2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
duvar az çıkmış sanırım fotoğrafta pek belli olmuyor deseni minik çiçekler var çok sade zaten. Akşam daha yakından çekerim kızlar.
bu arada perdemizi de görün bakalım.
$IMAG0775.jpg

iade yapmak zorundalar cnm
senin tüketici haklarına göre iade etme şansın var.
10-20 liralık bişi degilki amann olsun boşver muhatap olmaya degmez diyecen
2500 lira boru degil:KK1:

ben 2 yıl önce yüzüm için sebamed nemlendirici aldım.alırkende adama dedimki bakın cildim cok hassas alerji yapıyor bana kremler buda yapmasın dedim
adam yok kesinlikle yapmaz bilmem bu anti alerjik falan filan bisürü şey söledi.
bak alerji yaaparsa getiririm dedim tamam dedi
akşam yatmadan cildime sürdüm sabah bi kalktım cildim harita gibi olmuş.kabarmış cildim bide kaşıntı vardı
kremi aldım gittim adamın yanına.bakın sizin övdügünüz krem beni ne hale getirdi dedim.
adamda tamam başka bişiyle degiştirelim dedi yani bu kadar kolay.
degişim istemiyorum para iademi istiyorum dedim.para iadesi yapamıyoruz dedi.sebep dedim oranın kuralı buymuş
benim başka bişiye ihtiyacım yok para iadesi yapın yüzüme iyi gelecek başka krem alacam dedim.adam inatla iade yapmıyor
bende kartını istedim ne yapacaksınız dedi.hemen kaymakamlıga gidip tüketici haklarına şikayet dilekcesi yazacam sizin hakkınızda dedim
adam tutuştuu tamam gelin iadenizi yapcam dedi kuzu kuzu.bende aldım paramı gerilee gerile cıktım magazadan:KK1:
bu satıcılarda cok üçkagıtcı.malı satalım yeterki memnun kalmazlarsa degişim yaparız para kasada kalır diye düşünüyorlar ama avuclarına tuz döküp yalasınlar ,enayi degilim ben.

Senden korkulur onu biliyodum :)

anneler bu arada faceden de iletişim kuruyo musunuz? :) kullanıosanız eger eklemek isterim ben de :)

Yoo face falan yok, burası yetiyor canım :)

Tuğbacım sağol canım, daha iyileri senin olsun.

:) tontirikçim sana yazdım güya kocişin kulakları çınlamış aradı annesi pazar bana gel demiş son gitmeyin doldurmaları kendisi özlüyorum der herhafta nerdeyse çağırır bizimkilere yıldA 1kere gidilir onda da 1ay çalışma yapar ama bilmiyo ki buyıl gelinide istemiyo arasa kızım annen gelcek sen gitme bebişe bişey olmasa dese benzaten istemiyorum dicem ama yok illa oğlan doldurulcak kocaya dedim annenim ararım ben istemiyorum derim dedim gülüyo

ay kızlar bide size dalıyorum ev ayakta bekliyo gerçi iş yapasımda yok ta :) kocişte iş yapma yatıp uyusana diyor tam da uyku havası ay bu son 3ay başamı döncez napıcaz

Kızlar birkaç sorum olacak :)

1- karnımın altı, sol tarafım kaskatı kesiliyor ve sancı giriyor dünden beri. Normal mi , yaşayan var mı ? sertleşiyor ve sancı giriyor bir anda kalıyorum öyle.

2- Nefes problemim var, aldığım nefes sanki bana yetmiyor gibi, soluk soluğayım devamlı. normal mi ?

3- Bebek odası halısı ve avizesi için, online bir site bilen var mı güvenilir ?

Bir halı gördüm ama satışı yok, biri paylaşmış bir sitede. Bunu bulmam lazım yaaaa
:KK76:

$BEBEK-~1.JPG Eki Görüntüle 533580

duvar az çıkmış sanırım fotoğrafta pek belli olmuyor deseni minik çiçekler var çok sade zaten. Akşam daha yakından çekerim kızlar.
Eki Görüntüle 533578

ay cok hoş görünüyor perdee.. duvar kağıdı pek görünmemiş evet.. ama sade bişey belli..
güle güle kullan canım cok güzel :)))

tuğba'cığım teşekkür ederim canım geldi mesajın :))))))

güle güle giy kuzum aldıklarını :)) kıskandınn dimiiii oğluşumun tulumunu güle güle giysinler inşallahhhhh :))
ne yalan sölim kıskandım:KK4:

ay efeye aldıktan sonra kac yere baktım böle süt beyaz tulum göremedim ben.kırık beyaz yada krem vardı ama şapka eldivenleri yoktu.
sonra gittim aynı satıcıya bende istiyom ondan dedim :KK1:

dogduklarında giydirip resimelrinide cekmek nasip olur inşallah tatlımm:KK16:

Eki Görüntüle 533578
anamm çok şekermişşş perdee güle güle kulllanın cnm :)

1- karnımın altı, sol tarafım kaskatı kesiliyor ve sancı giriyor dünden beri. Normal mi , yaşayan var mı ? sertleşiyor ve sancı giriyor bir anda kalıyorum öyle.

