Söz Kesimi evde yapılacak sözde ne giyilir?siz ne giydiniz....

aynalipabuc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2010
52
0
evde isteme ve söz olacak....çok az kişi çağırmayı düşünüyoruz.önce yemek yenilip sonra söz olacak....ne giymeliyim,saçlarım nasıl olmalı....

Cnm benim de aynı şekilde olacak allh nasip ederse isteme ve söz birarada, şık ve sade bir elbise giymeyi düşünüyorum tabi ozamana kadar fikirlerim değişmezse kaydirigubbakcemile3 Saçlarımı da kıyafete uygun açık dalgalı bi model seçerim herhalde şimdiden hayırlısı olsun arkadaşım..

Cnm benim de aynı şekilde olacak allh nasip ederse isteme ve söz birarada, şık ve sade bir elbise giymeyi düşünüyorum tabi ozamana kadar fikirlerim değişmezse kaydirigubbakcemile3 Saçlarımı da kıyafete uygun açık dalgalı bi model seçerim herhalde şimdiden hayırlısı olsun arkadaşım..

aynen canım bende şık ve sade bi elbise düşünüyorum...acaba diğerleri ne giymişhihoyyyt bilmiyorum bulabilirmiyim...ben kapalı değilim amaa kolları kapalı bi elbise istiyorum....seninde hayırlı olsunolumunekankayizsmile

Hmm cnm valla ben öle etek ceket giyerim diye hiç düşünmedim ama olabilir yani niye olmasın.. Ben düz şık öle çok abartı şatafat olsun istemiyorum sade bi elbise bulabilirsem inşallh giyerim dee aklinialirimsmile eğer kafama göre bişi bulamazsam etek üzerine şık bi bluz ne bilim gömlek tarzı da olabilir sen nasıl bişiler düşünüyorsun peki?? Güzel dileğin için teşkkrler bu arada

coolfirecim bende elbise düşünüyorum..ama sanırım takım elbise giyiyor çoğu insan...bu abartı kısmını iyi ayarlamak lazım...bilmiyorum çok sade bi elbisede olmaz şatafatta yakışmaz...bilmiyorum ki....

ben siyah takım elbise giymiştim ama ne çok sadeydi ne çok abartı kapalı olduğum için uzun ceket pantolondu

Benim de kısmet olursa eylül de olucak sözüm.
Saçıma karar verdim ama kıyafette kararsızım elbise olucağı kesinde satenden sade bi elbise almayı düşüyorum bakalım gönlüme göre bşyler bulabilrim inşallah :)
Bende merak ediyorum neler giyilmiş edilmişşş varsa olanlar eklese ne güzel olurdu :)

Saçıma karar verdim ama kıyafette kararsızım elbise olucağı kesinde satenden sade bi elbise almayı düşüyorum bakalım gönlüme göre bşyler bulabilrim inşallah :)
Bende merak ediyorum neler giyilmiş edilmişşş varsa olanlar eklese ne güzel olurdu :)

Canım benim de Eylülde isteme ve söz birarada olucak.Ben de elbise ayakkabı saç makyaj düşünüp duruyorum.Aşırı abartılı değil de,hoş ve kibar bir şeyler seçmek istiyorum.Allah hepimizin gönlüne göre verir inşallah kazasız belasız atlatırız bu günleri.eyvahedigeldismile

hayırlı olsun.....evet bekliyoruz yazmalarınıkaydirigubbakcemile3

benim siyah bir elbisem vardı.abiye değil ama şık bir elbise.sözün bir resmiyeti olduğuna inanırım.sonuçta attığımız ilk ciddi adım.bu nedenle onu giydim.sevgilim de takım elbise giyip gelmişti zaten.

Ben çok sade tek omuzlu bir elbise giymiştim saçıma maşa yaptırıp makyajımı da kendim yapmıştım evde yapılcağı için çok abartıya gerek görmedim

Eklentiler

• $4.jpg
    $4.jpg
    8,3 KB · Görüntüleme: 2.478
  • $5.jpg
    $5.jpg
    6,3 KB · Görüntüleme: 4.174
hmm dnsbrk çok güzel olmuşsun canm şık elbisen gerçekten bende böyle birşey düşünebilirim aklinialirimsmile zaten elbise giymek istiyorum da bakalım bulucaz kafamıza göre bişiler artık CADIARZU

ben bu elbiseyi aldıktan sonra aynısının uzununu da gördüm çok rahattı ve herkes de çok begendi söz için düşünebilirsiniz

dnsbrk ben de böyle birşey düşünüyorum siyah ağırlıklı ama zarif duran.Çok yakışmış seninki,beğendim gerçekten.:nazar:Buna yakın bir elbise arıyorum bende..bilmiyorumkismile

dnsbnk bende çok beğendim...çok hoş olmuşsun...ama benim biraz daha kapalı olması lazım o nedenle işim biraz zorkafamçokkarıştı

X