soğan suyu ile zayıflama

zayıflayan var mı cidden,bende denemek istiyorumda şu an süt veriyorum oğlum daha küçk
soğan sarmısak sütün tadını değiştiriyor diye duydum
o yüzden deneyemiyorumm

kızlar gerçekten soğan suyu kürü çok işe yarıyor, ben denedim midedeki hazımsızlığada iyi geliyor, strese birebir ama muntazam şekilde düzenli olarak içilmesi gerekiyor =)

selamlar

neden atıl kalmıs bu konu? soğan suyu içen hanımlar çok halbuki

souçları yazarlarsa çok sevinirim

teşekkürler

Şu soğan suyunun da yapamadığı şey yok zahir. :26:

işe yarıyor diye okudum heryerde ama bir iki gün içtim çok kötüydü ya :/ .. inşallah tekrar deniycem

ben lahana ve soğanı beraber kaynatıp içiyordum o zaman tadı bence gayet iyi oluyor. ve tıka basa yiyip sofradan kalkmadığın sürece 2 haftada 1-2 kilo verdiriyor(59 kilo idim, 57 olmuştum). lahana kürünü sürekli yapmak sakıncalı olabileceği için 2 haftada bırakmıştım ben. aynı şekilde yemeğine dikkat edince de kilo almıyorsun.
tabi herkesin kendi kilosuna göre verdiği kilo değişir.
soğan suyu çok faydalı olduğu için, bence için :)

sürekli okuyorum soğan suyu lahana suyu yok sarımsak çayı arkadaşlar ben hepsini doğal halde tüketiyorum hemen hemen hergün müthiş tok tutuyor yediğin şeyler lezzetli oluyor ne bileyim bol soğanlı bir salata sirkeli felan az yağlı yanına lahanadan yada her hangi bir sebzeden çorba veya havuç haşlama yoğurt sarımsaklı ve acı biberide eksik etmiyorum severseniz bol acılı şalgam suyu hem lezzeti hem doyurucu hemde metobalizmayı hızlandıran bir sürü tarifler var bayada kilo veriyorum onun için hiç sularla uğraşmayın ne bileyim ben yeşil çay bile içemem duyuyorum yararlı diye ama içemedim bunlarda yararlıdır muhakkak ama inanın normal haldede tüketmek işe yarıyor hepimize kolay gelsin

X