2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
numarası yok
yanı belis doğa deyip aldık katalogtada öyleydi zaten
inci biraz daha kız modeli taşlı felan fiyat farkıda var sette 300civarı
taşlı şeyler sevıyorsan ve bbeğin kızsa düşünebılırsın ama benım hoşuma gıtmedi
beyaz alma sebebim sadelik zaten
geri kalan şeyleri renklı alıp odaya renk vercem[/QUOTE
cnm ya bende sade olsun istiyorum oyüzden inciyi seçmiştik bizim bebekte erkek ya sen demesen taşlı olduğunun farkında değildik ya nasıl kalitelimi takım benim senin gibi yakından bakma imkanım yok sipariş vercez ne çıkarsa şansa ama seninde aynı modeli beğenmen bana fikir oldu

2 takım aldım canım ben 60 lira verdim diğeride pijama takımı 20 lira verdim ama 20 liraya aldığım pijama takımını daha çok beyendimn :))
canımcım bu çantaları istemiyomm ya nasıl bişey istediğimi tam bilmyrum ama bu resimdekiler değil işte ben hem bana uygun olsun hemde bebiş bakım çantası olsun netteki pembe de güzelmiş ama ben netten alışveriş yapmayı sevmiyrum yani dokunmadan almyrum

ELİTE TERMOSLU ANNE BEBEK ÇANTASI ŞIK TASARIM GittiGidiyor'da 31453727
Bebe malzeme çantası (ID#249889), fiyat 49 TL, Eminönü satın al burdada adresi var cnm.eminönündeymiş bi git bak istersen.bende cok begendim bu cantayı.
grili siyahlıda benim hoşuma gitti.bulabilirsem burda pazarlık filan yaparak uygun bi fiyata alabilirim.49 lira yazmışlar ama indirim yaparlar bence.
http://www.bebekhatti.com.tr/Termoslu-Su-Gecirmez-SilinebilirBu-Urunde-Kargo-Bedava,PR-98.html

ay bide şuna bak yaa ne şirin duruyor :) 70 liraymış buda 3 parça.görüntü cok güzel ama ben kullanamam böle bişi sanırım :)
BEBEK ATTA ÇANTASI 3 PARÇA KARGOSUZ GittiGidiyor'da 48980692

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlar

dün eşim annesini dügüne götürcekti 6.30 da alırım seni anne demiş.önce ayakkabı alıp sonra dügüne gitceklerdi.
bende 4 de alışverişe cıkardım eşimi.
tabi avm de oyalana oyalana saati 7 yaptım :KK1:
dügüne gec kalırız diye ayakkabı almaya gidemeden dogruca dügüne gittiler.tabi annesi baya kızmıştır eşime :)

dügün 7 de başladı ama benim koca eve gece 12 de geldi.ben tahmin ettim zaten kesin kaynanatör bi halt yicek beni sinir etcek dedim hazırlıklıydım yani
o nedenle hiç tel etmedim eşime, bekledim 12 ye kadar ve tel ettim daha yeni dügünden cıktık annemi bıraktım geliyom dedi.
bu saate dügünmü kalır atmaa dedim.annem dügünden en son cıktı nerdeyse dedi.gelinle damat arabaya binenene kadar bekledi dedi.
halbuki cok yakın akrabaları degil bide hacı kadın.çalgılı dügünde bu saate kadar kalmaz normalde ama sırf eşimi gec göndermek için yaptı cadı karuu

gece kaynımda gelmiş annesiyle kalmaya.bugün sabah kahvaltısını kaynanatör ve ogulları başbaşa yapacaklardı güyyaa:KK47:
bende sabah 8 de uyandım,eşimin en sevdigi kahvaltılıkları hazırladım .menemen ve patates kızartmasına asla dayanamaz :KK1: valla üşenmedim yaptım ikisinide
eşim 9 da uyandı şaşırdı cünkü pazar günleri biz 11-12 ye kadar yatak keyfi yaparız kahvaltımız baya gec olur
cok acıktım kızımda acıkmış hazırladım kahvaltıyı dedim :))
o sıra annesi aradı kahvaltıya cagırdı eşimi.
neyse kahvaltıya oturduk eşim az az yiyor.noluyoz ,niye yemiyon dedim.annemde kahvaltıya cagırdı az da orda yerim dedi
tabi ben actım agzımı yumdum gözümü
ben sana bu halimle kahvaltı hazırladım sabah sabah senin yaptıgına bak filan diye tantana yaptım.cabuk yiceksin hepsinide dedim:KK9:
tamam dedi başladı yemeye ama yine cok yemiyor.ben tabi ısrar ediyorum:KK1: eşimde en sonunda dayanamadı isyan etti "aşkım sen burda ye ye diye ısrar ediyon ,anneme gitcem o ye diye ısrar edecek şamar oglana cevirdiniz beni" dedi:KK60:
sonra acıdım haline bi taraftanda gülüyom ,tamam kalk git dedim.ama baya karnı doydu sanmıyorum cok yiyecegini.çayı bile büyük kupaya doldurdum 2 bardak içirdimm:KK1:

akşam 8 de annesi gidiyor yazlıga.eşim geldiginde yine dışarı cıkarcam onu.hacıya gidecek akrabalar var oraya gitmemiz lazım dedim tamam dedi.
akşama anca biter işimiz zaten:KK23:

gelinin fendi kaynanatörü yendi:89:
bak sen şu kaynanatöre :KK47: seni niye çağırmıyor kız kahvaltıya..iyi yapmışsın..nedemek yani kocamı çağırıcak ben eşşek başımıyım insan değilmiyim ben dimi ama..
Ben geldim
oğlumun odasını almaya gitmiştik aldık geldik uyku seti, halısı, büyüyen beşik içinin yatağı şifonyer 3kapaklı dolabı
halıya karar veremedim 2sinide getirin eve seriyim hangısı guzel olursa o kasın dedik 15gune kadar gelcek:)
Eki Görüntüle 532923 Eki Görüntüle 532924 Eki Görüntüle 532925 Eki Görüntüle 532926
bı perdemiz kaldı ona da karar veremedim stor mu , desenli tül mü
tatlım iyi günlerde kullansın oğluşcağzıııın:KK9::nazar::nazar:hepiciğini beğendim ama halılardan gökkuşaklı olanı daha bi beğendim sanki..öbürkü koyu geldi biraz bana ,ama yinede sizin kararınız cnm.dediğin gibi koy bi bak hangisi gönlüne sinerde onu alırsın

Merhaba hanimlar
Benim bu batmalar cok feci bir hal almaya basladi. resmen oturamiyorum ayaktada duramiyorum illaki yaticam. sag tarafimin ici
oyuluyor gibi oluyor. bebekten degilde baska bir seyden mi acaba? birde gobegim cok gergin
kremde suruyorum zyagida niye acaba gergin. :KK14::KK14::KK14:

dunde bebis icin kapi cucu calismalarina basladim ama kizim tarafindan sebote edildim tabi.
oda istedi bebisinkini biraktik bu seferde ona kalpli yapayim diye ugrastim deniz kizinida yaptirdi ustune:) cadi.
cook gonulsuz yaptim valla zaten oturamiyordum yerimde.
oda cok ta istedigim gibi olmadi. isim filanda eklicem yanina
sirf gonlu olsun diye yaptim iste.

bak sen şu küçük cadıya..kurtçuklar mı çıkmış kardeşini kıskanmışmı ooo:KK9: kıyamam

Bebe malzeme çantası (ID#249889), fiyat 49 TL, Eminönü satın al burdada adresi var cnm.eminönündeymiş bi git bak istersen.bende cok begendim bu cantayı.
grili siyahlıda benim hoşuma gitti.bulabilirsem burda pazarlık filan yaparak uygun bi fiyata alabilirim.49 lira yazmışlar ama indirim yaparlar bence.
Bebegiyimi, bebekıyafetleri, bebemalzemeleri, bebeihtiyaçları, bebeçeyizi

ay bide şuna bak yaa ne şirin duruyor :) 70 liraymış buda 3 parça.görüntü cok güzel ama ben kullanamam böle bişi sanırım :)

çok güzel öle bez dandik çantalara hiç benzemiyo.....süpersinnn seeennn :KK16:teşekkür ederim canım ya ne zaman gitsem ne zaman aa anca cumartesi yada pazar gideriz kocişle ya

gızzz gamze hiç aklımda çanta yokken aklıma düşürdün.bana büyük sırt çantası lazım galiba.malum 2 cocuk olacak.ben oglana daldım kızımı unuttum
dışarı cıkarken onada mutlaka bi kat kıyafet alıyorum.mecbur alacam bende büyük bi çanta.

