Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bende geçen yıl yaptım 3 ayda 11 kilo gibi bi kilo verdim hatta ben biraz kendime uyarlamıştım
ama sonra bıraktım ve kiloları fazlasıyla ger aldım
tekrar yapıyım dedim kitap aklıma geldi dukan diyetini hayatınızda 1 en fazla 2 kere yapın diyodu hadi yinede yapım dedim yulaf kepeği aldım ve bu sefer yiyemedim
o nasıl bi motşvasyonsa ilki bi şekilde yemişim motivasyon çok önemli ve hayat boyunca dikkat etmek dyukanın tavsiyelerini uytgulamak gerek
yoksa fazlasıyla geri alınıyo kilolar

canım en merak ettıgım sey bu naısl gerı aldın
cok mu yedın
yada koruma yapmadınmı nasıl aldın?

merhabalar canlarım.adım nilgün bu arada.sizlerinkini de merak ediyorum :KK34::KK34::KK34:

winnie ye söyleyelim de iftara yakın tartılıp yazılalım.normalde en geç 15,00 e kadar bildirim yapıyorduk.kabul ederse ramazan boyunca bildirimi en geç 20,30 a kadar yapalım.bir fikir benimki yani..

bir de profilimde albümler oluşturdum.bi bakın bakalım nasıl görünüyorum :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

merhabalar canlarım.adım nilgün bu arada.sizlerinkini de merak ediyorum :KK34::KK34::KK34:

winnie ye söyleyelim de iftara yakın tartılıp yazılalım.normalde en geç 15,00 e kadar bildirim yapıyorduk.kabul ederse ramazan boyunca bildirimi en geç 20,30 a kadar yapalım.bir fikir benimki yani..

bir de profilimde albümler oluşturdum.bi bakın bakalım nasıl görünüyorum :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

nilgünüm iyi fikir bildirim saatini değiştirmek. ama sanırım winnie işinden dolayı erken almak zorunda kalıyor. bakalım ne diyecek. gerçi beni çıkarmıştır artık listeden :)) tatilden sonra bildirim yapmıyorum. zamanı gelmedi henüz:KK1:
profilindeki albümleri göremedim.:KK50: bana göstermedi...:KK51: ama çooook merak ediyorum:KK34:

Bende bildirim yapmak istiyorum beni de listeye eklerseniz sevinirim..

başlangıç tarihi: 17.06.2013
başlangıç kilo: 84.3
hedef kilo: 60
boy:1.60
buhaftaki kilo:80.4
toplam fark: -3.9

burası gerilmiş mi biraz? ben dağıtayım hemen havayı. bu sıcakta eğer çorba içmek zor gelioyo ve illa iftarı sıvı birşeyle açmak istiyorum diosanız atak dönemindekiler için ayranı, seyir ve diğer evrelerdeki dukancanlar için ise ps günlerindelerse cacık öneririm. süper ferahlatıcı ve doyurucu. ama yoğurdun içine sadece salatalık doğramıcaksınız:) domatesin kabuğunu soyup küp küp onu da doğrıcaksınız üzerine bi çay kaşığı zeytinyağı gezdirin biraz da nane serpin offfff:KK56: ben koca bi kase yapıorum onu yiyorum şişiyorum 1 saat sonr ada sebze et varsa onu yiyorum...:KK52:

Başlangıç tarihi: 10.06.2013
Başlangıç kilo: 114
Bedef kilo: 70
Boy:1.72
Güncel kilo:113.3
Geçen haftaki kilo :104,9
Fark:1,600
Toplam Fark:10,700

bir ayım bitti dün itibariyle 10,700 gr toplam giden gerçi hep üstten gitti aşağısı olduğu gibi duruyor inş.onlarda gidecek.
Arkadaşlar Lipton Ice Tea Light limonlusunu içtim bi bardak iftarda sorun var mı.

Başlangıç tarihi: 10.06.2013
Başlangıç kilo: 114
Bedef kilo: 70
Boy:1.72
Güncel kilo:113.3
Geçen haftaki kilo :104,9
Fark:1,600
Toplam Fark:10,700

bir ayım bitti dün itibariyle 10,700 gr toplam giden gerçi hep üstten gitti aşağısı olduğu gibi duruyor inş.onlarda gidecek.
Arkadaşlar Lipton Ice Tea Light limonlusunu içtim bi bardak iftarda sorun var mı.

ayda yaklaşık 11 kilo :KK53:
off offf çok süper yaaa helal olsun darısı başıma hiç kaçamak yapmadınmı.... ayyyy çok güzel yaa ben heyecanlandım burda kendimi 10 kilo vermiş olaak hayal ediorum da. offf diorum yne yaa

ayda yaklaşık 11 kilo :KK53:
off offf çok süper yaaa helal olsun darısı başıma hiç kaçamak yapmadınmı.... ayyyy çok güzel yaa ben heyecanlandım burda kendimi 10 kilo vermiş olaak hayal ediorum da. offf diorum yne yaa

