Sivilceli Ciltler Sivilcelerime yıllar önce bu su ile veda ettim.

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ben buyu denedim arkadaşlar 1 şişe boyunca...

maalesef bende pek olumlu etki yapmadı...

sonuçta anladığım şu: kimine yarıyor kimine yaramıyor..

deneyecek arkadaşların bunu aklında tutmasını öneririm.

bana bu formul yaramadi ama temizlendigini sandigim cildimden kirleri cikarmaya yaradi hakkini yememek gerekir hihoyyyt

arkadaşlar maleseff bende de işe yaramadı düzenli kullandıgım halde... yalnız belirtmek istiyorum benimkiler iltihaplı sivilce degildi derinin altında kalmış kırmızı sivilce lekeleriydi, eger bu tarz şikayeti olup da kullanmak isteyen varsa bende hiç bir etkisi olmadı....

benim cildimde berbat oldu yaa hiç çıkmadığı kadar sivilce çıktı ve gözeneklerim çok açıldı

evvveeeet dün ben ikinci şişeyide yaptırdım çok şükür bu sefer başka eczaneye yaptırdım üstelik tulişinde yazdığı gibi su renginde olduuu hemde daha uyguna yaptırdım....

bunu sskda karşılıyormuş müjdemi vereyim..

hadi herkese geçmiş olsuunnnnn

merhaba yüzümde fazla sivilce yok ama sırtımda aşırı derecede var seneler oldu bitürlü geçmiyolar ne azaldılar ne çoğaldır cok iğrenç bir görünümleri var ve beni cok rahatsız etmeye basladılar yazları özellikle bu durumdan hiç memnun diilim kaşıyınca bazen bazıları kanıyor bile.Acaba ben bu karışımı yaptırıp kullansm özellikle sırtıma yaşımdan dolayı veya sırtıma kullanmamdn dlayı bi zararı olur mu ?veya sırtıma kullanmamalımıyım ?

Son düzenleme:
ARKADAŞLAR ARANIZA YENı KATILDIM. FORUMDA DOLAŞIRKEN BENıMDE YILLARDIR KULLANDIĞIM KARIŞIMA BENZER BıR KARIŞIM GÖRDÜM. BENıM DE UCU BEYAZ OLMAYAN ıLTıHAPLI SıVıLCELERıM VARDI. ıÇLERı KASKATI OLUYORDU VE ÇOK UZUN SÜRE (YAKLAŞIK 2 AY) SURATIMDAN KAYBOLMUYORDU. KAYBOLSA BıLE MORA YAKIN RENKTE ıZLERı KALIYORDU. FONDÖTEN KAPATICI VS SÜMEDEN DIŞARI ÇIKAMIYORDUM. GıTTıĞıM CıLT HEKıMı BANA BU TARıFıN ASETONSUZ VE MıKTARLARI FARKLI BıR TÜRÜNÜ VERDı. ÇÜNKÜ ANLADIĞIM KADARIYLA BU ASETONLU TARıF VE ANTıBıYOTıK ÇOK DAHA CıDDı DURUMLARDA KULLANILIYOR. BENıM TARıFıMı EĞER SABAH AKŞAM SU YERıNE CıLT TEMıZLıĞı AMACIYLA KULLANIR VE UNUTMADAN HER GÜN YAPARSANIZ 10 GÜNDEN ıTıBAREN FARKI GÖRECEKSıNıZ.

2 g salisilik asit
2 g rezorsin
200 cc gül suyu
200 cc alkol

eczanelerde yaklaşık 10 tl'ye yaptırılıyor. ve bir şişe çok uzun süre gidiyor. Özellikle önümüz yaz olduğu için aseton (di metil keton) çok ciddi hiç bir şekilde tedavi edilemeyen akne rahatsızlığınız yoksa, güneş ışınlarına maruz kalınca yüzünüzde lekelenmelere ve dokularda renk kaybına yol açacaktır. rezorsin cilt dokularını sıkılaştırma özelliği gösterirken, alkol dezenfektan olarak görev yapar. gül suyu cildi sıkılaştırma ve parlaklık verme özelliğindedir. kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim... sivilcelerinizden kurtulmanız dilekleriyle... ben kurtuldum çok şükür:):):)

bu karısımı ben de kullanmıstım o yıllarda doktor doktor gezip abuk subuk ilaclar kullanmıstım hic biri de ise yaramamıstı bu 10 gunde gecirmisti ama

