Bölgesel İncelme Biominera kullanan var m?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

arzusen

arzusen
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2009
2
0
47
Merhaba,

Bugün televizyonda BİOMİNERA ürününün tanıtımını yaptılar.

Ürün, BİOMİNERA TERMO YAĞ KOMPLEKSİ VE ÖLÜ DENİZ TUZU UYGULANDIĞI BÖLGEDE DERİ ALTINDA ISI ETKİSİ YARATARAK BİRİKMİŞ VE DEPOLANMIŞ YAĞLARI SÜRATLİ BİR ŞEKİLDE PARÇALAYARAK ERİTİR.ÖZELLİKLE KARIN KALÇA VE BEL BÖLGESNDEKİ DEPOLANMIŞ OLAN YAĞLARI HER HAFTA 1 BEDEN İNCELTEREK YAKILIMINI SAĞLIYORMUŞ,ALTINDAKİ SELÜLİTLERİN VE YAĞ HÜCRELERİNİN BOŞALTILMASINI SAĞLIYORMUŞ.

BU ürünü kullanan var mı?

.

ben yeni aldım yarın kullanmaya başlıycam bakalım sonuçları yazarım arkadaşlar

moralinizi bozmak istemem ama zayıflama desteği ürünler de biomineranın topiği var orayı bir okuyun

bende kullanıyorum birde diyet bantını aldım faydasını görenler var mı bilgi verebilirler mi

slm yeni üye oldum sitenize biominera 03/01/2010 tarihinde tv de seyrettim tanıtımını daha seyrederken hemen telefon ettim ve bana bir dakika içinde gayet kibar bir bayan cevap verdi hemen adresimi aldı ve fiyatını söyledi 105 tl kanpanya fiyatıymış bu bu fiyatın içinde zayıflama kremi 600 ml.salyangoz özlü cilt kremi,el ayak kremi ve en önemlisi kil maskesi vardı.bunları 05/01/2010 tarihi sabah teslim aldım yani 1,5 günlük bir sürede yolladılar ve istanbuldan antalya ya aps yoluyla yollamışlar.ve dün kullanmaya başladım öncelikle kil maskesi süper bişey cildimi ilk kullanımda bile fark edilir derecede gerdi.zayıflama yagına gelince dün sürdüm göbek ve basen bölgeme ve üzerine streç film sardım yattım sabah kaltıgımda ter içinde kalmıştı sardıgım yerler sanıyorum işe yarayacak yani. detayları ve etkilerini bir dahaki sefere yazarım

Merhaba,

Bugün televizyonda BİOMİNERA ürününün tanıtımını yaptılar.

Ürün, BİOMİNERA TERMO YAĞ KOMPLEKSİ VE ÖLÜ DENİZ TUZU UYGULANDIĞI BÖLGEDE DERİ ALTINDA ISI ETKİSİ YARATARAK BİRİKMİŞ VE DEPOLANMIŞ YAĞLARI SÜRATLİ BİR ŞEKİLDE PARÇALAYARAK ERİTİR.ÖZELLİKLE KARIN KALÇA VE BEL BÖLGESNDEKİ DEPOLANMIŞ OLAN YAĞLARI HER HAFTA 1 BEDEN İNCELTEREK YAKILIMINI SAĞLIYORMUŞ,ALTINDAKİ SELÜLİTLERİN VE YAĞ HÜCRELERİNİN BOŞALTILMASINI SAĞLIYORMUŞ.

BU ürünü kullanan var mı?

.
biominera termoaktif yağ kompleksini kullandım.
bir tv kanalında çıkna iddialı sunumdan ve internette yaptığım uzun araştırmalardan sonra bir takım termoaktif yağ komleksi+sauna şort unu sipariş verdim ve sonuçları şöyle oldu:
internette ve tv yoğun bir reklam kampanyası var, çünkü sattıkları bildğiniz deniz tuzu ve piaysada aktarlarda çok daha ucuza bulabileceğiniz doğal yağ karışımı.. herneyse , işe yarasın da tek, deneyelim diyerek ve inatla ve tavizsizce kullandığım 1 ayın sonunda:
sadece 2 kg incelme ve 2 santim daralma.. üstelik de diyetine de elden geldince dikkat ederek...öyle söylenildiği gibi bir haftada bir beden, iki haftada iki beden ve ayda 8-12 kg felan, kesinlikle alakası yok.. zaten yağlar öyle şort giyip terleyerek kaybolacak diye bir biyolojik olay yok ama ben yine de çaresizlikten "acaba bi çatre" diyerek titizlikle denedim.. sonuçlarının söyledikleri ile alakasız olduğunu görünce , bunu pazarlayan kimselerle telefonda yeniden görüştüm ve sonuç yine fiyasko.. derim ki, siz siz olun inanmayın, ildiğiniz sorfa tuzu ve onca eziyete katlanıp, kandırılmış tüketici olmaktan kendizi kullanın.. sağlık bakanlığı yada tarım bakanlığı her kim denetliyorsa, bunların böyle yanıltıcı reklamlar yapmasına nasıl izin veriyor anlamış değilim.. bunun reklamını yapan kanalın da bu işe ortak olduğunuve iyi paralar kazandığını tahmin ediyorum.. yazık oluyor bizim gibi mucize bekleyip de onca parayı yarım kilo tuza yatıran insanlara..paylaşmak zorunda hissettim ve keşke daha fazlasını da yapabilseydim de benim gereksiz umut ve emek harcama niyetindeki tombik bayan arkadaşlara yardımcı olabilseydim..yakında foyaları çıkacak ama o zamana kadar birileri çok kişinin umutlarını ve paralarını sömürmüş olacak...

