rüyada erkek bebek görmek....

Azize45

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2009
13.770
13
merhaba arkadaşlar rüyamda oğulum olmuş gördüm....bezini açıp pipisini de gördüm bu ne anlama gelir acaba....merak ettim yardımcı olurmusunuz lütfen....bir oğulum daha var.ikin ciyi istiyoruz....a.s

merhaba arkadaşlar rüyamda oğulum olmuş gördüm....bezini açıp pipisini de gördüm bu ne anlama gelir acaba....merak ettim yardımcı olurmusunuz lütfen....bir oğulum daha var.ikin ciyi istiyoruz....a.s

rüyanda kendinin doğurduğunu görmek başkasının hayırlı haberinin alacağına erkek bebek görmek hayırlı bir habere hayırlı bi işnizin olacağına ne olursa olsun erkek pipisi görmek bir kişinin kalbini kırdığına ve hakkını yediğine işarettirbaşkasının doğurduğunu görmekte kendinin bebek sahibi olacağına işarettir hayırlısı olsun allah gönlündekini versin:Saruboceq:

valla geçen gün ebnde rüyamda oğlum oldugunu gördüm hatta büyüyüp delikanlı fln oldugunuda gördüm

zaman ne çabuk geçti ne zaman büyüdü fln diyordum :)

inanırmısın azize şok oldum msjını görünce ve yaşadıklarını duyunca aynı rüyayı bende gördüm ve bebeğimi alıyorum kucağıma altını değiştirmek için yatırıyorum aa erkekmiş diyorum sonra pisini değiştiriyorum.arkasından 2 hafta sonra bebeğimi kaybettim bağlantısı yoktur belki ama okuyunca sanki kendim yazmış gibi hissttim şaşırdımm

Rüyada yeni doğmuş bir çocuk görmek, sevinç ve sürura delâlet eder.

Çocuğu kucağına alıp sevdiğini görmek, hayır ve menfaate işarettir.

Rüyada kendi yanında bir erkek çocuk görmek, üzüntü, keder ve sıkıntıdan halâs olmağa, sevinç ve sürura delâlet eder.
ALLAH hayra çıkarsın inşaallah....

bende buna benzer bir ruya gordum gecenlerde kucuk bir erkek cocuk var hoslandigim cocukla beraber onu sevmeye basliyoruz filan sonra onu ailesine vermemiz gerekiyor gidiyoruz filan buda mujdeli haber anlaminami gelir acaba?

merhaba arkadaslar bende dun gece ruyamda erkek cocugum oldugunu gordum.herkes isim bulmaya calisiyordu yavruma:)bende basbas bagiriyordum onun ismi hazir diye.sonra aklima esim geliyor onu ariyorum cocugumuz oldu erkek diye:)adamin is yeri 5 dakika uzaklikta telefonda ogreniyor cocugu oldugunu:)bide cocugu oturtup oyun oynuyorum:)
cocuk cocuk diye bu kadar isteyince ruyalarda sapitiyor sanirim:))
allah hayirlara getirsin insallah...

Hamile olan bir kadin rüyada bir erkek çocuk dogurdugunu görse, o kadin kizla müjdelenir. Kiz dogurdugunu görse, oglan çocugu ile müjdelenir

ben de ruyamda iki kez erkek bebek gördüm hatta ikincisinde ben kız zannediyorum bende totisine bakmıştım erkek :KK1: ve hamile oldugumu ogrendim

Son düzenleme:
Ben de hamileligimi ogrenmeden bikac gun once erkek bebek gormustum ruyamda.. Emekliyodu bicirik :) mujdeyi almisim da haberim yokmus.
Psikolojiktir diye fazla takilmamistim gerci acaba hamile miyim diye cok dusunuyodum cunku..

X