cnm yaa termoslu çanta dedinde bu termosu anne olan bi arkadasım mutlaka al dedi.hep sıcak dururyor çok işe yarıyor dedi.kullandınmı giç.yada aranızda kullanan varmı kızlaaaarr:KK9:

biz de bugün kociş,kaynanatör,kayınpederim,dedem ve canım anacımla kayınpederimin bahçesine gittik.organik organik meyveler topladık mis gibi doğa kokusu aldık geldik.kaynanatörüm de iyiyddi hoştu bugün..sorunsuz bir gün geçirdim mutlu oldum geldim evcağzıma :KK53:

cnm yaa termoslu çanta dedinde bu termosu anne olan bi arkadasım mutlaka al dedi.hep sıcak dururyor çok işe yarıyor dedi.kullandınmı giç.yada aranızda kullanan varmı kızlaaaarr:KK9:
yok tatlım ben ilk kez gördüm böle termoslu filan.kızım dogdugunda nete cok girmedigimden hiç böle şeylere denk gelmedim ben.
sen aldınmı çanta?

Ben geldim
oğlumun odasını almaya gitmiştik aldık geldik uyku seti, halısı, büyüyen beşik içinin yatağı şifonyer 3kapaklı dolabı
halıya karar veremedim 2sinide getirin eve seriyim hangısı guzel olursa o kasın dedik 15gune kadar gelcek:)
Eki Görüntüle 532923 Eki Görüntüle 532924 Eki Görüntüle 532925 Eki Görüntüle 532926
bı perdemiz kaldı ona da karar veremedim stor mu , desenli tül mü

CAnım hayırlı olsun Allah sağlıkla yatırmak nasip etsin odasında. Bence Gökkuşaklı olan daha güzel gibi daha iç açıyor sanki. Bir de stor mu tül mü diye sormuşsun ben tül den yanayım her zaman. Stor görüntü itibariyle güzel ama kullanışsız bence. Hem yıkaması falan daha rahat olur tülü bence:)))

biz de bugün kociş,kaynanatör,kayınpederim,dedem ve canım anacımla kayınpederimin bahçesine gittik.organik organik meyveler topladık mis gibi doğa kokusu aldık geldik.kaynanatörüm de iyiyddi hoştu bugün..sorunsuz bir gün geçirdim mutlu oldum geldim evcağzıma :KK53:

Ohhh afiyet bal şeker olsun sana ve bebişine. DAlından koparıp yemek gibisi var mı ya bir meyveyi ya da sebzeyi. Yazın 1 ay boyunca tattım o duyguyu ben de ohh annemin dometesler biberler falan mis gibiydi :)))

ohhh ne güzell yapmışsınız valla.bende bugün hacıya gidecek akrabalarımı ziyarete gittim.hamile oldugumu bilmiyorlardı görünce şok oldular
baya ilgi alaka filan gösterdiler sagolsunlar.hiç bebegin cinsiyetine kızmı diye soran olmadı yaw.direkt erkekmi diye sordular cok ilginç geldi bana.cinsiyeti ne diye bile sormadılar düşün :)

Son düzenleme:
gızzz gamze hiç aklımda çanta yokken aklıma düşürdün.bana büyük sırt çantası lazım galiba.malum 2 cocuk olacak.ben oglana daldım kızımı unuttum
dışarı cıkarken onada mutlaka bi kat kıyafet alıyorum.mecbur alacam bende büyük bi çanta.

hahahahyt yaşasınnn yalnız değilim :)))

görümcem kullanıyodu canım ama hiç sormadım memnunmusun die sadece kaynanatör bunlar çok iyi oluyo demişti hamile değildim ozaman pek kulak asmamıştım:))=)

ya şu cinsiyet konusu arkidişler ya deli oluyrum he kim sorsa cinsiyeti kız diyorum herkestten gelen ilk cevap OLSUN te allahım ya hayr mutsuz bi şekilde kız da demiyrum özellikle yeni soran bi insana güler yüzle kızım olcak diyrum olsun diyolar ya ....biri diyo olsun nasılsa kızında yok diyo biride olsun kızlar daha hayrlı oluyo diyo ,biride olsun ikinciisde erkek olur gibi cümlelere gerçekten uyuz olUYORUM hayr belli değil cinsiyet:KK47::KK47: dicem de kimse yemez