ARKADAŞLAR ARANIZA YENİ KATILDIM. FORUMDA DOLAŞIRKEN BENİMDE YILLARDIR KULLANDIĞIM KARIŞIMA BENZER BİR KARIŞIM GÖRDÜM. BENİM DE UCU BEYAZ OLMAYAN İLTİHAPLI SİVİLCELERİM VARDI. İÇLERİ KASKATI OLUYORDU VE ÇOK UZUN SÜRE (YAKLAŞIK 2 AY) SURATIMDAN KAYBOLMUYORDU. KAYBOLSA BİLE MORA YAKIN RENKTE İZLERİ KALIYORDU. FONDÖTEN KAPATICI VS SÜMEDEN DIŞARI ÇIKAMIYORDUM. GİTTİĞİM CİLT HEKİMİ BANA BU TARİFİN ASETONSUZ VE MİKTARLARI FARKLI BİR TÜRÜNÜ VERDİ. ÇÜNKÜ ANLADIĞIM KADARIYLA BU ASETONLU TARİF VE ANTİBİYOTİK ÇOK DAHA CİDDİ DURUMLARDA KULLANILIYOR. BENİM TARİFİMİ EĞER SABAH AKŞAM SU YERİNE CİLT TEMİZLİĞİ AMACIYLA KULLANIR VE UNUTMADAN HER GÜN YAPARSANIZ 10 GÜNDEN İTİBAREN FARKI GÖRECEKSİNİZ.

2 g salisilik asit
2 g rezorsin
200 cc gül suyu
200 cc alkol

eczanelerde yaklaşık 10 tl'ye yaptırılıyor. ve bir şişe çok uzun süre gidiyor. Özellikle önümüz yaz olduğu için aseton (di metil keton) çok ciddi hiç bir şekilde tedavi edilemeyen akne rahatsızlığınız yoksa, güneş ışınlarına maruz kalınca yüzünüzde lekelenmelere ve dokularda renk kaybına yol açacaktır. rezorsin cilt dokularını sıkılaştırma özelliği gösterirken, alkol dezenfektan olarak görev yapar. gül suyu cildi sıkılaştırma ve parlaklık verme özelliğindedir. kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim... sivilcelerinizden kurtulmanız dilekleriyle... ben kurtuldum çok şükür:):):)
Peki gözenekler için herhangi bir etkisi var mı ?
Sadece sivilceler için mi ?

zaten gülsuyu gözenekleri sıkılaştırır. ama sivilce problemin yoksa bence boşuna hiç kullanma derim. sadece gülsuyu ve soda yeterli olacaktır.

arkadaşlar cildinzideki lekelerden korunmanın çok doğal bi yolu var 2 tane ayvanın çekirdeklerini çay bardağının içine koyun üzerinede su ilave edin bi kaç gün bekelyin sonra o jole gibi olcak işte onu cildinzie bi kaç gün sürün ve tekraralyın cildinzideki sivilcelerdne lekelerden kurtulacaksınız

arkadaslar yeşil sabun tavsie ederim..hiiiiiç bir şey in en ufak etkisini qörmedim..ama sabun bir gnde kurutmaya basladı..kkürtl yada yesil sabun kaydirigubbakcemile5

sayfanın başında ki karışımı 2 aydır kullanıyorum 2.şişe bitmek üzere ama hiç bi düzelme yok ya nedense geçer diye ümit ederek ısrarla kullanıyorum hala,hiç bu kadar sivilce çıkmamıştı yüzümde bu suyu kullandıkça sivilcelar daha çok çıkyor ilk aşta çıkacağını biliyordum ama 2. şişe bitecek nerdeyse hiç bi düzelme yok,
ne yapmam gerek hiç bilmiyorum valla..

canım her sivilce birbirinden farklı. aslında burada her kesin önerdiği yöntemler kendi üzerinde başarı sağladığı formüller. örneğin bu karışımı kullanana kadar benim de denemediğim kalmamıştı ve hiç bir etki olmadı. başkalarının süper dediği formüller benim cildimi mahvetti,kuruttu, sivilceleri azdırdı vs... o yüzden eğer fayda görmediysen bence bırak kimyasal sonuçta iyice zarar verir. en etkili sonuç iyi bir dermatoloğa gidip hormon,kan testlerini yaptırıp cilt tipine göre ilaç kullanmak aslında. ben sabahları kükürtlü sabunla yıkıyorum önce yüzümü. sonra sabah akşam düzenli bu karışımı uyguluyorum. yatmadan da bepanthene plus sürüp yatıyorum. çok az kaldı sivilcelerim ve sivilce izlerim. umarım sende bir an önce kurtulursun bu ileetten çünkü insanın psikolojisini bozuyor..

walla ben yaklasik 1 yildan beri kullaniyorum çok memnunum hiç bise kalmadi walla ewt önce çikarttigi dogru ama sonra zamanla hiçbise kalmio rahat rahat saçimi toplayip geziorm artikin

Yaa ben altına maksipor tablet'ide yazmıstım ayrı die onların hepsini birlikte karıştırmıs bisi olurmu lütfen bi cwp weR :KK43:

X