Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bende seyrediyorum fırsat buldukça bazen piskolojim bozuluyo paronaya oluyorum sanki..ama bunlarda gerçek ve hepimizn başına gelebilir..katiller bulunuca müge hanım bulundu deyince bende bi anda ayağa kalkıp alkış tutuyorum sevinçten ağlıyorum..
en çok beni üzenlerden biri olan müneverin katilinin hala korunması .elini kolunu sallaya sallaya gezmesi..para olunca herşey saklanıyo tabi biyere kadar ama bu cinayeti bi gariban işlese polis ensesinde olurdu şimdi..aileside çok güçlü duruyor ekranda .çok metin duruyorlar ..Allah sabır versin hiç kolay değil ..öldürdün hadi bukadar vahşetle o kızı katletmene ne gerek vardı be adam..babası dağlarda tepelerde yatıp kalkıyomuş ..ne günlere kaldık dünya okada berbat olduki nasıl evlat yetiştiriceğiz biz şaşırdım.. düzgünce topluma faydalı evlat yetiştiriyodun ,diğer yandan cahil bir yaratık sizin tüm emeğinizi bi anda toprağa veridiryo..ama eninde sonunda yakalanıcak sanki gelişmelerde varda saklıyo gibiler çünki gerçekten ortaya delil çıkmadan ekranda bişi söğleyemezler...her sabah acaba bugün bulunur mu diye kanalı açıyorum .. inşallah bulunurda ailesi bir nebze olsun rahatlar....

kızlar akıl vermiş gibi olmayayım ama bu programları bebek diyerek anlamz gözüyle bakacağımız bebeişlerimizin yanında seyretmeyelim.. zira sizlerde biliyorsunuzki 0 ile 7 yaş arasında % 70 oranında karakter oluşumu tamamlanmış oluyor. farkına varılmadan bilinçaltına herşey yerleşiyor. çocuklarımızın karakteri bozulur çok agresif olurlar....

yelizcim çok teşekkür ederim canım hiç üşenmeden ince ayrıntısına kadar aktarmışsın bizlere..
inan izlemiş kadar oldum sağolasın.....

Yelizcim bende tesekkur ederım canım.. merak etmıstım ne olup bıttıgını.. artık kımseye güvenemez olduk,öle bir hâl aldı ki artık zaman cok kötü cook.. Allah bızım evlatlarımızı dogacak cocuklarımızı dogru yoldan sasırtmasın..

:eek::eek::eek:

kızlar akıl vermiş gibi olmayayım ama bu programları bebek diyerek anlamz gözüyle bakacağımız bebeişlerimizin yanında seyretmeyelim.. zira sizlerde biliyorsunuzki 0 ile 7 yaş arasında % 70 oranında karakter oluşumu tamamlanmış oluyor. farkına varılmadan bilinçaltına herşey yerleşiyor. çocuklarımızın karakteri bozulur çok agresif olurlar....

çok haklısın canım...

ay o kızda ne kadar uyuzdu. o yaşında o kadar entrikaya nasıl aklı ermiş.
Allahım evlerden uzak.
Müge sen yalan söylüyosun dedi kıza, kendi kartınla eski sevgilini aramışsın dedi. kız hayır diyo, aramadım diyo.
Mügede sinirlendi dayanamadı, sen aramadıysan, yalan söylemiyorsan ben nüfustan adımı sildiririm dedi.
kızda hala yüzsüz yüzsüz sildir diyo.

Ben de uzun zamandır seyrediyorum valla iyi olmuş böyle bi konu açmak hergün seyredip seyredip yorum yapmak istiyordum herşey içim de kalıyordu şimdi buraya dökerim içimi :) Ben de sabahları bu program için erken kalkıyorum ilk işim hemen tv u açmak oluyor doğrusu kimseye güvenim aklmadı artık izleye izleye ama böyle bir program yapılması da çoook iyi olmuş katillerin de hep yakın çevreden çıkması çook kötü bişey "babana bile güvenme" lafına artık itaat etcez galiba!!! Buarada Münevverin katili cem de biran önce bulunsa çook iyi olucak bence o olayın için de çok değişik şeyler var...

yeni konu benim şehrimdenmiş galiba..
olay eskişehirdemi olmuş ne..
pek anlayamadım...

bu olayda bana öyle geliyorki adamın oğullarından veya torunlarından biri işledi cinayeti..