çok teşekkür ederim canım sende verirsin inş.
hiç kaçamak yapmadım sadece bir defa içilebilir diye zero değilde başka bir light ürün içtim.o oldu sanırım onun haricinde yapmadım tatlandırıcı yada o tarz şeylerde kullanmadım belki biraz daha verebilirdim ama kabızlık sorunum var onun haricinde şükür iyiyim kasıma kadar 70 olacağım inş.

herkese selam, verdiğiniz kilolardan ve azminizden dolayı sizi tebrik ediyorum. 12 kilo verip fıstık gibi olan bi arkadaşımı görünce ben de bu diyete başlamaya karar verdim. bugün dördüncü günüm ve gelişmeler şöyle:

başlangıç Pazartesi 81.6
Salı 79.7
Çarşamba 79.5
bugün Perşembe 78.7 :))

burası gerilmiş mi biraz? ben dağıtayım hemen havayı. bu sıcakta eğer çorba içmek zor gelioyo ve illa iftarı sıvı birşeyle açmak istiyorum diosanız atak dönemindekiler için ayranı, seyir ve diğer evrelerdeki dukancanlar için ise ps günlerindelerse cacık öneririm. süper ferahlatıcı ve doyurucu. ama yoğurdun içine sadece salatalık doğramıcaksınız:) domatesin kabuğunu soyup küp küp onu da doğrıcaksınız üzerine bi çay kaşığı zeytinyağı gezdirin biraz da nane serpin offfff:KK56: ben koca bi kase yapıorum onu yiyorum şişiyorum 1 saat sonr ada sebze et varsa onu yiyorum...:KK52:

ohhhh mis. ama domatesli cacık hiç duymamıştım. ilk defa senden duydum valla:KK23:

Ecemuscumm peki sence kilo verdikten sonra mi yapilmali yoksa diyetle birlikte mi yapmaliyim :)

canım ben biraz kilo verdikten sonra yapayım istedim. öyle de yaptım. inanılmaz sıkılaştım call yaparak. ama biraz tembelim ben bahanede yaptım aslında kilo vereyimde falan diye:KK1:. sen şimdiden de başlayıp yapsan çok faydasını görürsün güzelim.hem kilo vermende hareketle artar diye düşünüyorum. her ne kadar call kilo vermeye değil sıkılaşmaya faydalı olsada bece diyetle beraber çok daha etkili olur kilo vermeye.enerjin varsa hiç durma tatlım:KK8::KK76:
:[/QUOTE]
Ooo tamam ecemuscum onerini dikkate alip regl donemim gecsin hemen basliyoruumm :KK1: enerjim eksilerde surunuyor ama ucunda incecik olmak varsa 2 ayim var zaten yaparim 2 ay sonra insallah istedigim gibi vucuda sahip olup hareketsizlikten yine olmeye devam edebiliriim :KK1: :KK76:

Baslangic : 02.06.2013
Gecen hafta : 51
Bu hafta :50.300
fark : -700
Kizlar bugun reglimin ilk gunu ayrica birde kabizlik sorunu yasiyorum :KK19: buna ragmen - gormek cok mutlu ettiiiiii :KK76:

selam kızlar .
başlangıç tarihi 15-5-2013
başlangıç kilo 80
hedef 62
boy 1.52
geçen hafta 71.500
güncel 71
aradaki fark 500gr
süper hepimize bol - li günler geçen hafta bildirim yapamadım :KK14:

başlangıç tarihi : 02.04.2013
başlangıç kilo : 86,7 kg
hedef : 58 kg
boy : 1.60
geçen hafta : 74,9 kg
güncel : 74 kg

selam kızlar .
başlangıç tarihi 21.01.2013
başlangıç kilo 83
hedef 60
boy 1.70
geçen hafta 63
güncel 66
aradaki fark +3.000

arkadaşlar 1 haftadır annemlerdeyim üzülerek söylüyorumki diyet namına hiç bişey yapmadım iftar ve sahurdada menüde ne varsa herkes ne yiyorsa bende onu yedim moralim çok bozuk yemeği abartmıyorum ama yağlı şekerli ayırt etmeden azda olsa yedim ve sonuç + 3 kg sizlere tavsiyem asla taviz vermeyin ipin ucu kaçtımı toplamak çok zor ben 5 ay boyunca nerdeyse sınırlı izinlileri bile kullanmadım tavizde vermemiştim.
sizce 1 haftada 3 kilo almam normalmi peki ne yapmamı tavsiye edersiniz nasıl toparlayabilirim??????*
lütfen o değerli fikirlerinizi bekliyorum.

X