Doğal Saç Bakım Kürleri sarımsak kokusuna son dr.ender saractan :) saç için ideal

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

sedefimm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2010
450
6
mrb.arkadaslar dr.ender saractan aldıgım tarifi aynen aktarıyorum.1 cezve sütün içerisine dilediginiz kadar sarımsağı 2-3 dk boyunca kaynatın.süt kokusunu alıyor ve sarımsagın içindeki vitaminler ölmüyormuş.daha sonra ister bunu rendeleyip şampuanınıza atın,istersenizde yutabilirsiniz.yalnız bu yutma olayında mutlaka tok olmanız gerekiyor.ramazanda oldugumuz için ender beyin önerisi iftardan sonra veya sahurdan sonra 1 adet sarımsak yutmanız :))

Vuuuvv bu harika, ben de sarımsaklı zeytinyağına başlıcaktım iyi oldu bunu bildiğim sırf kokusuna dayanamam diyodum, vitaminleri öldürmediğine eminsin dimi :)

kızlarrrr bende buna çok sevindim..bayanssulusmilebayanssulusmile teşekkür ediorum kokusu büyük dertti walla zemuszemuszemuszemus

bu kadar kolay mıydı?

çünkü itinayla yıkasanız bile deriye işlemiş sarımsak kokusu ilk terlemede buram buram geliyor. bilhassa yazın uzak duruyordum bu yüzden.

sarımsak ilaç gibi birşey ya bol bol tüketmek lazım aslında.

formül bayağı işe yarıyor..ben şampuanıma koydum sarımsakları...
öncesinde şampuanım 2 günde kokmuştu :sinifsinif:saçım da öyle ama
şimdi sadece şampuanımın parfüm kokusunu alıyorum..opuyorumnanaktan

formül bayağı işe yarıyor..ben şampuanıma koydum sarımsakları...
öncesinde şampuanım 2 günde kokmuştu :sinifsinif:saçım da öyle ama
şimdi sadece şampuanımın parfüm kokusunu alıyorum..opuyorumnanaktan

slm. şampuana sarımsak koyunca ne işe yarıyor.
ve ne kadar şampuana ne kadar sarımsak koyuyorsun.
ayrıntılı bilgi verirmisin.

daha denemedim ama bugün yapıp şampuanıma koyucam allahım bunu duyunca çok sevindim kokusu bende feci oluyodu yıkandıktan sonra hemen yatıyodum koksundan dolayı :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Bugün haberlerde de söylediler,sarımsak yedikten sonra dişleri fırçalasanız bile koku

kaldığını,ancak bir bardak süt içince kokuyu kestiğini belirlemişler...

X