Saç Rengi ve Saç Boyama sea color hürrem karameli

arzuben

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2010
22
0
merhabalar ! dün sea colorun hürrem karamelini aldım ve evde boyadım saçlarımı lakin saçlarım kahve olduğu için tutmadı ve koyu bakır oldu.bana bir fikir verin nasıl açabilirim biraz daha ?ayrıcada saç diplerimde beyazlarım :KK43:olduğu için diplerim daha açık oldu saçımda bir bütünlük yapamadım.önerilerinizi bekliyorum:84::84::84::84::84::84::84::84::84:

canım memnun kaldınmı seacolor dan yani yanma kaşıntı yaptımı nasıl bir boya? kuaförüm hürrem rengini onunla tutturduğunu söylemişti.bence iki kez falan sarıyla karıştırıp boya sonra açılır ben öyle yaptım üçüncüde istediğim renk oldu

Son düzenleme:
bu boya nerelerde satılır hiç görmedim markette falan...hürrem karameli de çok güzel bir renge benziyor
$sea color 8-74 hürrem karameli.png

canım memnun kaldınmı seacolor dan yani yanma kaşıntı yaptımı nasıl bir boya? kuaförüm hürrem rengini onunla tutturduğunu söylemişti.bence iki kez falan sarıyla karıştırıp boya sonra açılır ben öyle yaptım üçüncüde istediğim renk oldu

merhaba birkaç gün internete giremedim bugün ancak açabildim. osebeplen şimdi cevaplayayım sorunuzu.yanma ve kaşıntı yapmadı.ayrıca ilk seferde tutturamadım ben .siz hangi sarıyla karıştırdınız?daha önceki boyalarımda saçım keçe gibi olurdu ama şimdi pantenle şampuanlıyorum saçım ipek gibi fiyatıda uygundu iki kutu boya on lira!tavsiye ederim canım.

merhaba birkaç gün internete giremedim bugün ancak açabildim. osebeplen şimdi cevaplayayım sorunuzu.yanma ve kaşıntı yapmadı.ayrıca ilk seferde tutturamadım ben .siz hangi sarıyla karıştırdınız?daha önceki boyalarımda saçım keçe gibi olurdu ama şimdi pantenle şampuanlıyorum saçım ipek gibi fiyatıda uygundu iki kutu boya on lira!tavsiye ederim canım.

Canım ben nevacolor tarçın bakır ile koleston 12 ikisini karıştırıp %9luk oksidan kremiyle boyuyorum.son boyadığım renk birebir hürrem rengi oldu avatarımdaki resimde görebilirsin.saçımı hep 7 numara ile boyardım o rengi ancak böyle boyaya boyaya açabildim.sende eğer evde açmayı deneyeceksen birkaç kez bu şekilde boya bence.direkt açıcı kullanmak çok bi bilgim yok ama yıpratır die düşünüyorum.
artık tek bir kutu boyayla boyamak istiyorum o yüzden sana sordum seacolor iyi boyamı diye

X