2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
sağol canım benim. fotoğraflarını yollarım gün içersinde dinlenmek gibi bi lüksüm yokki çalışıyorum. mobilyalarımızı aldık ama henüz gelmediler. Belisten aldık. doğa takımı. heryeri bembeyaz olanı. o yüzden biz de odayı duvar kağıdı ve desenli tülle renklendirmeyi düşündük. takım gelmeden de duvarları kapladık. atıcam fotoları senin için. Bekle

markası ne acaba merak ettim. ben belis aldım mdf olanı 2000 tl. yatağı ve uyku seti hediyeli. ve taksitli. suntalem olan 1400 dü.

Ayşen bebe canım markası.

cnm harika görünüyor cok begendim ben.saglıkla büyüsün oglun içinde inşallahh.sizinde kesinize bereket :)
fiyatı bana göre pahalı ama önemli olan senin içine sinmesi gerisi önemli degil.

Sağol canımm , çok çok zorladı bizim bütçeyi,artık onu al bunu al iyice battık, insan heves de ediyor ama daha da bişey alamam valla yatsın bunda 6-7 yaşına kadar sıpa :)

Çekirdekçim güle güle kullanın canım çooook güzelmiş :KK16:

Sağol tatlımm,daha iyileri sizin olsun.

Günaydın güzel anneler ve benişleri nasılsınız inş herkesin haftasonu güzel geçmiştir biz kocişler dün ıkalmaya çıktık bayada dolaştık yorulduk eve gldik yemek ye topla gece oldu zaten ama arabada biraz sarıldım o yüzden akşam karnım ağrıdı kasıldı eşinde korktu bidaha bukadar gezmek yok gidiceksrk yakın yerlere gidicez dedi bende kabul ettim yabi çünkü bende korktum:KK53: şimdide kahvaltımızı yaptık kızımla evi toplıcaz temîzlık yapcaz eşimin amcası bir torba kırmızı biber getirmiş onları közlicem buzluğa atıcam çok güzel oluyo öle :KK16: bu arada bebişine kıyafet alan arkadaşlar hayırlı olsun hepsi çok güzl mobilya alana arkadaşlar inş rabbim bebişlerimiZi hayırla yatırmayı nasip etsin bizde gelecek ay tüm eksiklerimizi tamamlıcaz inş hayırlısı olsun hepinizi öptüm işlerini hallediyim gelirim yine :)))

Dualara bak :) Senden de anne olacak.Anne şefkatinin insanlık sevgisinin zerresi yok senin içinde be. Senin yetiştireceğin de senin gibi nefret dolunun teki olacak eminim.

fARKINDA Mıısın herkes kötü, bi tek sen iyisin. Kuzenin bile sana düşman, ne hikmetse. Hayırlı olsun diyip geçiştirmiş de. Napacaktı, havai fişekler mi atacaktı. Hayırlı olsun denir geçilir. Dünya senin etrafında dünüyor ya, herkes sevinç çığlıkları atacaktı sanki. Kendine gel, yoksa daha çooook üzülür, milleti düşman bellersin. İnsanları anlamak güç değil, sende tuhaflık var

bence burada kimseyi eleştirmek kimseye düşmez.sen arkadaşımızın düşüncesine katılmyor olabilirsin.katılan arkadaşlar varsa yorum yazıp beğenirler.beğenmiyorsan beğenmediğin kişiyle muhattap olmamayı dene.topiğimizde bu zamana kadar hiç böyle gerginlik olmadı lütfen olmasında...

canım cicilerini güle güle kullansın bebişin. bel agrsı çok zor vala . artık eski performans yok.. yaa ben de çok seviyorum bu ana kucagını ama 450 lira :KK43:

sağol canım ayy ınsallaahhh :) ama tulum takımını cok sevdım tamm ıstedıgım gişbi bişeyy :)

inş. hatsaneden cıakrken onu gıydırmek ıstıyorum :KK70: nasıb olur ınsallaahh

İşte odamız bu, ama böyle lacivert kırmızı değil, bunun komple beyazı. Sadece kulplar ve süsler renkli. ( gemi, dümen,yelken..vs)

2500 TL , uyku seti + karyolanın yatağı + cibinlik de fiyata dahil. 10 Taksit :)

Eki Görüntüle 533472

canım çok güzzelll ama eşyalar fln baksana bisürü şeyi var aslında 2500 eder yani güle güle kullanın :)

