Saç Rengi ve Saç Boyama Ellere bulaşan saç boyası lekesi nasıl çıkar?

BenLiLa

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2008
4.200
29
kızlar ne denediysem olmadı yaaa....
ellerime bütünüyle bulaşan saç boyası lekesi öyle kötü duruyorki nasıl çıkaracağımı bilmiyorum....
sirke-çamaşır suyu-kolonya-aseton-kese-cif ne denediysem çıkaramadım lütfen yardım edin
ellerimdeki bu lekeleri nasıl çıkarabilirim.....
hadi tırnaklara koyu renk oje sürer geçerimde ellerim ayakkabı boyamış gibi bütünüyle simsiyah :KK43:
lütfen yardım edin nasıl çıkarabilirim...

kızlar ne denediysem olmadı yaaa....
ellerime bütünüyle bulaşan saç boyası lekesi öyle kötü duruyorki nasıl çıkaracağımı bilmiyorum....
sirke-çamaşır suyu-kolonya-aseton-kese-cif ne denediysem çıkaramadım lütfen yardım edin
ellerimdeki bu lekeleri nasıl çıkarabilirim.....
hadi tırnaklara koyu renk oje sürer geçerimde ellerim ayakkabı boyamış gibi bütünüyle simsiyah :KK43:
lütfen yardım edin nasıl çıkarabilirim...

canım arkadasım benim için sigara külü biriktirmişti.. ıslak pamugu küle bastır sonra boyalı yerlere sür bastır biras sürt.. cokta tahriş etme bende işe yaramıstı...

bide boyamadan önce boyanın deyebilceği yerlere krem sürülüomş sonra kolay çıkıomş diye duymştm..bide kül...

canım çıkmazsa da dert etme bende de olmuştu 2 güne çıkıyorlar zatenyerimseniben

canım arkadasım benim için sigara külü biriktirmişti.. ıslak pamugu küle bastır sonra boyalı yerlere sür bastır biras sürt.. cokta tahriş etme bende işe yaramıstı...

çok teşekkürler canım bu gün boyadım saçımı alnımda kulaklarımda leke kalmıştı ne yaptıysam olmadı yazını okudum ve işe yaradı çok sağol a.s.

boya çıkarıcı mendiller var büyük marketlerde satılıyor markasını hatırlamıyorum fiyatıda 2 3 ytl bişeydi.ayrıca perma ilacı tamamen çıkarıyor kuaför tanıdığın varsa isteyebilirsin...

X