Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bız bahcesehırde oturuyoruz
komsular cocugu dedesının sakladıgını dusunuyolar valla bızde korkuyoruz burada vıllalarda falan saklıyolarsa dıye
kımısıde yurt dısına kacırıldıgını soyluyolar umarım bıran once yakalanır umarım

bız bahcesehırde oturuyoruz
komsular cocugu dedesının sakladıgını dusunuyolar valla bızde korkuyoruz burada vıllalarda falan saklıyolarsa dıye
kımısıde yurt dısına kacırıldıgını soyluyolar umarım bıran once yakalanır umarım

Dedesi hakimmiş böyle birşey yaptıysa yani o saklıyorsa bence emekli maaşını rahat rahat yemesin.Bu zamana kadar yaptığı işlere bir kalemde yazık eder.Bence bahçeşehirde tutmazlar katili (adını yazmıyacağım o bir KATİL ) büyük olasılık sahte kimlikle yurtdışına çıkarılmıştır.Zaten kimlik düzenlemeyle ilgili o aile daha öncede bir olay yaşamış sanırım.

Dedesi hakimmiş böyle birşey yaptıysa yani o saklıyorsa bence emekli maaşını rahat rahat yemesin.Bu zamana kadar yaptığı işlere bir kalemde yazık eder.Bence bahçeşehirde tutmazlar katili (adını yazmıyacağım o bir KATİL ) büyük olasılık sahte kimlikle yurtdışına çıkarılmıştır.Zaten kimlik düzenlemeyle ilgili o aile daha öncede bir olay yaşamış sanırım.

canım vala bızde komsularından duyduk
bızde oyle dıyoruz ama genede korkuyoruz ya buralarda saklıyosa dıye

artı guvenlık kamarasaı kayıtları nası yok onu anlamıyorum bızım burealar kale gıbı ızlenır vala benneyaptımki

dedesi 80 yaşındaymış.bencede bahçeşehirde değildir bir gören olur bu riski göze alamazlar..yurtdışına kaçtıysa cinayetten hemen sonra kaçtı bence..yok eğer kaçmadıysa saklandığı yer elden ayaktan uzak bir yerdir diye düşünüyorum.

ben bu olay tv de ilk çıktığında cemin ismini gazete manşetinde C. olarak gördüm. sonra tvde bir fotosunu gözlerine siyah şerit çekilmiş olarak gördüm. daha sonra resmini normal olarak gördüm. ama gördüğüm resim hep aynı resim. ve çok sık görmüyoruz o kişinin resimlerini. şahsen yolda karşılaşsam tanımam. ama münevverin resimleri o kadar değişik değişik yayınlandıki rahmetli yaşasaydı yolda görsem tanırıdım.
aslında bugün münevverin babasıda bunu dile getirdi ama Müge hanım "hayır efendim cemin resimleride yayınlandı" dedi. tamam yayınlandı ama bence gerektiği kadar değil. daha sık ve daha değişik resimleri yayınlanmalı bence.

ben bu olay tv de ilk çıktığında cemin ismini gazete manşetinde C. olarak gördüm. sonra tvde bir fotosunu gözlerine siyah şerit çekilmiş olarak gördüm. daha sonra resmini normal olarak gördüm. ama gördüğüm resim hep aynı resim. ve çok sık görmüyoruz o kişinin resimlerini. şahsen yolda karşılaşsam tanımam. ama münevverin resimleri o kadar değişik değişik yayınlandıki rahmetli yaşasaydı yolda görsem tanırıdım.
aslında bugün münevverin babasıda bunu dile getirdi ama Müge hanım "hayır efendim cemin resimleride yayınlandı" dedi. tamam yayınlandı ama bence gerektiği kadar değil. daha sık ve daha değişik resimleri yayınlanmalı bence.

aynen katılıyorum canım,cok haklısın.. benımde aklıma takılıyodu böle bısey,yolda görsek acaba mı derız,cunku net bı resım yok kafamızda hep hayali...Çok üzgünüm çoook

müge anlı elimizde başka resmi yok dedi olsa yayınlarız dedi..birde bugün bir bayan aradı yayını arkadaşının oğlu cemi yurt dışında görmüş bu çocuk burada olsa bana şimdiye kadar bulunurdu gibi geliyor..

