2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

çok doğru şeyler yazmışsın canım. fikrin için teşekkür ederim. ben de öyle çalışmaya karar verdim. sayenizde içim rahatladı.
kuzum bence sen harika gidiyosun. kolay mı gece sabaha kadar çalışmak. zoru başarıyosun sen. hatta sen daha bile çalışırsın da şu ana kadar sevmediğin ve en çok zorlandığın dersleri çalıştığın için kendini öyle hissediyosun. ama çok şükür ki bitirmişsin. helal olsun valla canım

Sağ ol canım.:KK16::KK54:

İnşallah ben götürebilirim canım çok korkuyorum olmücak diye hele de alan gözümde o kadar büyüyor ki:KK50:
Bıktım şu okuldan hocalardan ödev sunum son sene yapılcak iş mi ya kaç saatim gitti bugün ona akşam üstü de dershanem vardı utanarak raporumu veriyorum öyt 85 soru öğrenme psikolojisi 45 soru tarihten duraklama ve gerileme bitti 40 soru maaşesef bu kadarcık:KK50:

Yaparsın sen canım.:KK34:Hocalar malesef bizi hiç düşünmüyorlar.:KK50:Benim de öyleydi.Son sene hocalar iyice coşmuştu bizde.Ödevler, projeler, sunumlar, sınavlar, tiyatro oyunu derken hiçbir şey yapamamıştım.:KK14::KK50:Ama sen iyi götürüyorsun hepsini vallahi.:KK9:Maşallah yine de her şeye rağmen güzel çalışmışsın.:nazar::nazar:
ayva tatlısı yaptım hanımlar :KK56: hem de hiç gıda boyası kullanmadan :21:
ama şantisini sıcakken koyduğum için eriyip aktı. fotosunu çektiğim gibi doğru buzdolabına koydum :KK55:
size de ikram edeyim didim. yiyin gari :KK19:

Eki Görüntüle 858780

ky91h.jpg

Eki Görüntüle 858789

Eki Görüntüle 858794

Eline sağlık kuzum.Çok güzel olmuş.Sen ne beceriklisin öyle tatlım?Hem ders hem ev işi.Bravo valla.:KK9:

Hadi güzellerim ben kaçıyorum.:KK55::KK55:Tarihin ilk konusuyla ilgili çözmem gereken çok soru var.Vaktim olursa gece gelirim.Öptüm hepinizi.:KK54:Herkese kolay gelsin.:KK16:

sanki tek yalnız olan o
sen de burda yalnızsın bilmem farkında mı?
hem sen onun oğluna hizmetçi olmıcaksın
ayrıca çok düşünüyosa oğluşunu kendisi gitsin onun yanına :63:
ne cüretle böyle diyor sana. bence hiç muhattap olma, direkt sevdiceğe yönlendir. o baksın icabına :KK9:
kuzum sevdiceğe yönlendirsem ne olacak. bu anne konusunda her erkek aynı. kötü niyeti yoktur öyle düşünmemiştir bla bla:KK14: şimdi yüzüme söylese ben vereceğim cevabını ama faceden yazmış e oradan düşüncelerimi tam ifade edemem de o yüzden şimdilik sustum. ama gelemem yani öyle her lafa. sevdicekte bunu çok iyi biliyor. o böyle şeylerin önüne geçmezse elbette ben devreye girerim olan yine kendine olur.

onlarınki can bizimki patlıcan zaten :KK14:
aynen canım. gelini erkeğe hizmetçi alıyorlar. ama o eskidenmiş geçsin o ayakları yani.
Merhaba kizlar, 2 gibi geldim dersaneden gelir gelmez notlari gecirmeye basladim. Egitim notlarini en sona birakicam da size bisiy danisayim dedim. Bugun rehberlik hocasiyla program yaptik, yani bana sorular sordu programi ona gore yapti. Ders sayilarini yavas yavas artiralim, iki dersle baslayalim gunluk dedi tamam dedim. Ama hosuma gitmedi program. Yani ben yapsam daha ozenli yapardim. Mesela pazartesi ders 13'de bitio, 13:05'de evde oluyorum, yakin dersane. Ben en gec 2de baslarim diyodum baktim 16-18 arasina gelisim koymus, yatmadan once tekrar. Sali-carsamba 12:10 da cikiyorum, o gunlerde de 16da baslatmis programi. Sewmedim yani. Notlari gecirdim bitirdim uykum geldi program baslama saatinde uyuycam simdi. Suclu hissetsemmi kendimi, yoksa programi sevmesende uygulami dersiniz ne dersiniz?
canım sen kendine yeni program yap. seni en iyi sen yönetirsin. o kadar boşluk ne öyle bir sürü ders calışılır o sırada. 1de geliyorsan o gün 3 dersi rahat calısırsın yani.