Ayşecim bunu bende Palladiumdaki e-bebek mağazasında gördüm, içinde bi bebek vardı vallahi oyuncak sandım, eşim dedi ki ne oyuncağı gerçek bebek o. hakkaten bi baktım gerçek bebekmiş, daha 1-2 aylık velet. annesi koymuş içine sallıyodu. :)

yaa dımı ne güzel yatıyoalr ıcınde ya benımg ordugum bebek bi de gülüodu cadıı hopsuan gitti tabii :KK9:

ayy bızım bebsıelrımzı de öle güleç yüzlü olsunlaar yaa bazı bebeişler çok ciddi oluyolar :KK70:

Son düzenleme:
herkese kocaman slm kızlar beni hatırladınızmı bilmiyorum malesef gebeliğim boş gebelik olmuştu buraya yazamadım ocak annesi olucaktım fakat yeniden hamile kaldım şu anda 9+5 hamileyim çok şükür herşey yolunda kan pıhtılaşma sorunum vardı iğnelerle durumu kurtardık kısmetse mayıs annesi olucam herkesi öpüyorum

ayşee son ana kadar bekleme bacım. tam kış ayına gelcek dogumumuz,alışverişe cıkarken kar neyim yagar top gibi yuvarlanırsın mazallahh:KK1:
aklına kötü şeyler getirme cnm inşallah saglıcakla kavuşacaksın bebegine.

canım son ana bırakmak ıstemıyorum ben de ama kasımın 20 si gibi çıkıcma ızne cok da soğuk olmaz

havalar die düşündüm ama kar kış havası olmaz sanırsam dediğinde doğru ama istanbulda öle kar

olmuyo yıne de almak istiom ben ama işte annem eşim pek taraftar değiller kardeşim alalım dio ben

de az az alsak dıyom öle aradayım :) ınsallah canım yok hiç kötü düşünmuyorum Rabbım sağlıkla nasib eder

inşallah her zaman ümitvar olmak lazım dimi ama :)

annem gecen hamılelıgımde su dökecegımız maşrapasına kadar almıştı herseyı hazırdı haliyle çekınıo o da

anlıyorum ama 32. haftaya kdr bekleyeelım en azından :) onlarda kırılmasın hem dıyorum

herkese kocaman slm kızlar beni hatırladınızmı bilmiyorum malesef gebeliğim boş gebelik olmuştu buraya yazamadım ocak annesi olucaktım fakat yeniden hamile kaldım şu anda 9+5 hamileyim çok şükür herşey yolunda kan pıhtılaşma sorunum vardı iğnelerle durumu kurtardık kısmetse mayıs annesi olucam herkesi öpüyorum

canım hoşgeldın kız sen unutulucak hatun musun hatırladım ben :13:

maşallah sizee takvimi başa sarmışsın Rabbim tekrar yaşatmasın sağlıkla kavuş inşallah

çok çok sevindimmm tebrik ederimm :KK16: :KK16: :KK16:

amaaaaan bırak tatlım manyak bu eski insanlar antika..bebeğim alınmasın kuzum ama okadar çok kızımız olsun istemiştikki biz eşimle ben cicili bicili giydiririm diye ,eşimde kendisine düşkün olsun diye,hani kız çocuğu baba aşığı olur ya,ama oğluşum olucak.bende kızıyorum oğlum olucak dediğimde kimileri ooo diyo.kızıyorum kızımızda olur inşallah ikinciye diyorum.antika bu insanlar..ne var ki kızda olur erkekte..kızdan hayırlı evlatmı var acaba.benim abim bi işe yaramıyo veşimde öyle annesine ne yararı var,hayırlı olmaları yeter gerçi ama kız olsun çamurdan olsun derler ya,ne varsa bizde var kız bi annenin eli kolu,arkadası sırdaşı herşeyi oluyo bence.rabbim gönlümüze göre verdi şükür kızımız olucak deyiver direk cevap olarak cnm sende:KK34:

manyak değil cahil topluluğu o insanlar......yani herkesin gönlünden geçen bişey oluyo ki ona bazen gerçekten dur diyemiyosun allahın gücüne gitmesin ama gönlüm bunu istyo diyosun yani ona yapıcak bişey yokki aslıcım oda elinde olan bişi değil bence.....e tabi günümüzde benim etrafımda kızlar daha hayrlı öle denk geldim ama bilemzsinki geleekte bizi neler bekliyo diyoruz ya hep işte hayırlısı olsun die heh işte o :KK34:

ay aynı dert bizde de var başta kaynanatör dedi zaten olsun üzülme diye ben niye üzüleceksem bi de benim ikiz ya hemen şöyle soruyorlar ikisi de mi kiz olsun olsun...ne olsunu ya onlar benim canım ciğerim başta üzülüyordum da şimdi umrumda değil beğenmeyen gelip evde kalabalık yapmasın yavrularim sağlıklı olsun da ben bakarım
dimi ya sanki sen üzülüyomuş gibi hemen teselli moduna geçiyolar neye dayanarak yapılyolar merak etmiyo değilim he :KK1:

Hahaha evet ya var oyle densizler. Gul gec hic takma kiz cocuga o sekilde yaklasan birinin lafi da fikri de hukumsuzdur zaten. Cahil insan cok guzelim birak istediklerini dusunsunler. Biz guzel kizlarimizin pembe yanaklaroni operken onlar baska diyarlarda baska ruh hastaliklariyla mucadele ediyor olcaklar:))

hay yazan parmaklarını seveyim ne güzel yazmışsın :KK9:
gamze 1907 erkek bebekler içinde aynı şeyleri söylüyorlar canım merak etme :) erkek diyorum olsun severiz onuda ..olsun ikinci belki kız olur ..şaka mısınız diyesim geliyor :)
aa erkek beiş içindemi aynı şey, yapıyolar hiç rasgelmedim

ah ah bana da aynı şeyleri söyluyolar bi de daha önceden kayıplarım oldugu ıcınde aman dursunda

aman yasasında canım dımı ama ehe ehe ehe filan boğazlayasım geliyo sanki ben zarar verıyorum cocuga laflara bak

acısını da eksikliğini de yaşayan benim bi de milletin lafıı :KK19:

:KK35: keşke o anda boğazlayabilsek :KK52:

canım son ana bırakmak ıstemıyorum ben de ama kasımın 20 si gibi çıkıcma ızne cok da soğuk olmaz

havalar die düşündüm ama kar kış havası olmaz sanırsam dediğinde doğru ama istanbulda öle kar

olmuyo yıne de almak istiom ben ama işte annem eşim pek taraftar değiller kardeşim alalım dio ben

de az az alsak dıyom öle aradayım :) ınsallah canım yok hiç kötü düşünmuyorum Rabbım sağlıkla nasib eder

inşallah her zaman ümitvar olmak lazım dimi ama :)

annem gecen hamılelıgımde su dökecegımız maşrapasına kadar almıştı herseyı hazırdı haliyle çekınıo o da

anlıyorum ama 32. haftaya kdr bekleyeelım en azından :) onlarda kırılmasın hem dıyorum

canım sen iznini neye göre hesapladın. ultrasona göre mi sat a göremi yoksa doktorun mu söyledi ?
ben de hesap yapıyorum ama kafam karıştı biraz :S benim sat 27 nisan.. ultrasona göre dogum tarihi 22-23 ocak

canım hoşgeldın kız sen unutulucak hatun musun hatırladım ben :13:

maşallah sizee takvimi başa sarmışsın Rabbim tekrar yaşatmasın sağlıkla kavuş inşallah

çok çok sevindimmm tebrik ederimm :KK16: :KK16: :KK16:

oyy kuzum tşk ettim amin inşlh Alllahım kimselere acı yaşatmasın neyseki koştur koştur size yetişemesemde 3 ay arayla takip edicem :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
sizlerde durumlar ii sanırım hepsini okuyamasamda arad bi açıp bakıcam kim doğurmuş die :)) öptüm senide topikindeki cici annelerinide :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Aaa inan yalan olmasın daha pazar günü aklıma geldin.
Çok sevindim hamile kalmana tekrar.
Allah hepimize sağlıkla huzurla kucağımıza almak nasip etsin...

