişlerimden kaynaklanıyor beyazlıyolar ya :KK49: bugün akşam provam vardı yine malesef çıktı geçici dişler alttakiler ortaya çıktı o rezilliği görmek insanın moralini bozsada sonuç güzel olacak inşallah zirkonyumlarım denendi bugün porseleni kaplanmamış halinde ama yine acı çektim hava alan hassas dişlere yeni dişlerle baskı yapılınca :KK14: tekrar ölçüm alındı ctesi tekrar gideceğim bu sefer yapılmış olacak eğer beğenirsem iki saat içinde cilalanıp takılabilirmiş ama beğenmezsem bi kaç gün daha uzayabilirmiş canım bakalım neler olacak :KK53:

yaptırdım dişlerimi oley yuppi:KK49: eski resmime bakmak bile istemiyorum artık bunca sene nasıl dolaştım o dişlerle anlamıyorum
bu arada sizinle çok özel bi derdimi paylaşacağım kızlar belki bazılarınızın başına gelmiştir ben normalde çok neşeli gülen bi insanım ama bazı yer ve mekanlarda malesef gülemiyodum en son erkek arkadaşımla aramın bozulmasına belkide neden olan şey dişlerimdi ve o yüzden yaptırmak zorunda kaldım biraz geç oldu ama napalım kader..neyse erkek arkadaşımın dişleri inci gibiydi :KK43: bide çok bakımlı tertemiz bembeyazdı ben onun yanında hiç gülemedim :KK43: hep suratımı astım ağzımı kapattım fazla konuşmadım dişlerim görünecek diye ve o çok haraketli neşeli biriydi benim somurtkanlığıma dayanamadı ben hareketliyim neşeliyim ama sen hep suratın asık geziyorsun nasıl ciddi düşünüp aynı evde yaşayacağız dedi ve ayrıldı :KK43: uyuşamadık yani
halbuki dişlerim güzel olsaydı bende istediğim gibi gülebilirdim bilmiyorum belki yine o dişlerle gülerdim ama yapamadım :KK14: ayrıldıktan sonra da dank etti kafama yaptırmaya karar verdim

bugün sabah gittim takıldı beğendin mi diye soruldu beğenmeseydim geri gönderilecekti bende beğendim dedim kararsız kalmamak için şu an parlatma işlemini yapmıyacağım dedi bi kaç gün çevrenden görüş al kendin iyice incele eğer beğenmediysen ona göre tekrar düzeltilecek en son parlatması yapılacak dedi
şu an görüş alma aşamasındayım :kk77:

$diş2.jpg $diş4.jpg $diş1.JPG

işte kızlar dişlerimin eski ve yeni hali üst 6 dişimi yaptırdım

bence süper olmuş çok doğal görünüyo hiç elletme derim bi kusur göremiyorum

dişler çok öenmli gerçektende insanın hayatını çok etkliyo bundan sonrası için sana
bol gülücüklü bi yaşam diliyorum
ne kadar mal oldu işlem diş beyazlatma falan

kaç yaşındasın
ee bide artık eski erkek arkadaşın karşına geçip kocaman bi kahkaha atma zamanı hehehe

bence süper olmuş çok doğal görünüyo hiç elletme derim bi kusur göremiyorum

dişler çok öenmli gerçektende insanın hayatını çok etkliyo bundan sonrası için sana
bol gülücüklü bi yaşam diliyorum
ne kadar mal oldu işlem diş beyazlatma falan

kaç yaşındasın
ee bide artık eski erkek arkadaşın karşına geçip kocaman bi kahkaha atma zamanı hehehe

26 senedir bu şekilde dolaştım canım yaş kemale erdi:KK53:
evet dediğin gibi çok önemli insanın kişiliğini bile değiştiriyor gülemiyorsun konuşamıyorsun psikolojik desen anlatmaya kelimeler yetmez
amin canım cümlemize bol gülücüklü yaşamlar nasip olur inşallah :KK34:
erkek arkadaşıma bu gülücükleri atamıyacağım çünkü görüşmüyoruz artık:KK14: benim jeton genelde köşeli hep geç yapıyorum herşeyi neyse sağlık olsun :KK14:

güle güle kullannn:KK3: mutlusundur artık umarım:KK8:

evet hemde çok :KK16:

6 zirkonyum diş 2700 e mal oldu altları fln da beyazlattım oda 500 toplam 3200 taksitle yaptırdım
alt dişlerimin beyazlatması hala sürüor 1 hafta oldu 1 buçuk iki haftam daha var ..

canım bende ankaradayım... dişlerimden ötürü mutsuzun çok sarılar... önden 1 dişime kanal tedavisi yapıldı o digerlerinden daha sarı... acaba evde beyazlatma işelemı ne kadra alsam evde kendım uygulasam benı bılgilendır lütfen olmazsa bende senın doktoruna giderim

canım bende ankaradayım... dişlerimden ötürü mutsuzun çok sarılar... önden 1 dişime kanal tedavisi yapıldı o digerlerinden daha sarı... acaba evde beyazlatma işelemı ne kadra alsam evde kendım uygulasam benı bılgilendır lütfen olmazsa bende senın doktoruna giderim

Canım ben çok araştırdım en uygunu burasıydı 500 e yaptırdım alt dişlerimi.. tanıdık vasıtasıyla olduğu için belki sana da bu fiyata yaparlar normalde 700 müş evde kendim uyguluyorum bugün 3. serumumu da aldım gece yatmadan önce dişimi fırçalayıp ilacı döküp dişlerime takıp uyuyorum sabahda fırçalayıp işe gidiyorum ilk günden etkisini gösterdi benim daha elimde kullanmam gereken 2 tüp var evde kendin uygulayabilirsin tavsiye ederim

sınem dıslerını kesmelerı nekadar surdu? 6 dıs? bende yaptırıcam ama bana once ımplant falan takıldı dışlerımın kesılmesıne daha cok var :KK43:

X