Saç Rengi ve Saç Boyama Syoss Altın Karamel (resimli)

pelin35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2011
147
1
Kızlar bildiğiniz gibi yeni bir boya syoss,markette gezerken gördüm ve bu rengine resmen bayıldım.saçlarımda sarı+tarçın bakır karışımı bir boya vardı ve baya bi akmıştı.tarifi zor bir renk olmuştu. diplerimde 1,5 cm kadar gelmişti.kendi saç rengim koyu kestane ve beyazlarım var.Boyamak isteyen arkadaşlara fikir olması açısından çeşitli ışıklarda çekilmiş birkaç resim koyuyorum.boyadan çok memnun kaldım onuda belirtmek isterim yumuşacık oldu saçlarım.Renk olarak tam oturmasa da ikinci boyamamda istediğim sonucu alırım gibi görünüyor

$syoss_golden_blond.jpg

dip rengim koyu demişsin heryeri aynı renk mi oldu yoksa renk farkı oldu mu

çok güzel olmuş cnm bende palette deluxenin altın karamelini her yerde bulamıyorum buna bakıyordum ama bu kadar güzel olucağını beklemiyordum güzel tutmuş paletteninki daha turuncu oluyor ama buda güzelmiş güle güle kullan :nazar:

tşkler kızlar ewt güzel tuttu beyazları da kapattı sağ alttaki resimde özellikle dipleri çektim ne kadar açıyo size fikir olsun diye Bence yeteri kadar açtı o kadar koyu bir saçı diplerimde de dore yansımalar var uçlarla farklı olmadı ve hepsinden önemlisi diplerim turuncu olmadı ben çok memnun kaldım.

bugün 2 kutu syoss altın karamel aldım. Bu boyayı ilk kez gördüm schwarzkorfun olduğu içinde güvendim..
tatile gitmeme yakın sanırım bi 5 gün sonra boyucam saçımı
sonuç ne olucak bilmiyorum.
saçlarım tarçın bakırdan açılma altın karamel gibi bir renk, o yüzden çok bir renk farkı olucağını sanmıyorum ama turunculaşmasa yeter !

Son düzenleme:
cok güzel olmus güle güle kullanin bende bu renge boyuyorum renk yikadikca aciliyor daha bir güzellesiyor ikinci boyamanda dahada oturcak renk , profilimde resimlerime bakabilirsin 3.boyamayi yapcam bende yine bu renkle.

tşkler canım ben artık istediğim renk olsun diye iki boyayı karıştırmaktan yorulmuştum burayada yazmıştım bir renkle istediğim gibi saçlarım olsun istiyordum sonunda buldum.bende artık bununla boyamayı düşünüyorum alırken korktum biraz ama korkularım boşa çıktı çok sevdim rengi.
turunculaşma olmaz korkmayın arkadaşlar hatta saçıma sürdüm beklerken boya kahverengi bir renk aldı kafamda,koyu olacak diye korktum ama işte sonuç ortada :)

tşkler canım ben artık istediğim renk olsun diye iki boyayı karıştırmaktan yorulmuştum burayada yazmıştım bir renkle istediğim gibi saçlarım olsun istiyordum sonunda buldum.bende artık bununla boyamayı düşünüyorum alırken korktum biraz ama korkularım boşa çıktı çok sevdim rengi.
turunculaşma olmaz korkmayın arkadaşlar hatta saçıma sürdüm beklerken boya kahverengi bir renk aldı kafamda,koyu olacak diye korktum ama işte sonuç ortada :)

aynen bende alirken korkmustum dedim ya turuncu kafa olursam diye :)) sonra bir boyadim harika oldu.

yaw bu syoss bitek bizde mi etki etmedi acaba ablam fındık kabuğunu aldı sürdü siyah oldu =(((

ablamın saç rengi koyuydu kahve tonlarında sürünce hepten siyah oldu hiçbi ışıltı bile yapmadı bnm saçlarım sarı tonlarında bal rengi bnde sürcektim fındık kabuğunu çok güzeldi ama siyah görünce allahtan sürmemişim yoksa gitçekti güzelim saçlar :KK1:

X