Kızlar bu arada bir şey söyleyeceğim...:KK15: Bilmiyorum,siz ne düşünüyorsunuz.:KK8:

Son zamanlarda kitap adı,site adı,kaynak adı isteyip bir daha topikle muhattap olmayanlar var.

İyi niyetle yardımcı oluyoruz ama bu durum can sıkıcı bir hal almaya başladı benim gözümde.

Çoğu teşekkür bile etmeden gidiyor...:KK14: Hal hatır sormadan kitap adı sorup çıkılıyor.:KK24:

Bunu mu taktın diyeceksiniz belki ama...Evet taktım.:KK28:
hayır en sonunda patlayacağım o olacak.:KK14:
kimse salak yerine koymasın bizi. menfaat uğruna bulunmuyoruz burada.

canım bence sevmediğin bi programa uyman zor olur. ama bana şu yönden mantıklı geldi, sen dershaneden geldiğin gibi uyusan. mesela 2.05 de geldin yemek ye uyu. 4 gibi kalk ve 4 de programına başla. haa eğer dersen ki önce dersimi çalışayım sonra uyurum dersen, o zaman hocanın koyduğu saatleri 2 şer saat geriye çek ve o şekline uy kuzum

niloşum bu arada sana nil gün ün cdlerini sabahtan daha yükledim. fakat yükleme işlemi uzun sürdüğü için şu saat oldu, hala yüklüyor. toplam 44 dosya vardı. ben şimdilik yarısını gönderiyorum. yarın da diğer yarısını göndericem.

monam ben de fark ettim. zaten onların amacı bizle olmak değil, sadece istediğini almak. alınca da gidiyolar. canı isteyen gelsin istemeyen gelmesin boşver. ama zırt pırt onlara aynı kaynakları hep bir ağızdan yazmak yerine rengina bence ilk sayfaya sevdiğimiz yayınları yazsın. onlar da ordan baksınlar. ben geçen yılki topikte kullandığımız sevdiğimiz kaynakları ilk sayfaya eklemiştim :KK34:
eklerim canım iyi olur. okumayıp da direkt armut piş ağzıma düş yapmaya calısırlarsa o zaman da lafımı söylerim ama:KK31:

Öylemi canım:26: Ben not tutamıyorum ya soru üstünden çalışıyorum arkadaş data daha kaliteli ilk bunu al dedi:26: Şu tarih gözümde büyüyor:KK25: Keşke bütün sorular matematik olsa:KK31:
kız hepsi matematik olsa ben ne yaparım:KK53:
ayva tatlısı yaptım hanımlar :KK56: hem de hiç gıda boyası kullanmadan :21:
ama şantisini sıcakken koyduğum için eriyip aktı. fotosunu çektiğim gibi doğru buzdolabına koydum :KK55:
size de ikram edeyim didim. yiyin gari :KK19:

Eki Görüntüle 858780

ky91h.jpg

Eki Görüntüle 858789

Eki Görüntüle 858794
eline sağlık kuzumm:KK16::KK16::KK56:
hemen bir ısırık aldım:KK39::KK39: hamaratım:KK12:

Son düzenleme:
Hadi güzellerim ben kaçıyorum.:KK55::KK55:Tarihin ilk konusuyla ilgili çözmem gereken çok soru var.Vaktim olursa gece gelirim.Öptüm hepinizi.:KK54:Herkese kolay gelsin.:KK16:

sağol mantarkayacımmm :KK16: ayy yok kız beceriklikten değil, esiyo öyle arada mutfağa dalıyorum :KK1:
ben de tarihin ilk konusundayım. hakan hocanın videosunu izledim. izlerken not aldım. datadan da eksik yerleri geçirdim. sorularını çözüp eğitime geçicem :KK55:

kuzum sevdiceğe yönlendirsem ne olacak. bu anne konusunda her erkek aynı. kötü niyeti yoktur öyle düşünmemiştir bla bla:KK14: şimdi yüzüme söylese ben vereceğim cevabını ama faceden yazmış e oradan düşüncelerimi tam ifade edemem de o yüzden şimdilik sustum. ama gelemem yani öyle her lafa. sevdicekte bunu çok iyi biliyor. o böyle şeylerin önüne geçmezse elbette ben devreye girerim olan yine kendine olur.

aynen canım. gelini erkeğe hizmetçi alıyorlar. ama o eskidenmiş geçsin o ayakları yani.
canım sen kendine yeni program yap. seni en iyi sen yönetirsin. o kadar boşluk ne öyle bir sürü ders calışılır o sırada. 1de geliyorsan o gün 3 dersi rahat calısırsın yani.

hayır en sonunda patlayacağım o olacak.:KK14:
kimse salak yerine koymasın bizi. menfaat uğruna bulunmuyoruz burada.

eklerim canım iyi olur. okumayıp da direkt armut piş ağzıma düş yapmaya calısırlarsa o zaman da lafımı söylerim ama:KK31:

kız hepsi matematik olsa ben ne yaparım:KK53:

eline sağlık kuzumm:KK16::KK16::KK56:
hemen bir ısırık aldım:KK39::KK39: hamaratım:KK12:

afiyet bal şeker olsun fıstığım :KK16:
doğru söylüyosun aslında. sonuçta annesi. haa bi elti fln olsa neyse de :KK1: susman iyi olmuş. bırak sen şimdilik iyiyi oyna. bu sefer sevgiline zırt pırt anlatsan, her şeyden şikayetçi her şeyi art niyetli anlayan biri olucaksın gözünde. annesi de saf kalpli masumları oynıcak. ama bu kadın şimdiden böyle yapıyosa elbet sevgilinin önünde de bu tarz konuşmalar yapıcak. en iyisi sevgilin kendi kendine anlasın ki boşuna tartışma olmasın aranızda. o zaman da zaten sevgilin annesine cevabı verir. vermezse de sevdiceğine anlatırsın ''annenin böyle böyle demesi beni çok üzdü'' falan dersin.
biz niçin çabalıyoruz? zaten iş sahibi olmakla maddi anlamda her 2 tarafın da rahat geçinebilmesi için. hizmetçi gibi görmek nedir? haa okumasaydık, zaten daha lise bitince ev hanımı olmayı tercih edip biz de evlenmeyi ve onlara bakmayı bilirdik. ama biz zoru ve sonrasında rahat olmayı tercih ettik ki bu yolda yürüyoruz. saçma sapan statülere sokmanın anlamı yok. kaynanalar çok istiyolarsa o zaman okumamış ev kızı birini bulacaklar oğullarına. ama acaba bu devirde hangi erkek çalışmayan kadın ister? o da tartışılır yanii..

canım bence sevmediğin bi programa uyman zor olur. ama bana şu yönden mantıklı geldi, sen dershaneden geldiğin gibi uyusan. mesela 2.05 de geldin yemek ye uyu. 4 gibi kalk ve 4 de programına başla. haa eğer dersen ki önce dersimi çalışayım sonra uyurum dersen, o zaman hocanın koyduğu saatleri 2 şer saat geriye çek ve o şekline uy kuzum

Canım uyumayayım diyorum ama olmuyo uyumadanda. Emin olamadım, size bi danışayım dedim. Bide haftada tüm derslere yer vermemiş.:26:
Bu arada bugün canım ayva tatlısı istedi, dışarda yiyeyim dedim yemek sonrası ama görmen lazım, basmışlar gıda boyasını bir iki lokma aldım zoraki ama olmamış yani o kadar gıda boyası:KK19: Ellerine sağlık canım benim, çok değil bi ısırıkta benim için ye olur mu:KK56:

Canım kendini en iyi sen bilirsin,o hazır programlar çok kasıntı oluyor.:KK14::KK50::KK50:

Bencede monam ya, çok kasıntı ve çok eksik geldi bana program, saolasın kuzum.:21:

Öyle yapayım canım bari. Ders sayısını yavaş yavaş artırcaz dedi. Ama sonrada bu programı en az 3 hafta uyguluycaz dedi, hö kaldım bende:KK37:

afiyet bal şeker olsun fıstığım :KK16:
doğru söylüyosun aslında. sonuçta annesi. haa bi elti fln olsa neyse de :KK1: susman iyi olmuş. bırak sen şimdilik iyiyi oyna. bu sefer sevgiline zırt pırt anlatsan, her şeyden şikayetçi her şeyi art niyetli anlayan biri olucaksın gözünde. annesi de saf kalpli masumları oynıcak. ama bu kadın şimdiden böyle yapıyosa elbet sevgilinin önünde de bu tarz konuşmalar yapıcak. en iyisi sevgilin kendi kendine anlasın ki boşuna tartışma olmasın aranızda. o zaman da zaten sevgilin annesine cevabı verir. vermezse de sevdiceğine anlatırsın ''annenin böyle böyle demesi beni çok üzdü'' falan dersin.
biz niçin çabalıyoruz? zaten iş sahibi olmakla maddi anlamda her 2 tarafın da rahat geçinebilmesi için. hizmetçi gibi görmek nedir? haa okumasaydık, zaten daha lise bitince ev hanımı olmayı tercih edip biz de evlenmeyi ve onlara bakmayı bilirdik. ama biz zoru ve sonrasında rahat olmayı tercih ettik ki bu yolda yürüyoruz. saçma sapan statülere sokmanın anlamı yok. kaynanalar çok istiyolarsa o zaman okumamış ev kızı birini bulacaklar oğullarına. ama acaba bu devirde hangi erkek çalışmayan kadın ister? o da tartışılır yanii..
aynen öyle kuzum. resmen oğlum için kazan oğlum için yaşa demiş ya.
ama biliyor musun Allah'tan bak öğretmeniz yani atamamız nereye olursa orada yaşayacağız inşallah. yani kayınvalidenin yanında sürekli kalmayacağız tabi inşallah yani. bir de aynı apartmanda oturmak durumunda olanlar var ki .Allah sabır versin onlara:KK25:
Canım uyumayayım diyorum ama olmuyo uyumadanda. Emin olamadım, size bi danışayım dedim. Bide haftada tüm derslere yer vermemiş.:26:
Bu arada bugün canım ayva tatlısı istedi, dışarda yiyeyim dedim yemek sonrası ama görmen lazım, basmışlar gıda boyasını bir iki lokma aldım zoraki ama olmamış yani o kadar gıda boyası:KK19: Ellerine sağlık canım benim, çok değil bi ısırıkta benim için ye olur mu:KK56:

Bencede monam ya, çok kasıntı ve çok eksik geldi bana program, saolasın kuzum.:21:

Öyle yapayım canım bari. Ders sayısını yavaş yavaş artırcaz dedi. Ama sonrada bu programı en az 3 hafta uyguluycaz dedi, hö kaldım bende:KK37:
eski hocalar bu sistemde sınava girmedikleri için basit gelebilir onlara canım. o yüzden gunde 2 ders yeter demiştir. ama alan sınavımız var boru mu:KK53: bak erken de geliyormuşsun 3 ders artı tekrar yaparsın hatta.
uyku düzenini de sağlamaya calıs yavastan. mesela 11de uyanıyorsan 10bucukta uyan sonra 10da öyle alıştırırsın kendini.
ben öyle yaptım da alıştım yani.

sen programını düzenlemesen bile zaten bir süre sonra calıstıkca calıstıklarının yetmediğini göreceksın bu programda.:KK34:

Son düzenleme:

oyy kıyamam ben sana hemen yollıyayım ben sana burdan :KK55:
gıda boyası çok kötü gerçekten ve hiç kullanmaya gerek yok. ben 2 saat boyunca kısık ateşte pişirdim. ama püf noktası, içine ayvanın kabuklarını ve çekirdeklerini de koyucaksın. onlar kendiliğinden ayvaya kırmızı rengini veriyolar. :KK34:
programın aylık mı canım? tüm dersler olmasa da, programında bi dersin bittiği an hemen programda yer almayan diğer bi dersini onun yerine koyarsın :nazar:

Selam kızlar:KK16:

Bugün dershanedeki bir arkadaşımla çarşı pazar gezip aşurelik malzemeler aldık.Aşeren kadınlar gibiyim yahu:KK17: Hafta sonu yapmayı düşünüyorum:21:Dershaneden geldikten sonra hiç çalışamadım.Ama nedense vicdanım rahat.Sanırım bu,daha önceden düzenli bir şekilde çalışmamdan kaynaklanıyor.Saat 7 gibi gidip vatandaşlığı bitiricem inşAllah:KK55:

Sedefim tatlın çok güzel görünüyor canım ,sen de benim kafadansın sanırım.Ben tatlı canavarıyım da:KK1:Çok kilo aldım zaten.
Monacım katılıyorum sana canım.Sanırım ziyaretçiler üye olup soru soruyorlar ve sonra geri dönmemek üzere gidiyorlar:KK20:
Heys,kendi programını kendin yap canım.Kimse seni senden iyi bilemez.Otur biraz düşün nasıl çalışman gerektiğini..:KK16:
Rengina kayınvaliden beni güldürdü.Oğlunu ne kadar seviyor öyle:KK52:

aynen öyle kuzum. resmen oğlum için kazan oğlum için yaşa demiş ya.
ama biliyor musun Allah'tan bak öğretmeniz yani atamamız nereye olursa orada yaşayacağız inşallah. yani kayınvalidenin yanında sürekli kalmayacağız tabi inşallah yani. bir de aynı apartmanda oturmak durumunda olanlar var ki .Allah sabır versin onlara:KK25:

eski hocalar bu sistemde sınava girmedikleri için basit gelebilir onlara canım. o yüzden gunde 2 ders yeter demiştir. ama alan sınavımız var boru mu:KK53: bak erken de geliyormuşsun 3 ders artı tekrar yaparsın hatta.
uyku düzenini de sağlamaya calıs yavastan. mesela 11de uyanıyorsan 10bucukta uyan sonra 10da öyle alıştırırsın kendini.
ben öyle yaptım da alıştım yani.

sen programını düzenlemesen bile zaten bir süre sonra calıstıkca calıstıklarının yetmediğini göreceksın bu programda.:KK34:

aynı apartman gerçekten çok kötü :KK30: Allah kimseyi aynı evde aynı apartmanda yaşama zorunluluğunda bırakmasın. kaynana ve gelin ikisi de ne kadar iyi olurlarsa olsunlar gene de anlaşılmaz diye düşünüyorum. :KK31: Allahtan ikiniz de öğretmensiniz de hep tayin durumunuz olcak kuzum. kaynanana ''seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli'' şarkısını yollarsın :KK9:

Bugün dershanedeki bir arkadaşımla çarşı pazar gezip aşurelik malzemeler aldık.Aşeren kadınlar gibiyim yahu:KK17: Hafta sonu yapmayı düşünüyorum:21:Dershaneden geldikten sonra hiç çalışamadım.Ama nedense vicdanım rahat.Sanırım bu,daha önceden düzenli bir şekilde çalışmamdan kaynaklanıyor.Saat 7 gibi gidip vatandaşlığı bitiricem inşAllah:KK55:

Sedefim tatlın çok güzel görünüyor canım ,sen de benim kafadansın sanırım.Ben tatlı canavarıyım da:KK1:Çok kilo aldım zaten.
Monacım katılıyorum sana canım.Sanırım ziyaretçiler üye olup soru soruyorlar ve sonra geri dönmemek üzere gidiyorlar:KK20:
Heys,kendi programını kendin yap canım.Kimse seni senden iyi bilemez.Otur biraz düşün nasıl çalışman gerektiğini..:KK16:
aynen canım :KK9::KK9:
vatandaşlığı bitirmeni bekliyoruz o zaman:KK55:

aynı apartman gerçekten çok kötü :KK30: Allah kimseyi aynı evde aynı apartmanda yaşama zorunluluğunda bırakmasın. kaynana ve gelin ikisi de ne kadar iyi olurlarsa olsunlar gene de anlaşılmaz diye düşünüyorum. :KK31: Allahtan ikiniz de öğretmensiniz de hep tayin durumunuz olcak kuzum. kaynanana ''seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli'' şarkısını yollarsın :KK9:

yolllarım tabi:KK53:
evet cok zor insan yeri geliyor kendi annesiyle anlaşamıyor
yine insan kendi annesini çeker de başkasının lafını çekemez yani:KK31:

hadi ben ölçme çalışmaya uçuyorum ballarım:KK55::KK54:

Son düzenleme:

tatlıyı da severim tuzlu ya kuzum. hepsi gidiyo bende. :KK9: kebaptır, lahmacundur, hamburgerdir bayılırım. ama kadayıfsız da yapamam :KK9: Allahtan kilo problemim yok. aşureyi de çok severimmm :KK56: ellerine sağlık şimdiden

aynen canım :KK9::KK9:
vatandaşlığı bitirmeni bekliyoruz o zaman:KK55:

yolllarım tabi:KK53:
evet cok zor insan yeri geliyor kendi annesiyle anlaşamıyor
yine insan kendi annesini çeker de başkasının lafını çekemez yani:KK31:

hadi ben ölçme çalışmaya uçuyorum ballarım:KK55::KK54:

tatlıyı da severim tuzlu ya kuzum. hepsi gidiyo bende. :KK9: kebaptır, lahmacundur, hamburgerdir bayılırım. ama kadayıfsız da yapamam :KK9: Allahtan kilo problemim yok. aşureyi de çok severimmm :KK56: ellerine sağlık şimdiden
Ben çalışamam kızlar bugün yaa,kendimi iyi hissetmiyorum,dinlenicem bugün.Malum vatandaşlık bu durumdayken çalışılmaz,zaten son konusu kaldı.Size kötü örnek olmayayım.Siz çalışın kızlar:KK16: Sedefim ben zaten Adanalıyım kebab falan deme bana:KK52:Gerçi şimdi memleketimde değilim ama burası da güzel.:KK31:Aşuremin resmini paylaşırım inşAllah,resim nasıl yüklüyorsunuz kızlar? Ben önceden imags.. diye bir siteden yüklerdim de o iptal.Siz nasıl yüklüyorsunuz:26:

Öylemi canım:26: Ben not tutamıyorum ya soru üstünden çalışıyorum arkadaş data daha kaliteli ilk bunu al dedi:26: Şu tarih gözümde büyüyor:KK25: Keşke bütün sorular matematik olsa:KK31:

ayy katılıyorum kuzum :KK1: tarih olmasa çok iyi puanlar çıkarırdım :KK52: ama biz böyle dersek sözelciler de bütün sorular tarih olsun derler :KK31: biz böyle hayal kuraduralım, Allah korusun fen sormasınlar da bununla kalsın :KK53:

Yaw gelinlere böyle davranan kaynanaları anlayamıyorum
Takmamak en mantıklısı. Sanki bizimki patlıcan kendi oğulları padişahın sol kesesinden olma :KK14:

Bugün sabah 8 de kalktım evi toparladım kahvaltımı yaptım. Derse geçecektim ki hooop bir dolu misafir
Akşam 6 da gittiler
Ve ben hiçbir şeye çalışamadım :KK43:
En azından yemeğimi yedim yatana kadar ders yaparım artık
Hiç olmadı idareye çalışmam lazım

Sedefim, ellerine sağlık mükemmel görünüyor. Ayva ve ananas bu sıralar vazgeçilmezim :KK56: hoş o bile babanemin gözüne battı annemle babama vermiş miymişim burda kendime mi bakıyormuşum bla bla bla :KK50:
Heys, kendi düzenini kendin oturtmalısın canım
Ders raporu vermiş ve verecek olanlara da :nazar::nazar:

Ben çalışamam kızlar bugün yaa,kendimi iyi hissetmiyorum,dinlenicem bugün.Malum vatandaşlık bu durumdayken çalışılmaz,zaten son konusu kaldı.Size kötü örnek olmayayım.Siz çalışın kızlar:KK16: Sedefim ben zaten Adanalıyım kebab falan deme bana:KK52:Gerçi şimdi memleketimde değilim ama burası da güzel.:KK31:Aşuremin resmini paylaşırım inşAllah,resim nasıl yüklüyorsunuz kızlar? Ben önceden imags.. diye bir siteden yüklerdim de o iptal.Siz nasıl yüklüyorsunuz:26:
kuzum resim yüklerken bizim şu anda yazı yazdığımız sayfada en üstte A, gülen yüz falan var. o gülen yüzün yanında bi işaret var. üstüne gelince eklentiler yazıyo. oraya tıklıyosun. dosya ekle diyosun, dosya seç diyosun. pc nden istediğin fotoğrafı seçiyosun. aç diyosun. upload files diyosun. yükleniyo, yüklendiğinde içeriğe ekle diyosun. eklemiş oluyo :nazar:
ayy adanalı mı :KK52: oraya atanıp bol bol kebap yemek isterdim :KK52: orada yapılanın tadı bi ayrı olur eminim.
bi de çiğköfte manyağıyım. her gün yesem bıkmam :KK51:
fotoyu bekliyoruz. bugün izin verelim sana o zaman :KK1: yarın güzel bi raporla gelirsin sen :KK19:

yanlışlıkla örnek foto da yüklemişim :KK9:

Son düzenleme:
Yaw gelinlere böyle davranan kaynanaları anlayamıyorum
Takmamak en mantıklısı. Sanki bizimki patlıcan kendi oğulları padişahın sol kesesinden olma :KK14:

Bugün sabah 8 de kalktım evi toparladım kahvaltımı yaptım. Derse geçecektim ki hooop bir dolu misafir
Akşam 6 da gittiler
Ve ben hiçbir şeye çalışamadım :KK43:
En azından yemeğimi yedim yatana kadar ders yaparım artık
Hiç olmadı idareye çalışmam lazım

Sedefim, ellerine sağlık mükemmel görünüyor. Ayva ve ananas bu sıralar vazgeçilmezim :KK56: hoş o bile babanemin gözüne battı annemle babama vermiş miymişim burda kendime mi bakıyormuşum bla bla bla :KK50:
Heys, kendi düzenini kendin oturtmalısın canım
Ders raporu vermiş ve verecek olanlara da :nazar::nazar:

ahh kuzum ya kıyamam. hasta ziyaretine mi geliyolar, hasta ziyareti de kısa olur ama maşallah yatıya gelmişler. olsun kuzum daha erken, inşallah şimdi çalışabilirsin :KK16:
babaannene de koptum yani :KK53: yaşından başından utansın

kuzum resim yüklerken bizim şu anda yazı yazdığımız sayfada en üstte A, gülen yüz falan var. o gülen yüzün yanında bi işaret var. üstüne gelince eklentiler yazıyo. oraya tıklıyosun. dosya ekle diyosun, dosya seç diyosun. pc nden istediğin fotoğrafı seçiyosun. aç diyosun. upload files diyosun. yükleniyo, yüklendiğinde içeriğe ekle diyosun. eklemiş oluyo :nazar:
ayy adanalı mı :KK52: oraya atanıp bol bol kebap yemek isterdim :KK52: orada yapılanın tadı bi ayrı olur eminim.
bi de çiğköfte manyağıyım. her gün yesem bıkmam :KK51:
fotoyu bekliyoruz. bugün izin verelim sana o zaman :KK1: yarın güzel bi raporla gelirsin sen :KK19:

yanlışlıkla örnek foto da yüklemişim :KK9:

Sedefim benim sağol.İnşAllah Adanaya atanırsın bebeğim.Görüşürüz yakından ne güzel.Adana Edebiyat için kadro açmıyor ama belki sınıf için açar canım:KK16:

ahh kuzum ya kıyamam. hasta ziyaretine mi geliyolar, hasta ziyareti de kısa olur ama maşallah yatıya gelmişler. olsun kuzum daha erken, inşallah şimdi çalışabilirsin :KK16:
babaannene de koptum yani :KK53: yaşından başından utansın

bu sadece bir örnek saçmalamakta yeni bir akım başlattı benim babanem :KK9:
bu arada yok hasta ziyareti değil annemler daha çıkmadı beni ne yapıyor diye bakmaya gelmişler
maşallah tüm günüm bitti

Son düzenleme:
X