Lekeler, Çiller Yanık İzlerini Geçiren Reçeteler Buraya...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
arkadaşlar merhaba ben bundan yıllar önce iğneli epilasyon yaptırmıştım güzelim bacaklarıma yanlış uygulama yaptıklarından kıl kökleriyle beraber deride yandı bende etek giyenleri kıskanmaya başladım hatta yaz geldiğinde moralim sıfır oluyor acaba bu "domuz yağını" nerden bulabiliriz?banada bir faydası olabilirmi ki

ayyy Allah korusun.neler varmıss.bende de alnımda leke var ne yaptıysam gecmedı.kantaron yagı,meskeler fayda etmedı.umarım sana yarar

a.sARKADAŞLAR BENDE DÜN YAZARKEN BAYA Bİ TEREDDÜT ETTİM GÜNAHA TEŞVİK ETMİŞ OLMAKTAN KORKTUM
DUYDUĞUMU YAZDIM BENDEN SONRAKİ ARKADAŞIMDA ÇOCUĞUNUN YANAN ELİNDE DENEDİĞİNE GÖRE BİLMİYORUM AMA SANIRIM YANDIĞI ZAMAN SÜRÜLÜYO YANİ UZUN ZAMAN GEÇMİŞ YANIKLARA FAYDASI OLURMU BİLMİYORUM
EĞER DENE RFAYDASINI GÖRÜRSENİZ BURADA PAYLAŞIN Kİ BÖLE SORUNU OLUPTA BİLMEYENLERİ BİLGİLENDİREBİLELİM :smiley-cool:

benimde sağ ayağım yandı,gözle görülür şekilde iz var.ayağım derken nerdeyse tüm bacağım...ilk zamanlar açık ayakkabı bile giyemiyordum.herkes ayağıma bakıyor gibi geliyordu,şimdi etekte giyiyorum,şortta mayoda ,boşverin arkadaşlar giyin niye giymeyeceksiniz...geçirebilseydik iyidi ama geçmiyorsada onunla yaşamayı öğrenmek lazım değil mi,giyemediklerim içimde kalacağına ohhh herşeyi giyiyorum...varsın ne güzel bacakları varmış demesinler canııım...

Kizlar Acaba Bu Domuz Yagi Gerçekten Yararmi? Vallahii Günah Olur Diyee Almak Istemiyorumm Ama Ya Gerçekten Işe Yariyorsaaa Tövbe Tövbeee Durup Dururken Günaha Girmesek Bariii.:))

ya niye gunaha giriceksiniz anlamıyorum yemiyeceksinizki haricen suruceksiniz dinimizde domuz eti yemek gunah surmek degil sevgiler

arkadaşlar 2,sayfadada belirtmiştim kızımın eline domuz yağı sürdüğümü sürmeden önce çok düşündüm ve kararsız kaldım sürüp sürmemekte ve bir hocaya sorarak sürdüm şifa için kullandığım ve yemediğim için günah değil dedi

birde hoca bana dediki eğer sürmessen çocuğunun vebalini çekeceksin ileride onun günahı daha büyük dedi,takdir sizin arkadaşlar yanıklara çok iyi geliyor

BARÇMAN bu yagı yanık yeniyken sürmek iyiymiş diye biliyorumm etkisi daha çabuk olur.UMARIM ESKİ YANIKLARADA İİİ GELİR bunuda denemek lazımm:)
Bu arada bir kapatıcı varmış eski yanık, yara,çatlak yani ne kusurun varsa vücudunda onu kapatıyor bunlar işe yaramazsa en son bu üründen alacagımm
sevgiler

sagol canım bilgilendirdigin icin sevgiler

slm kızlar başak ın bahsettiği converderm diye bir tür kapatıcı fiyatıda bir o kadar pahalı alıp denemek lazım söylediklerine göre gerçek bir kapatıcı eczacı bana fiyatının 70 ytl olduğunu söyledii parası olan alıp bir denesin bizede bir haber versin lütfen:)) herkese sevgiler

canım bizimm komsunun kızının yüüzü yanmıştı onun yüzüne kaynar cay dökülmüştü bayagı derin yanıkdı.cocugun babaannesi yumurtanın yagını cıkartıp yanan yerlere 1 hafta boyunca sürmüştü inanırmısın ama suan da cocugun yüzünde yanıktan eser yok hatta ben merak edip sormuştum yumurtanın yagını nasıl cıkartıyorsunuz diye

arkadaşlar ilk once yanık yzunden rahatsızlık cekenlere gecmış olsun dıleklerımı ıletıyorum.bu yumurta yagı nedır nasıldır nasıl yapılır nerden bulunur
bılenler yazarsa cok ıyı olur kanımca.şimdiden teşekkurler