oyy kuzum tşk ettim amin inşlh Alllahım kimselere acı yaşatmasın neyseki koştur koştur size yetişemesemde 3 ay arayla takip edicem :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
sizlerde durumlar ii sanırım hepsini okuyamasamda arad bi açıp bakıcam kim doğurmuş die :)) öptüm senide topikindeki cici annelerinide :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

amin amin canım eh 3 aylık bi fark da olsun yani dinlendin azcık :)

hamdolsun canım genel olarak iyiyz şu an Rabbim sıkıntı vermeisn kimseye

sağlıkla kavusmayı nasib etsin sizede :) :KK54:

canım sen iznini neye göre hesapladın. ultrasona göre mi sat a göremi yoksa doktorun mu söyledi ?
ben de hesap yapıyorum ama kafam karıştı biraz :S benim sat 27 nisan.. ultrasona göre dogum tarihi 22-23 ocak

canım ben sata göre hesapladım hoş doktoruma sormadım ama genelde sata göre hesaplanıyo die biliyorum

bebegım 1 hafta önde gidiyo :nazar: ama sonucta rapor doktorun insiyatifine bırkaılmış bi olay bebegin öndeyse

satıyla arasında cok fazla bi fark yoksa gelişime göre olan haftasına da doğum izni ayarlanabilir....

hatta burda da ona benzer bişi anlatılmış Doum izni, ssk doum raporu, memur doum izni creti, ssk doum paras, ssk doum izni sgk

buradaki videoda da analtmıslar ama ısyerınde hoparlör yok dinleyemıyorum http://doktorum.kanald.com.tr/onemli-bilgiler/genel/ozel-hastaneler-neye-gore-siniflandiriliyor

muayene gidicem bu akşam doktoruma sorayım istersen :)

Son düzenleme:
Aaa inan yalan olmasın daha pazar günü aklıma geldin.
Çok sevindim hamile kalmana tekrar.
Allah hepimize sağlıkla huzurla kucağımıza almak nasip etsin...

diorum ya yetişeyim die size acele ettim :)) sizlerin güzel doğum haberlerini alır almaz 3 ay sonrada ben yetişcem inşlhhh iisiniz demi hepiniz ne güzel çoğunuzun az kalmış çok sevindim Allahım bozmasın bölede devam etsin bu arada söyleyin bakim kızmı erkekmi ayseninkinide seninkinide :)

diorum ya yetişeyim die size acele ettim :)) sizlerin güzel doğum haberlerini alır almaz 3 ay sonrada ben yetişcem inşlhhh iisiniz demi hepiniz ne güzel çoğunuzun az kalmış çok sevindim Allahım bozmasın bölede devam etsin bu arada söyleyin bakim kızmı erkekmi ayseninkinide seninkinide :)

Ayşe'nin ki de benimki de kız :KK12::KK12:
İyiyiz çok şükür.
Amin cümlemizinkini inşallah...
:))
Darısı tüm isteyenlerin başına YaRabbim...

günaydın ocak ayının güzel anneleriiiiiii :)))))
ve annelerinin karnında bir o yana bir bu yana yuvarlanan, zıp zıp zıplayan, annelerine varlığını hissettiren hissetirmeyen tüm bebişlerr :emir_bebek::KK52:
nasılsınız iyi misiniz bakalım???
hafta sonu ara ara cepten girdim gizliden baktım napıyosunuz diye.. her zamanki gibi maşallahınız vardı :))) cepten yazamadığımdan sadece okudum..
ben c.tesi yaydım kendimi :KK1: eşimin işi vardı dışarda o gelene kadar dinlendim önce sonra kalktım güzel bir yemek yaptım. eşim geldi dışarı cıktık dolaştık..
bana bir eşofman alt aldık gebe mağzasından.. cok güzel kızlar tavsiye ederim.. kumaş pantolon gibi duruyor..
bir de lcw dan bir eşofman alt aldım, normal eşofman gerçi ama cok güzeldi yeri, bilekleri de manşetli, fermuarlı yeşil belki gören alan da olmuştur.. slim fit kesimi pantolon gibi cok cok rahatt ohh :))))) bir de mavi hırka aldım oh.. bu hafta sonu da bana calıştı eşim.. avm de cok güzel bir flemenko gösterisi vardı.. kızlar harika dansediyordu.. oturduk az onu izledik.. sonra bir adam cıktı offfffffff o neydi yaaaaa kızlar solladı valla hepsini ekarte etti.. halbuki kenarda öle ritim tutan bir adamdı başta.. bütün herkes coştu alkış kıyamet.. süperdi yani. hem yorgunluk attık hem de güzel bir gösteri izlemiş olduk :))))) bu arada o kadar gürültüye alışık olmayan benim oğluşum başladı tepiklemeye bu ne yaaaaaa diye :)) kalktık sonra gittik evimize güzel yemeğimizi yedik tv falan akşamı bitirdik..
pazar da temizlik yaptık eşimle oh camlarım tertemiz olduu.. dayanamadım ben de sildim kızdı eşim ama napimm.. mutfağımı da temizledim bir yandan ıncık cıncık şeyler vardı yağlıklar, tuzluklar vs. yıkadım hepsini temiz temiz oldular :))) ay yazarken yoruldum ha :KK1:

günaydın anne adayları....
dün kızımın odasının 2 duvarını kapladık duvar kağıdı işlemi ne kadar zormuş yaw hafife almışım.
2 gibi başladık bittiğinde saat 8 di. tabi aralarda dinlendik ama bittim resmen şu an bacaklarım çok ağrıyor güya ben pek bişey yapmadım eşim sağolsun
ama anlamadan yorulmuşum. ama güzel oldu :KK9:değdi yani:nazar:. bi de acaip koku yapıyor erken kaplamak iyi oldu anca çıkar kokusu odadan yapıştırıcının. mobilyalar için de söylüyorlar ya bebek doğmadan 2 ay önce alın die. yani hepsi kokulu şeyler havalandırmak lazım odayı bebiş gelene kadar. :nazar::nazar::nazar:

ellerinize sağlık canım.. duvar kağıdı cok güzel oluyor canım tamamlıyor mobilyayı falan.. bi foto atarsın artık.. merakımızı giderelim :)))

Kızlar günaydınn

bebişin odasını aldık ama sonradan düşününce çok pahalı geldi bana ya.
Suntalem olan takımlar 1900-2000 civarıydı , komple kalın MDF olanlar 2500 dü.
Biz de 2500 olanı aldık ama battık tabi .

Sallanan ve büyüyen çekmeceli karyola
Kapaklı çekmeceli şifonyer
2 kapılı dolap

3 kapılısını alınca 2900'e geliyodu. 2 kapılı aldık.

Çok mu pahalı oldu sizce ? Ayşen bebe'nin ürünü.
:26:

sonradan yazmışsın canım yatak-uyku seti falan dahil diye.. cok pahalı değil bence..
ayrıca icine sinmiş ya boşver gerisini.. kıymetliilerimiz için ne alsak az bence.. tadını çıkaar boşver..
güle güle kullanın canım, sağlıklı sıhhatli günlerde inşallahh..:nazar:

Herkese günaydınlar.
Nasılsınız kızlar?
İnşallah günümüz hayırlı, bereketli, huzurlu, sağlıklı, sakin olur...
Dün sabah kalktım ütülerimi bitirdim :KK76:
Temizliğimi yaptım :KK51:
Yemeğimi hallettim:KK56:
Sonra çarşıya çıktık...
Beşiğimizi aldık :KK52: çarşamba günü kurulacakmış.
Yatak...
Cibinlik aldım :KK16:
Ben böyle süslü güzel olsun istedim ama adam tek tip olur bunlar dedi. Kandırdı mı beni acaba :KK19:
Olmazsa ben süsleyeceğim artık ne yapıyım.
Ağız kısmını ince beyaz güpür dikmek istiyorum. Birde birkaç yerine pembe kurdelalar :KK16:
Alez aldım.
Nuk emzik ( İyi midir bu marka? )
Nuk tırnak makası.
Nuk burun aspiratörü.
Birde suluk :KK24:

Hepsine 370 ödedik.
Uyku seti de alacaktım beğenmedim. Hiç duymadığım marka 120 dediler :KK53:
Hemde beğenmedim :/
Başka bir yerden bakacağım onuda...

maşallah canım, enerjiye bak yaa.. süpersin sen :)))
aldıklarınızı da güle güle kullanın inşallah..
nuk en iyisi diye biliyorum ben.. bana da arkadaşım hediye almıştı cinsiyet belli olduktan sonra..
silikon sanıryorum bizimki de..