75 yaşında adam kayıp olmuş ailesi aramış bulamamış müge anlıya çıkmışlar babamız kayıp diye geçen sene kasım aralık gibi.bu sene martta babaları başından bir kurşunla vurulmuş bir şekilde oturdukları yere 10 km uzakta çalıların altında bulunmuş...adam üzerinden 3-4 ay geçtiği için kokmaya başlamış.olay yeri inceleme, jandarma gelmiş incelemiş.sonra kıyafetleri adamın çocuklarına vermişler imha edin diye..onlarda kıyafetleri yakarken çakmak patlamış bir sopayla ateşin içinden kenara çekmişler o sırada ölen adamın cep telefonuda çakmakla birlikte çıkmış ortaya..

soru 1. olay yeri inceleme çakmağı ve belkide en önemli dedil olan telefonu görmedimi ?

konu bu ..
şimdi müge anlı olayı baştan anlattırdı ölen adamın 10 çocuğu var ve bu adam hayvan alım satımı yapıyormuş..ayrıcada tefecilik yapıyormuş..oturduğu yerdede başka yerlerdede bir sürü insan bu adamdan para almış kimisi icralıkmış...

önemli ve bence en can alıcı nokta evde bu amcanın senetlerini ve parasını sakladığı bir odası varmış bir sürü kilitle kilitlenen ve bu odaya başka kimse giremezmiş tek anahtar var o da ölen adamda ve sürekli yanında taşırmış anahtarı..olay günüde bu anahtar adamın üzerinden çıkmamış.
fakat çocukları bu anahtarı adam öldükten sonra evde bulmuşlar herkesin görebileceği bir yerde..içeri girmişler babalarının intihar ettiğinden şüphelenmişler belki mektup bırakmıştır diye..odaya girince etrafı aramışlar adamın paraları yokmuş fakat senetler duruyormuş...

soru 2: anahtarı yabancı biri almış olsa böyle bir odanın varlığını nereden bilecek.
odayı bilen birisi ise o zaman adamın oğulları veya torunlarından biri katil..hem anahtarları hemde odayı biliyor..

ve ilk soru eğer olay yeri inceleme telefonu arama sırasında görmediyse o zaman kıyafetleri yakmak için ateş yaktıkları anda katil telefonu ateşe attı ve sanki kıyafetlerin içinden çıkmış gibi davrandı..

ve bir ayrıntı daha bunu müge anlı programın sonunda söyledi ve yarınki programda konuşuruz dedi.adam öldükten sonra aileden birinin maddi durumunda değişiklik olmuş dedi..
bu kişi katilse paraları aldı keyif yapıyor ama uzun sürmez çok yakında....:jeyyar:

yelizcim tespitlerinde çok haklısın..
diyorum ki bu tespitlerini müge anlıya mail yoluyla ulaştırsan çok iyi olur bence...

arkadaşlar seda saynda müge anlıyı kıskandı sanırım.o da programında cinayetleri işliyor şuanda.

münevverin cinayetini işlicek sanırım

münevveri neden artık işlemiyor müge
reytingleri mi düştü acaba
unutulup gidecek bu cinayet böyle giderse:1no2:

münevver cinayeti tıkandı ilerlemiyor o yüzden başka konular işliyorlar bence..

abuk subuk şeyler söyledi yok cemin yaptığı kesin değilmiş,yok daha yaşları küçük olduğu için isimlerinin açıklanması yanlışmış,yok cemin nrede olduklarını bilmiyorlarmış ,ailesi cemi merak ediyormuş falan filan..

bence burda müge anlıya haksızlık edenler tamam benimde psikolojimi etkiliyor belki ama bazı tv programları gibib abuk sabuk o ne giymiş sunu yiyerek zayıflayın o onla yakalanmısı konusmuyor maalesef bunlar hayatın gercekleri ve bence cok güzell bunların işlenmesi insanlar ders almalı bence biraz yazık münevverede cok üzüldüm

bugün cemin avukatıyla yaptıkları röportajın vtrsini izlerken avukatın sözüne dikkat ettinizmi.
kızcağıza yazık dedi sonrada cümlesine devam ederken benim müvekkilim demedi "benim müvekkillerim" dedi.
ilginç geldi bana. ama programı izleyemedim.

X