Saç Rengi ve Saç Boyama Saç uçlarını sarıya boyatmak

canım ben de evde yapmak istiyorum ama çok yıpratabilirim diye korkuyorum.. o yüzden en iyisi kuaförde yaptırmak bence...

bu başlığı görene kadar saçlarının uçlarını sarı yaptırmak isteyen bu kadar çok kişi olduğunu fark etmemiştim:)

ben de saçlarımın uçlarına sarı attırmak istiorum ama bi ay önce uzun olan saçlarım şu anda kısa, enteleyle fln ancak ensemin altına kadar uzatabildim, gönül ister ki eski uzun saçlarım olsun güzel güzel yaptırayım ama..... üstelik daha önce saçlarımın aşağı kısmı kırmızıya/pembeye boyalıydı, o rengin görünmesi için de mecbur diplerini siyaha boyatmıştım.

şu anda saçlarımın uçları siyah dipleri koyu kahve hale bak... gerçi dikkat etmeyince fark belli olmuyor bayağı aktı boya. ama yine de kuaförün açması gerekecek sonuçta.

üstelik de esmerimmmmm! tatilden önce pek de esmer gibi duymuyordum aslında, çok daha açık tenli duruyordum ama şu anda bildiğiniz esmer oldum:KK43:

ben öyle pek açık sarı istemiyorum, mesela dipleri açık kahveye veya o tonlarda bişiye boyatsam, uçlarını da biraz koyu bi sarıya boyatsam bal köpüğüne falan acaba hoş durur mu? diplerim çıkmış gibi durmasın diye sarıları biraz kısa tutmayı ve kahkülüme de yaptırmayı düşünüyorum. çok önce birisinde görmüştüm saçları kısa olmasına rağmen hoş duruyordu ama onun dipleri karamel rengiydi sanırım.
üstelik geçen yaz saçlarım uzundu ve dipleri kendi rengi olan kahverengiydi, uçları da açılmıştı hafif sarı sarı duruyordu o zaman da bronz tenli olmama rağmen herkes çok beğenmişti.

siz ne diosunuz bu konuda merak ettim

(aslında entele kullandığım için saçlarım çok hızlı uzuo ama saçlarımın uzamasını bekleyemem bronzlaştığım için bu kadar koyu renk saç pek hoş durmuo, acilen boyatmam lazım biraz rengim açılsın istiorum ama sarı saçlı esmer çingeneler gibi de olmak istemiorum :)

ya bende kısa saclıyım kendın bılırsın gene ama bence kısa sacta bı atrı duruo tabı guzel yaptırırsan zaten cok ustlere yapma dedıgın gıbı dıplerı cıkmıs gıbı olur bende uclara yaptırcam bence denemeye deger tam sarı ıstemıosan 3 4 ton falan actırabılırsın bu arada bısı sorcam cıdden entele bu kadar etkılımı sac uzatmada yada bırazda psikolojik mi oluo ben pek ınanmıom ama saclarım hızlı uzasın baya bı ıstıom napsamkı:))

ya bende kısa saclıyım kendın bılırsın gene ama bence kısa sacta bı atrı duruo tabı guzel yaptırırsan zaten cok ustlere yapma dedıgın gıbı dıplerı cıkmıs gıbı olur bende uclara yaptırcam bence denemeye deger tam sarı ıstemıosan 3 4 ton falan actırabılırsın bu arada bısı sorcam cıdden entele bu kadar etkılımı sac uzatmada yada bırazda psikolojik mi oluo ben pek ınanmıom ama saclarım hızlı uzasın baya bı ıstıom napsamkı:))

ya ben enteleyle bayağı bişileri karıştırıp kullanıorum başlığın konusun dağıtmayalım ama 3 haftadır kullanıorum psikolojik fln diil 2-3 cm uzadı. bi de kullandığım yağlardan mıdır nedir acayip parlıo saçlarım gürleşti uuu daha neler neler:)

işte bi de 2 günde bi entele yapıp yıkadığım için çok akmıcak bi renk bulmam lazım

bende ankarada boyatmıstım gercekten cok güsel olmustu saclarım kumral uclarına acık kumral yaptırmıstım herkes cok begenmıstı güsel oluyo bence yaptır

bende ankarada boyatmıstım gercekten cok güsel olmustu saclarım kumral uclarına acık kumral yaptırmıstım herkes cok begenmıstı güsel oluyo bence yaptır

kaç ton açık yaptırdın cunku ben baya bı bellı olsun ıstıyorum bende normalde acık kahve boyatıp koyu sarı veya sactan 3 4 ton acık olsun ıstıyorum ama bellı olmaz dıye tedırgınım

ya ben enteleyle bayağı bişileri karıştırıp kullanıorum başlığın konusun dağıtmayalım ama 3 haftadır kullanıorum psikolojik fln diil 2-3 cm uzadı. bi de kullandığım yağlardan mıdır nedir acayip parlıo saçlarım gürleşti uuu daha neler neler:)

işte bi de 2 günde bi entele yapıp yıkadığım için çok akmıcak bi renk bulmam lazım

kuaförde yaptır bence hem bu durumu solersınkı akmıcak sekılde yapar ucları falan

arkdşlr merhaba bn yeni üye oldum szlere bşi srmak istiorm saçlrm omuzlarımda önceden çikolata kahve yptırmştm ve saçlarım eski renqine qldi şu an yarısı koyu kahve yarısı çikolta ( bna qöre koyu turuncu qbi bşi) sçlrm hç qzl durmuor bn uçlrına sarı attrmak istiorm ama önce sçlrımı eski haline mi boyatmam qrek ltfn bıktm bu sçlarmdn yaaaaaa

kızlar saçlarm koyu kumral uçlarıma ewde hangi boyayı sürersem şöyle açık kumral-sarı arası olur ? küllü kumral fln demeyin kızıl gibi oluyo :KK43:

Son düzenleme:
benım sacım küllü kumral pılatın ıstemıorm bana ne ton gıder sacımın resmını koyup boyle bır baslık acmıstım fakat ne hıkmetse sılınmıs ne zararı vardıı pardonda ?

ben de uçları farklı çok seviyorum saçım uzasın biraz daha yapacağım aşağıda da güzel bir örnek

Eklentiler

• $ElleCHichLondonKXzuFlxxx4.jpg
    $ElleCHichLondonKXzuFlxxx4.jpg
    83,8 KB · Görüntüleme: 99
saç ucuna boya sürmek yerine özellikle yazın papatya ile açsak daha doğal olmaz mı??? hem kendi saç renginin tonlarında olur sanki

X