Günaydınnn :)

ay iyiki 2 gün girmedık foruma oku oku canım cıktı :) okudukça daha da yazıyosunuz hee :)

ben bu haftasonu güüüya dinlenecektim cumartesı gunu eve git kahvaltı hazırla ye pazara cık

eve geç gel bi de balık ayıkla pişir ye dınlen derken saat oldu 23,00 :eek:

sofrayı öylece bırakıp yattım naısl belim agrıyodu sonra pazar gunu kalktık kahvaltı yaptık

eşimin işleri vardı bizde kardeşimle ikeaya forum istanbula fln gittik gezdık dolandık öylee :)

e bebek e gittik forum istanbulda magazası var ayy orda bi anakucagı vardı yenı doğmuş bebegı olan bi kadın vardı

yatırdı ona Allah ım bebek ağlıodu nasıl birden tebessüm etmeye basladı ama değişik sallıyo böle yanlara doğru değil

netten fotosunu bulursam ekleım çok güzeldi yaa bebısde maşallah cok tatlıydı :)

öle itşe dinlene dinlene gezdım dun ama belım cok agrıdı artık anladım kı uzun uzun gezmeler bitio benım ıcın

bebısde yeter dinlen dercesine tekmeledi durdu yatınca da coştu uyutmadı zilli :nazar:

teyzemiz bize ciciler aldı cumartesi günü yarın ekelrım ınss öle iştee :) rüzgar gibi gecti haftasonu :)

buldum işte burda yalnız çok pahalı yaa :S

Mamaroo Yeni Nesil Uyku Koltuğu - e-bebek.com

günaydın canım.. cicileri güle güle kullan canım, sıcacık giysin inşallah cimcimee oh :))
bu arada ben bu anakucağını görünce dişçi koltuğu görmüş gibi oldum ne yalan sölimm :KK1: direk onu cağrıştırdı yani.. hehehe

İşte odamız bu, ama böyle lacivert kırmızı değil, bunun komple beyazı. Sadece kulplar ve süsler renkli. ( gemi, dümen,yelken..vs)

2500 TL , uyku seti + karyolanın yatağı + cibinlik de fiyata dahil. 10 Taksit :)

Eki Görüntüle 533472

cok güzel canım cok beğendimmm...
ben de beyaz istiyorum odasını... objeleri renkli olacak inşallah görürüz o günleri ya.. ben seneye bu zamanlar yapmış olurum odasını..
hatta yatmaya başlamış olur bile :KK16:

hayırlı olsun canım, allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :)))

canım ınsallah yetısıceksın ben de kasım annelerındeydım bebegımı kaybetmıstım sımdı onalrın doğurmasına

az kaldı onlardan sorna da ben ınsallahh....yetıseyım dedım ama ııh bu kadar yetıstım ancak ehehe :)

ee o kadar bulantıdan sonra kız tabii ki anamı ağlattı cadı :nazar: :KK9:

Kızlar günaydınn

bebişin odasını aldık ama sonradan düşününce çok pahalı geldi bana ya.
Suntalem olan takımlar 1900-2000 civarıydı , komple kalın MDF olanlar 2500 dü.
Biz de 2500 olanı aldık ama battık tabi .

Sallanan ve büyüyen çekmeceli karyola
Kapaklı çekmeceli şifonyer
2 kapılı dolap

3 kapılısını alınca 2900'e geliyodu. 2 kapılı aldık.

Çok mu pahalı oldu sizce ? Ayşen bebe'nin ürünü.
:26:

canım güle güle kullanın sağlıkla sihatle eskitsin odasını bebişin:nazar:
Ama bence pahalı canım yaa,bak şöle söliyim sana bizde c.tesi günü Çilek'e gittik Safari modelini görmüşsündür mutlaka.
Büyüyen karyola(beşik yatağı ve büyüdükten sonraki yatak+uyku seti+yatak koruyucu dahil) + 2 kapılı dolap ve şifonyer 2.300 dü fiyat adam bize 1.800 kadar düştü hemde Çilek bana çok iyi geldi fiyatı bakalım alabilicezmi bilmiyorum ama alacak olursam bunu alıcam kesin

Ayşe'nin ki de benimki de kız :KK12::KK12:
İyiyiz çok şükür.
Amin cümlemizinkini inşallah...
:))
Darısı tüm isteyenlerin başına YaRabbim...

ohh mşlhhhhh amin darısı herkesin başına bende kız olsun isterim aslında ama bişey demiycem töbe :KK20::KK20::KK20::KK20:
ama benimde içime bu seferki hep erkek doğuyo kızlar hayırlısı hakkınızda arada bi girer okurum ne yaptıklarınızı öpüyorum hepinizi

Güle güle kullanın canım nereden almış anneannesi oğluşunun :KK16:

saol canım daha güzelleri senin olsun.izmirde fincancılar çarşısından almıs.ama ınternette de satılıyor tabı ıkı katı fıyata.nette 160.çarşıda 75.

X