ya şu cinsiyet konusu arkidişler ya deli oluyrum he kim sorsa cinsiyeti kız diyorum herkestten gelen ilk cevap OLSUN te allahım ya hayr mutsuz bi şekilde kız da demiyrum özellikle yeni soran bi insana güler yüzle kızım olcak diyrum olsun diyolar ya ....biri diyo olsun nasılsa kızında yok diyo biride olsun kızlar daha hayrlı oluyo diyo ,biride olsun ikinciisde erkek olur gibi cümlelere gerçekten uyuz olUYORUM hayr belli değil cinsiyet:KK47::KK47: dicem de kimse yemez

cnm öle beyinsiz insanlar cok bizim memlekette hiç takılma onlara.bende kızıma hamileyken cok karşılaştım böyle öküz insanlarla.
şimdikine erkek dedigimde insanlar bozuluyor,yarım agızla hayırlı olsun diyenler bile oldu
yani kız dogursanda laf ediyorlar , oglan dogursanda ediyorlarr.en iyisimi tınnn deyip geçmek.
kimsenin haddine degil dogacak bebegin cinsiyetini sorgulamak yada begenmemek.Allah ne nasip ettiyse o.

ayy bide oglan doguruyom diye kasılan gerizekalılar var.onlara cok acıyorum ben.

Tontirikim bu bebekhatti.com dakiler gayet uygun fiyatlı. Gidip bir de yerini göreyim bakayım :)))

İnt. indirim sitelerindeki fiyatlar hiç de indirimli değil aslında ya da benim mıntıkada gayet geniş bir mağaza ve pazar skalası var mağazalarda da aynı fiyat hatta daha uygun geliyor bazı şeyler. Ama adettendir Havuzlu han a da gidip görmek lazım hehhehe. Ben de dokunmadan alamayanlardanım :)))

Tontirikim bu bebekhatti.com dakiler gayet uygun fiyatlı. Gidip bir de yerini göreyim bakayım :)))

İnt. indirim sitelerindeki fiyatlar hiç de indirimli değil aslında ya da benim mıntıkada gayet geniş bir mağaza ve pazar skalası var mağazalarda da aynı fiyat hatta daha uygun geliyor bazı şeyler. Ama adettendir Havuzlu han a da gidip görmek lazım hehhehe. Ben de dokunmadan alamayanlardanım :)))

ya nette fiyat yazıyorlar ama yerine gittiginde pazarlıkla filan baya indirim yapılabiliyor.sende bi incele bakalım cantayı bende cok merak ettim.
başka bi sitede 39 liraya gördüm aynı cantayı bu arada.
ankarada varmı diye araştırdım ama bulamadım maalesef.

Son düzenleme:
cnm öle beyinsiz insanlar cok bizim memlekette hiç takılma onlara.bende kızıma hamileyken cok karşılaştım böyle öküz insanlarla.
şimdikine erkek dedigimde insanlar bozuluyor,yarım agızla hayırlı olsun diyenler bile oldu
yani kız dogursanda laf ediyorlar , oglan dogursanda ediyorlarr.en iyisimi tınnn deyip geçmek.
kimsenin haddine degil dogacak bebegin cinsiyetini sorgulamak yada begenmemek.Allah ne nasip ettiyse o.

ayy bide oglan doguruyom diye kasılan gerizekalılar var.onlara cok acıyorum ben.

ya sorma canım benim ya eşimde yanımda oluyo bazen ne diceni şaşrıyo adam da :KK43:
hayır erkek doğurmammı gerekiyo anlamadımki ne demek isityolar yani ....ewed ya var harbiden oğlum olcak die kasınan şaka bi yana valla var :)
allahım hayrlısını versin hep bunu dedim valla yeterki sağlıklı olsun çünkü aksini düşünemyrum en çok korktuğum şey de sağlıksız bi çocuğumun olması allahım kimseyi evladıyla sınamasın ya çok kötü bişey

selam herkese
Dün ve bugün çarşı gezdik aşkımla bebeğimizin bütün kılık kıyafet olayını hallettik yani öyle umuyorum bitti sanırım:)
yoruldum ama yinede çok güzeldi acaip zevkli bebeğime alışveriş yapmak .
Yeşim bu arada o göğüs altında batma olayı bende de var bittim 2 gündür bitek yatınca geçio dediğin gibi sebebi ne bunun bilmiyorum doktora sorucam bidahaki gidişime sen biliomusun?