arkadaşlar merhaba ben bundan yıllar önce iğneli epilasyon yaptırmıştım güzelim bacaklarıma yanlış uygulama yaptıklarından kıl kökleriyle beraber deride yandı bende etek giyenleri kıskanmaya başladım hatta yaz geldiğinde moralim sıfır oluyor acaba bu "domuz yağını" nerden bulabiliriz?banada bir faydası olabilirmi ki
bende lazer epilasyondan yandım 3 yıldır uğraşıyorum izlerle.ama sana tavsiyem şu;benim şu an eskisi kdr olmasada izlerim var ve ben bu halimle kısa kollu giyiyorum.sonranlarada çekinmeden söylüyorum artık çünkü bu benim değil beni yakan doktorun suçu.ayrıca geçen farkettim bi ara gözüm koluma takıldı,bi arkadaşım yanında defalarca kısa kollu giymeme rağmen farketmemişti ama ben bakınca öle dikkatli direk sordu noldu koluna diye.yani diyeceğim şu ki;sen üstüne düştükçe o yanıklar daha çok göze batıyo.inş burda yanık izlerini geçiren birşeyler bulacaz.

ben yumurta yağını kullandım çok kötü kokuyor ama faydası var.benim babamın arkadaşının kolu alevden yanmış 2 haftada tüyleri bile eskisi gibi çıkmış.hemde adamın kemiği görünüyormuş doktor iyileşmez bu demiş ve adamın kolu iyileşince doktor bile hayrete düşmüş.yalnız şunuda ekleyeyim ben hiç öyle düzenli kullanmadım.ama belki düzenli kullanılırsa sonuç alınır çünkü hücreleri yeniliyor.tabi taze yanığa kullanmak daha faydalı.bu yağı köylüler yapıyor genelde.babam bana abideninköyünden getirtmişti.şimdi diyeceksiniz sen niye tazeyken yanığın kullanmadın diye.ben lazerden yanmıştım ve yanık olduğunu doktorum bize söylemedi bile alerjik reaksiyon dedi yandığımı 6 ay sonra öğrendim.
Bu arada sizlerle duyduğum başka bir yanık olayını paylaşayım istiyorum.burda bi kadın aynen benim gibi lazerden yanmış.yanığı yapan doktor tekrar lazerle yanığı yok etmeye kalkıyo ve kadının zaten yanmış olan yüzünü ikinci kez yakıyo.üstüne birde kadına ben seni tanımıyorum fln demiş.burdan herkese tekrar söylüyorum lazer çok önemli bir iş.benim doktorum dünyaca ünlüydü ama sonuç malesef hüsran oldu.epilasyon olsun başka bir tedavi olsun lazerle yapılıyorsa önce deneme atışları yaptırın,en ufak bir acıda masadan kalkın.

kızlar yeni aynıklara yumurta yağı çok iyi geliyor.ve hazırlamak zannedildiği gibi zor değil...biz bizzat kardeşime kullandık eser dahi kalmadı.istaeyenler için hazırlanışını anlatayım: sadece yumurtanın sarısı(ortalama 12-15 tane) teflon bir tavada yanana kadar karıştırılır.yumurta simsiyah gibi oluncaya kadar.zaten yağı ayrılıyor.çok büyük miktaryağ elde edilmiyor.yarım kahve fincanı var yok
birde bu yağı pamukla falan sürmeyeceksiniz!tavuk yada kuş tüyü ile yaranın üzerine kurudukça süreceksiniz.umarım faydam olmuştur...

kızlar yeni aynıklara yumurta yağı çok iyi geliyor.ve hazırlamak zannedildiği gibi zor değil...biz bizzat kardeşime kullandık eser dahi kalmadı.istaeyenler için hazırlanışını anlatayım: sadece yumurtanın sarısı(ortalama 12-15 tane) teflon bir tavada yanana kadar karıştırılır.yumurta simsiyah gibi oluncaya kadar.zaten yağı ayrılıyor.çok büyük miktaryağ elde edilmiyor.yarım kahve fincanı var yok
birde bu yağı pamukla falan sürmeyeceksiniz!tavuk yada kuş tüyü ile yaranın üzerine kurudukça süreceksiniz.umarım faydam olmuştur...[/QUOT
VERDİĞİN BU DEĞERLİ BİLGİ İÇİN .ÇOK SAOL..HİÇ OLMAZSA NASIL YAPILDIĞINI ÖĞRENDİK ALLAH KİMSEYE VERMESİN HERKESE SLM SEVGİLER

kısmetsız kedı cnm verdığın bılgıler ıcın cok teşekkur ederım.ben bu tur şeylerle cok ılgılendığım ıcın merak etmıştım. defterıme gecırecem hemen . bu sıteden cok şey ögrendım bılgılerını sakınmayanlara tekrar teşekkür:nazar:

Kizlar 2 Gün önce Yüzüme Siğil Ilaci Sürdüm Oda Orayi Yakti şimdi Sigara Basmişim Gibi Iz Var..o Ize Ne Iyi Gelir Tavsiyelerinizi Bekliyorum Allah Aşkina Yazin Lütfenn...:KK43:((kaş Yapayim Derken Göz çikardimmm.((

X