Rahim filminden sonra gebe kalan kaç kişi var??

nurtopu

Hayat güzel:)
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2009
2.859
2
Arkadaşlar hepiniz biliyorsunuzdur rahim filmi çekildikten sonraki aylarda gebe kalma şansı artıyormuş. Böyle kaç arkadaşımız var acaba? Ve de filmden sonraki kaçıncı ayda hamile kaldınız?
Cevaplarınızı bekliyorum. Bi çok arkadaşımız eminim merak ediyordur.
Sevgiyleeee

kızlar ben varım haziran 6 da rahim filmi çekildim 12 sinde hamile kalmışım şimdi 12 haftalık hamileyim ama 15 ay bekledim bebeğim olsun diye yüce allahım nasip kısmet etti darısı bütün isteyenlerin ve olmayanların başına aminn

ben 2008 kasım ayında çekildim film ama daha haniş kalmadım :KK43:((

pAMUKUM benimde flim çektireli 8 ay oldu hala bebe yok kaydirigubbakcemile

kızlar ben varım haziran 6 da rahim filmi çekildim 12 sinde hamile kalmışım şimdi 12 haftalık hamileyim ama 15 ay bekledim bebeğim olsun diye yüce allahım nasip kısmet etti darısı bütün isteyenlerin ve olmayanların başına aminn

Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar
Başka kimse yok muuu?

ben eylül 2008 de rahim filmi çektirdim.aralıkta hamile kaldım 8 ocakta boş gebelikten dolayı kürtaj oldum şu an hamileyim haziranda aşılama yaptırdım tekrar boş gebelik yaşamıyım diye çok şükür şuana kadar sağlıklı inşallah sağlıklıcada kucama alırım.umarım en kısa sürede isteyen herkesin bebeği olur.

bende tam bu orunun cvbını arıyodum bıugün filmim çekildi doktorlar bile dedi bi kaç ay şanın yükşelecek die. inşallah öle olur

ben eylül 2008 de rahim filmi çektirdim.aralıkta hamile kaldım 8 ocakta boş gebelikten dolayı kürtaj oldum şu an hamileyim haziranda aşılama yaptırdım tekrar boş gebelik yaşamıyım diye çok şükür şuana kadar sağlıklı inşallah sağlıklıcada kucama alırım.umarım en kısa sürede isteyen herkesin bebeği olur.

inş canım inş. bebeğini sağlıkla kucağına alırsın
darısı başımıza:))

bende 2008 ekim ayında hgs çektirdim ama hala birşey yok bir ekim daha geliyor bir yıl olacak çektireli tıkalıydı ameliyat olmuştum ekimde tekrar çektirdim malesef hamiş değilim

bende 2008 ekim ayında hgs çektirdim ama hala birşey yok bir ekim daha geliyor bir yıl olacak çektireli tıkalıydı ameliyat olmuştum ekimde tekrar çektirdim malesef hamiş değilim

Yazdiginiza cok olmus ama merak ettim hsg den sonra hamilekaldiniz mi ve ne kadar sonra? Agustosun 6 sinda cekildi bnmki adetimi bekliyorum. Belki de adet olmam diye umit var icimde...

Slm arkadaşlar bende bu ay hsg çektirdim çok istiyorum bi bebeğimiz olsun inşallah bu hsg filmi vesile olur Rabbim dileyen herkese nasip etsin inşallah

X