edihan, yazdiklarina katiliyorum, bende gecen sene bu urunu kullandim buyuk bir heves ve hayalle siparis verdim fakat malesef hicbir ise yaramiyor, bunlarin hepsi para tuzagi bir defa soyle dusunelim madem bu urunu kullandigimiz zaman incecik oluyoruz cm cm eriyoruz, ozaman reklamini yapan bayan neden tombik tombik...televizyon kanalida sonuc 0 oldugunu bildikleri halde utanmadan daralmadan bunlarin reklamini yaparak bizim gibi bir umit zayiflariz belki faydasini goruruz dusuncesiyle kilolu insanlari somuruyorlar... ceplerini bir guzel hic dolduruyorlar. ..illada yapacam diyorsaniz gidin aktardan yosun yagi, kantoron,portakal kayisi yasemin avokado biberiye yaglarinin karisimini yapin, sabah aksam kullanin, bu yaglarin hepsinin sikilastirici ve yag yakici ozelligi var. Bence bu para tuzaklarindan cok daha ucuz hemde daha faydali...

selamlar herkese.bu biominera zayiflama yagini bende kullandim yeni bitti daha ve hiçbir faydasi olmadi ne zayifladim nede basenlerim inceldi hep yalan para tuzagi haram olsun verdimiz paraya onuda geçtim bir ay boyunca banyoya kitlenip 15 dakka boyunca surdum sortuda giydim 5.6.saat çikarmadim ve iki L.suyu içtim yediklerime azami dikkat ettim ama bu kadar eziyete ragmen 1 kilo zor gitti.ve utanmadan hala çiyolar tvye yarim saat anlatiyolar insanlarin zaaflariyla oynuyolar.bizim gibi kilolariyla ugrasanlarda bu tuzaklara dusuyoz iste.yani kimseye tavsiye etmiyorum sakin almayin paraniza veumudunuza yazik olur

slm yeni üye oldum sitenize biominera 03/01/2010 tarihinde tv de seyrettim tanıtımını daha seyrederken hemen telefon ettim ve bana bir dakika içinde gayet kibar bir bayan cevap verdi hemen adresimi aldı ve fiyatını söyledi 105 tl kanpanya fiyatıymış bu bu fiyatın içinde zayıflama kremi 600 ml.salyangoz özlü cilt kremi,el ayak kremi ve en önemlisi kil maskesi vardı.bunları 05/01/2010 tarihi sabah teslim aldım yani 1,5 günlük bir sürede yolladılar ve istanbuldan antalya ya aps yoluyla yollamışlar.ve dün kullanmaya başladım öncelikle kil maskesi süper bişey cildimi ilk kullanımda bile fark edilir derecede gerdi.zayıflama yagına gelince dün sürdüm göbek ve basen bölgeme ve üzerine streç film sardım yattım sabah kaltıgımda ter içinde kalmıştı sardıgım yerler sanıyorum işe yarayacak yani. detayları ve etkilerini bir dahaki sefere yazarım

demetttt.... biominera zayıflamayla ilgili yorumunu okudum. kullandıktan sonra bilgilerini paylaşmamışsın merak ettim.
bu gün tv de izledim biominera kırmızı biber losyonu yağ yakıcıymış. çok etkili anlattılar. kullanımına baktım senin yaptığın gibi streç e sarıp bekletiyorsun. aynı ürün mü senin kullandığınla ve birde faydasını gördün mü. paylaşırsan çok sevinicem. teşekkür ederim

swn bende sipariş verdim dün kırmızı biber jelinden bakalım denicem

canım bekliyorum mutlaka sonuçlarını paylaş. bel bölgesi için istiyorum ben de kilo versem bile istediğim incelme bölgesel olarak olmuyor. bekliyorum. hadi bakalım inşlh istediğin sonuçları alırısın.

