Lekeler, Çiller Cilt Beyazlatc ve leke giderici maske tarifleri

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
ben ıkı gundur yogurt suruyorum yuzumetatlicadiarzu ama sadece yogurt evde karbonat yokmustatlicadiarzu

ama ıyı geldı dıyebılırım tenım guzellestı bırazcık sankım ama beyazlamadım fazla karbonat yok ya ondandır bıde ben hergun surucem yogurt bısı olurmu acaba??:sm_confused:

ben ıkı gundur yogurt suruyorum yuzumetatlicadiarzu ama sadece yogurt evde karbonat yokmustatlicadiarzu

ama ıyı geldı dıyebılırım tenım guzellestı bırazcık sankım ama beyazlamadım fazla karbonat yok ya ondandır bıde ben hergun surucem yogurt bısı olurmu acaba??:sm_confused:

hergün yapmayın nolursunuz ben anlatmaktan bıktım siz kullanmaktan bıkmadınız şu yoğurt limon maskesini arkadaşlar bu sözüm hepinize yazık ediosunuz cildinize ben artık hiç maske yapmıorm Prensesim canım arkadaşım bak her gün yapma nolursun yapacaksan en fazla haftada 2 kez hele hele cildin kuruysa gel vazgeç bu işten yoksa maazallah sivilce tarlasına döner yüzün yağlanır cildin sevgilera.s.

evet arkadaşlar ne maskesi yaparsanız yapın en az 2-3 gün aralıklarla tekrarlamanız lazım. hatta hassas bi cildiniz varsa bu aralıklar iyica uzamalı. cildinizi tahriş ederseniz aksi halde, sivilcelenmeye neden olursunuz. sivilceler de kolay kolay düzelmiyo ne yazık ki..

ben bu yoğurt ve karbonat la olan maskeyi denedim ama bana hiç iyi gelmedi.Yıkadıktan sonra yüzüm kıpkırmızı oldu yanmaya başladı bence bu maskeyi kullanmadan önce cilnize biraz sürüp bekleyin bakalım sizede olucakmı herkeste aynı şey olmaz belki ama dikkat edin ben baya korkmuştum

ben bu yoğurt ve karbonat la olan maskeyi denedim ama bana hiç iyi gelmedi.Yıkadıktan sonra yüzüm kıpkırmızı oldu yanmaya başladı bence bu maskeyi kullanmadan önce cilnize biraz sürüp bekleyin bakalım sizede olucakmı herkeste aynı şey olmaz belki ama dikkat edin ben baya korkmuştum

belki de cildin hassas olduğu içindir ben ne maskesi yapsam ya da bişe sürsem kaşınmaya başlar o yüzden bi müddet sonra yıkarım verilen süreye tam uyamamışımdır hiçbir zaman:1no2:

Evet olabilir dertlikız bence karbonat iyi gelmedi benim cildime yani ben ondan şüpheleniyorum ama yüzüm gerçektende kötü olmuştu

domates maskesi hakkında bilgisi olan varmı?halam domateste asit var berbat eder cildini diyo uygulatmıyo?yokmu bilen biri?

domates maskesi hakkında bilgisi olan varmı?halam domateste asit var berbat eder cildini diyo uygulatmıyo?yokmu bilen biri?

eğer un+domates maskesini diyorsan ben yaptım ve de memnunum rengim açıldı eğer cildin hassassa tahriş olabilir değilse yapabilirsin benceyerimseniben

bende domates maskesini deneyeceğim.çünkü bekarken annem ev salçası yapardı ellerimizle domatesi ezerdik ellerimiz bayağı bi beyazlıyordu ordan biliyorum.

Ben domates maskesini denedim ama pek memnun kalmadım birde yüzümden maskeyi temizleyene kadar canım çıktı yaaa :KK43: ama belki başkalarına iyi gelebilir bir deneyin

arkadaşlar pakface diye bir ürün var. tek tek paketli farklı cilt tipleri için doğal yuz maskeleri. görünce ismiyle alay ettim fakat ama kullandım, şaşırdım :) gerçekten çok iyi birşeymiş. ben hassas cilt için defne özlü ürünü kullandım. bulursanız deneyin bence.

ewt bnde bi kere kullandım wede çok memnun kaldım.kaydirigubbakcemile2

buarada cildim ne çok kuru nede çok yağlı allaha şükür normal ama bide rengini açabilsem kil sabunu da denemek istiyorum ama domates maskesinden sonra

karbonat ve yoğurt maskesini kaç gün hangi aralıklarla uyguluyoruz arkdaşlar çok sordum ama beyazlamam lazımm

hakkatten süper olmuş..Beyaz günlerr.Ben de arap kızı diye bişey duydum bi dergide okuduğuma göre nicole kidman,demi moore,hande ataizi bu kremi kullanıyomuş.Doğala dönüş diyolar ama denemedim arkadaşlar.ama güzel paylaşımdı canım saolll a.s.

X