2- Nefes problemim var, aldığım nefes sanki bana yetmiyor gibi, soluk soluğayım devamlı. normal mi ?

Bir halı gördüm ama satışı yok, biri paylaşmış bir sitede. Bunu bulmam lazım yaaaa

Eki Görüntüle 533579 Eki Görüntüle 533580

cnm ben,mde karnım sertleşiyo nefea alamıyom bazen sonra geçiyo normal yane :))
halılaraaa bayıldımmmmmmmmm

ohh ayşee baya gezmişsin hee :)) ee ıkea gittin kesin kararmı hansvik serisi :)) ohh cicilerininde güle güle giysin kuzuucun :))
anamm o ne beaaaa ayşe kız biz bu paraya hem beşik hem dolap aldık ne kadar p)

sorma canım cok gezdım :KK70:

ben zaten hensvık de kararlıyım baska beısk neym almayı dusunmuyorum :) yalnız mobilya için babamız

doğumu bekleeyelım dıyor ben de ona uyuyorum tamam dıyorum :) hoş zaten su an bekeldıgımzı ödemede gelmedi

hem onu beklıyoruz hem doğumu bakalım olmadı alamazsak sadece beşiğini alırım musaıt oldukçada dolabı şusu busu derken

kurarım yanı hemen ayrı odaya yatırmıycam ya sonucta :) öle itşe canım

ay evet ya cok pahalı höh yanı dedım ben de :KK70:

canım bırıncı soruna vercek cevabım yok ama ıkıncı sordugun bana çarpıntım olunca oluyo...

ben bu halıyı daha gecen gun bı sitede gördüm yaa :26: dur arayım bakaım

Son düzenleme:
ne yalan sölim kıskandım:KK4:

ay efeye aldıktan sonra kac yere baktım böle süt beyaz tulum göremedim ben.kırık beyaz yada krem vardı ama şapka eldivenleri yoktu.
sonra gittim aynı satıcıya bende istiyom ondan dedim :KK1:

dogduklarında giydirip resimelrinide cekmek nasip olur inşallah tatlımm:KK16:

hehehe seni seni seni :)) evet kuzum bende çok begendimm eee tontirik teyzesi almış güzel olucak tabi :))
ayyy inşallahhh cnm yaaaaaa inşallahhhh

sorma canım cok gezdım :KK70:

ben zaten hensvık de kararlıyım baska beısk neym almayı dusunmuyorum :) yalnız mobilya için babamız

doğumu bekleeyelım dıyor ben de ona uyuyorum tamam dıyorum :) hoş zaten su an bekeldıgımzı ödemede gelmedi

hem onu beklıyoruz hem doğumu bakalım olmadı alamazsak sadece beşiğini alırım musaıt oldukçada dolabı şusu busu derken

kurarım yanı hemen ayrı odaya yatırmıycam ya sonucta :) öle itşe canım

ay evet ya cok pahalı höh yanı dedım ben de :KK70:

hadi hayırlısı bakalımm az kaldıı ayşe yaaaa kavuşcaz inşallah bebeişlerimize sonra sen odasını alcamm güzel fotolar çekicen bize göndericenn :)))

Son düzenleme:
kızımı annem götürmüştü sabah kahvaltıdan sonra.özledimmmm yavrumu gidip alayımm.
öptüm sizleri kızlarr ,haydinn çüzzz:KK3:

hadi hayırlısı bakalımm az kaldıı ayşe yaaaa kavuşcaz inşallah bebeişlerimize sonra sen odasını alcamm güzel fotolar çekicen bize göndericenn :)))

hayırlısı canım ınsallah evet cok az kaldı yaa :)

ay ınsallah ınsallaahhhh :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16:

Hediyeleşme konusunda yazdım bugün ama görmediysen diye bir daha yazayım..

ad soyad yazmamışsın adresini yazdığın mesajda..

özelden bi gönderir misin canım.. kargo icin gerekli..:KK54:

Eki Görüntüle 533578
güle güle kullanın canım,çok cici perde..evet uvar kağıdı belli olmamış,emeğinize sağlık..

çok ciciymiş bu halılar yaa...bende böyle olanları beğeniyorum ama oyun parkı gibi olanları pek beğeniyolarmış özellikle erkek çocukları araba sürüyor,park ediyorlar falan oyun alanına çevrilmiş halı,olmadı birkaç sene böyle olsun oyun yaşları gelene kadar hihihi..

bnm karnımda 2 gündür çok sert,gece aynı bahsettiğin sancıyla uyandım :S ani büyümemi var acaba anlamadım,sabah yağ ile masaj yaptım biraz rahatladı gerilmesi falan..

Son düzenleme:
kübracım teşekkür ederim canım mesajını aldım :)))

ehheee kendimi topiğin şerifi gibi hissettim ha.. aşağıya bakıyorum isimlere..

yakaladıklarıma yazıyorum :KK1::KK53::KK45::KK48::82:

X