Cicilerimizin bazılarınıda paylaşalım teyzişlerle

$IMG_0589.jpg $IMG_0591.jpg $IMG_0590.jpg

ya sorma canım benim ya eşimde yanımda oluyo bazen ne diceni şaşrıyo adam da :KK43:
hayır erkek doğurmammı gerekiyo anlamadımki ne demek isityolar yani ....ewed ya var harbiden oğlum olcak die kasınan şaka bi yana valla var :)
allahım hayrlısını versin hep bunu dedim valla yeterki sağlıklı olsun çünkü aksini düşünemyrum en çok korktuğum şey de sağlıksız bi çocuğumun olması allahım kimseyi evladıyla sınamasın ya çok kötü bişey

ayy olmazmı gamzecim.kuzenim hamileydi oglan dogurcak diye bi kasılmalar bi havalarr ay hayrete düşmüştüm.hiç daha önce onu böle görmediydim.
bugün onlada karşılaştık erkek oldugunu duyunca zaten hiç memnun olmadı yarım agız hayırlı olsun deyip geciştirdi
halbuki ben onun bebegi olacagını duydugumda cok mutlu olmuştum ve onada hissettirmiştim.
onunda 1 kızı vardı oglu olmuştu.ben ne kadar şanslısın ikisini tadıyorsun filan demiştim.bi çok dua etmiştim onlar için
ama onun bugünkü tavrı sinir bozucuydu.
anlamak güç insanları:KK31:

selam herkese
Dün ve bugün çarşı gezdik aşkımla bebeğimizin bütün kılık kıyafet olayını hallettik yani öyle umuyorum bitti sanırım:)
Yeşim bu arada o göğüs altında batma olayı bende de var bittim 2 gündür bitek yatınca geçio dediğin gibi sebebi ne bunun bilmiyorum doktora sorucam bidahaki gidişime sen biliomusun?

Eki Görüntüle 533301 Eki Görüntüle 533300 Eki Görüntüle 533302
cnm hayırlı olsun güle güle kullansın bebegin.hepside cok güzelll:KK16:
ortadaki papyonlu şapkalının aynısından bende almıştım penye olanından :)seninki penye mi kadifemi?

yok tatlım ben ilk kez gördüm böle termoslu filan.kızım dogdugunda nete cok girmedigimden hiç böle şeylere denk gelmedim ben.
sen aldınmı çanta?
cnm ben nike'ın bi çantası var ''nike sami club'' ürünün ismi.onun siyahını beğendim onu alıcam,bide büyük deri bi çanta alırım diyorum..ama daha almadım tatlım
ohhh ne güzell yapmışsınız valla.bende bugün hacıya gidecek akrabalarımı ziyarete gittim.hamile oldugumu bilmiyorlardı görünce şok oldular
baya ilgi alaka filan gösterdiler sagolsunlar.hiç bebegin cinsiyetine kızmı diye soran olmadı yaw.direkt erkekmi diye sordular cok ilginç geldi bana.cinsiyeti ne diye bile sormadılar düşün :)
cnm göbişten çakıyolar davayı,banada hemen erkek mi diyolar..ne bilmiş ne anasının gözü o eski insanlar:KK53:
amaaaaan bırak tatlım manyak bu eski insanlar antika..bebeğim alınmasın kuzum ama okadar çok kızımız olsun istemiştikki biz eşimle ben cicili bicili giydiririm diye ,eşimde kendisine düşkün olsun diye,hani kız çocuğu baba aşığı olur ya,ama oğluşum olucak.bende kızıyorum oğlum olucak dediğimde kimileri ooo diyo.kızıyorum kızımızda olur inşallah ikinciye diyorum.antika bu insanlar..ne var ki kızda olur erkekte..kızdan hayırlı evlatmı var acaba.benim abim bi işe yaramıyo veşimde öyle annesine ne yararı var,hayırlı olmaları yeter gerçi ama kız olsun çamurdan olsun derler ya,ne varsa bizde var kız bi annenin eli kolu,arkadası sırdaşı herşeyi oluyo bence.rabbim gönlümüze göre verdi şükür kızımız olucak deyiver direk cevap olarak cnm sende:KK34:

selam herkese

Eki Görüntüle 533301 Eki Görüntüle 533300 Eki Görüntüle 533302
çok beğendim cnm hepsini.iyi günlerde giysin minnoşun:KK16:

Son düzenleme:
X