annem zayıflatıcı yağını kullandı ama hiçbir işe yaramadı. ben kil maskesini yaklaşık 2senedir kullanıyorum leke izleri sivilce izlerini gercekten yok ediyo gecen kili ellerime sürdüm tırnaklarım cok kırılıyodu belki faydası olur diye faydasını gördüm.kil mükemmel ama zayıflama yağı yalan bence:KK1::KK1:

ben yağ komplexini kullandım. haftada 3 gü n yarım saat yürüdüm. şortunu giyerek..
1,5 ayda 5 kilo gitti.
Ama öyle yazdıkları söyledikleri gibi, sürünce 5 dakikada 1 beden inceltmiyor.
1 ayın ilk başlarında kilo değişmedi ama incelttiği için pantolonlar bollaştı.
Kil maskesine gelince 3 ay kullandım haftada 3 gün 20 dk.çok ama çooook az rengini açtı. şu an onlarla yaşıyorum hala:)))
belki herkesten herkese değişiyordur. Valla benimde kafam karıştı.

reklemına çıkan kadının neden daha ince olamadığını da anlamadım yani????
ben kullandım daha çok kiloluydum diyor ama bence kendinde işe yaramıyor galiba.. Bir ara NİL bURAKın programındaydı. Onuda zayıflatacaklardı. NİL BURAK ta tosun gibi hala...
valla hiç işe yaramadı diyemem ama anlattıkları gibi mucize yaratmadığını söyleyebilirim. bence herkes kendi alıp danemeli. tabi şortuyla kullanılmalı o önemli...

arkadaşlar annemde kardeşimin doğumundan sonra çiller oluştu. lerzan mutlunun programında öyle bir tanıtım yaptılar ki her türlü lekeyi geçiriyor diye kil maskesini ve salyangoz kremini aldım ama geçirmek bir yana iyice belirginleştirdi. Tamam kil maskesi cildi geriyor falan da sivilce iziymiş çilmiş lekeymiş asla geçirmiyor. bence böyle insanların duygularıyla oynayan insanların programlara çıkmasını rtük engellemeli.

annem zayıflatıcı yağını kullandı ama hiçbir işe yaramadı. ben kil maskesini yaklaşık 2senedir kullanıyorum leke izleri sivilce izlerini gercekten yok ediyo gecen kili ellerime sürdüm tırnaklarım cok kırılıyodu belki faydası olur diye faydasını gördüm.kil mükemmel ama zayıflama yağı yalan bence:KK1::KK1:

salyangoz özlü kremini kullanıyomusun cnm

arkadaşlar annemde kardeşimin doğumundan sonra çiller oluştu. lerzan mutlunun programında öyle bir tanıtım yaptılar ki her türlü lekeyi geçiriyor diye kil maskesini ve salyangoz kremini aldım ama geçirmek bir yana iyice belirginleştirdi. Tamam kil maskesi cildi geriyor falan da sivilce iziymiş çilmiş lekeymiş asla geçirmiyor. bence böyle insanların duygularıyla oynayan insanların programlara çıkmasını rtük engellemeli.

zaten ulusal kanallarda zayıflama bitkisel tedavi vs tanıtımı yasak bu sahtekarlar da uydu üzerinden yayın yapan kanalları zehirli sarmaşık gibi sarmış durumdalar

bende biominerayı+ zayıflama korsesini gecen sene satın aldım kullandım ben faydasını gordum ama tabi bunun yanında diyetimi ve en az gunde 3 gun sporumu yaptım ortalama 4 ayda 12 kilo verdim ama malesef kullandıgım ilaçlarla 4 kilodan fazla gerı aldım kışın 2 gun evvel basladım tekrar 2 ay sonra dugunum var umarım tekrar ıse yarar ve 2 ayda 5 kılo vermıs olurum .Kendi başınja kullandıgınızda ben hiç bir faydasını görebilcegimizi inanmıyorum naparsak yapalım diyet ve spor sart kızlar (sadece kılo vermeyı bıraz daha hızlandırıyo )

Arkadaşlar inanmayın bu ürün tamamen bir pazar..Az yiyip spor yapacaksınız onunla beraber belki başka yöntemler kavitasyon vb. ama asla kremle incelme olmaz.Helede bu kremle asla..

arkadaşlar biominera sürdüğüm bölgeler felaket yanıyo yerimde duramıyorum acıdan.:KK70: bi kaç gündür kullanıyorum selülit görünümü brz azaldı...devamını da paylaşcam..

X