valla belli olmaz
belkide hedef şaşırtmak için cemin ailesi kendileri programı arattırıyor olabilirler. gerçi inşallah öyledir çünkü öyle olunca yakalanmaları daha kolay oluyor.
ilknur cinayetindede katil kendisi programa tel açıp "ben karşı inşaatta işçiyim, kaynanası hep yolu gözlüyordu" diyerek hedef şaşırtmaya çalışmamışmıydı.
ben herşey beklerim bu katil milletinden.

valla belli olmaz
belkide hedef şaşırtmak için cemin ailesi kendileri programı arattırıyor olabilirler. gerçi inşallah öyledir çünkü öyle olunca yakalanmaları daha kolay oluyor.
ilknur cinayetindede katil kendisi programa tel açıp "ben karşı inşaatta işçiyim, kaynanası hep yolu gözlüyordu" diyerek hedef şaşırtmaya çalışmamışmıydı.
ben herşey beklerim bu katil milletinden.

o arayan katilmiymiş nee ciddimisin :1shok:

kızlar ben geç uyandım hemen programı açtım...
müge ayşegül denen kıza yalancı falan diyerek koıvdu programdan..
neler oldu izleyen varsa bi özet geçebilir mi?

kızlar ben geç uyandım hemen programı açtım...
müge ayşegül denen kıza yalancı falan diyerek koıvdu programdan..
neler oldu izleyen varsa bi özet geçebilir mi?

:1shok::1shok::1shok:
cidi misin sen canım??? ben actıgımda öldürülen yaslı amcayı işliyordu.. o 2 kere evlenen kızı mı kovdu.. kızda kendını öle savunuyordu ki ınanmak uzereydım kıza yaw..

kızlar ben biraz seyrettim o kız katili sesinden tanımış
önceki sevgilisiymiş
polisede adını vermiş zaten fakat yakalandığını bilmiyormuş adama peşine tekrar düşmesin diye gözdağı vermeye çıkmış tv ye anladığım kadarıyla müge anlı sürekli yalan söylüyor diye kızdı

o kız 3 kere evlenmiş demişlerdi dün kız hayır demişti..bugün kızın evli çocuklu başka bir adamlada ilişkisi olduğu ortaya çıktı.müge anlıda neden dün ben sorunca söylemedin diye kızdı...cinayeti işleyen kişininde sesi o kişiye benziyormuş zaten adam göz altına alınmış.sözde kızın haberi yokmuş göz altına alındığından..canlı yayına antepten bir sürü insan katıldı..hepsi kızı suçladı..bunların evine giren çıkan belli değil dedi birisi..gece yarısı bu kız benim oğlumla görüşüyor dedi birisi.kız hala yalan diyor foyaları çıktı ortaya kızın annesi kalktı gitti kızda peşinden gitti..sonra kızı ikna ettiler geri döndü..

son olarak kız benim adım çıktı antepte bu çocukta iyi bir insandı anlaşmıştık bende hem buradan gideyim hemde bana sahip çıkan biri olsun diye kabul ettim mersine gittim dedi.
yani o evli çocuklu adamdan şüphelenmiş adam şuan gözaltındaymış.onun karısı,anneside bağlandı yayına kızı suçladı..müge anlıda senin evli çocuklu oğlun niye bu kızla birlikte olmuş dedi..
kızı daha önce tehdit ediyormuş zaten kız bir yıldır görüşmüyoruz onunla dedi..çocuğun anneside en son kurban bayramında bizdeydi dedi.mügede hani bir yıldır ayrıydınız senin her lafın yalan falan dedi daha neler çıkacak dedi..
bir başkası aradı kız cep telim yok demişti..bu kızın hattı var başkasının teline takıp katille görüşüyor dedi olay günü anlaşıp beraber yapmışlardır dedi..

kendi cümlelerimle anlattım biraz karışık oldu ama zaten benim kafamda karıştı idare edin kızlar..

bu arada münevver cinayetinde gelişme yok herhalde başka konular işleniyor..olan gidene ve geride kalanlara oluyor katil rahat rahat dolaşıyor..diyoruz ya başını yastığa koyduğunda rahat uyuyormu diye öyle görünüyorki mışıl mışıl uyuyor..

yelizcim çok teşekkür ederim canım hiç üşenmeden ince ayrıntısına kadar aktarmışsın bizlere..
inan izlemiş kadar oldum sağolasın.....

Yelizcim bende tesekkur ederım canım.. merak etmıstım ne olup bıttıgını.. artık kımseye güvenemez olduk,öle bir hâl aldı ki artık zaman cok kötü cook.. Allah bızım evlatlarımızı dogacak cocuklarımızı dogru yoldan sasırtmasın..

X