Bal-rekotu-Tarn mucizesi

serpilcim bunu sabah akşam aç veya tok karnına mı yiyoruz
ayy hepsi iyide tarçın bir kaşık çok değilmi
normal kaşık demş????
vede benim regl olalı bugün 9 gün bi dahaki ayamı kaldı?????
ne zaman başlim???
canım yaa çok soru sordum kusura bakma hakkını helal et

canım evella hakkım helalal ama hakımız yok birbirimize bebbeşim bak ben sabah akşam adetin 2.günü ba
şladım 1 sabah 1 akşam kullandım 10 veya 12 gün kullanılor ben 11 gün kullandım canım bende yumurtam çok erken çatladı :) ölüçü tatalı kaşığı olacak

teşekkürler serpilcim

bende artık 12 kasımda kötü kırmızıları görmezsem kötükedihüso
başlarım inşlhhh
bu ay geçti artık :a015:

banada cvp yazarmısınız ben 4.5. günü başladım illaki 2. gün mü başlanacak ben geç başladım 12. günü bırakayım mı? bu arada adet düzensizliğim var bu ay çok az oldu

selam arkadaşlarrr ben bişey sorcamm bugün bu karışımı yiyeli 3. gün oldu ama ben çörekotunu hiç ama hiç sevmiyorum zorla yutuyorum ezmeden öğütmeden yani etkisi olmazmı yardım edin yaaaaaaaa

kızlar sorum bu banada yardımcı olurmusunuz ilk kez yapıyorum ben bu karışımı şutarafagitti

2010 yılına kadar bebek düşünmüyorduk biz tatlım ama mayıs ayında adet gecikmesi yaşayınca doktora gittim başıma gelmeyen kalmadı,yumurtlama düzenimede bakmak istediğini belirtti,bir kaç defa gittim bu doktora ve en nihayetinde primer infertilite (birinci derece kısırlık) teşhisi koydu,ikna olmadığım için başka doktora gittim pko sebebiyle infertilite teşhisi koydu,ilaç tedavisi uygulamak istedi ama ben reddettim,bir süre kendimiz deneyelim olmazsa illaki tedevi görecektim zaten,ilk defa geçen ay denedik ve bu ay 2.ayımızdı canım,bu karışımıda bu ay kullandım ve bebişim benimle şimdi opuyorumnanaktan

mrb ben yeni üyeyim.msj gönderdim sana soru sordum ama pek beceremedim galiba...tekrar sorayım benim adet düzensizliğim övar ve bu karışıma başladım hayıt tohumuda içiyorum. bu ay adetim çok az olduğu için 4.5. günü başladım 12. günü bırakmalımıyım yoksa devam edeyim mi?senin yazdıklarını okuyunca bana umut oldu. dr. tedavisine başlıyacaktım vazgeçtim..

teşekkürler serpilcim

bende artık 12 kasımda kötü kırmızıları görmezsem kötükedihüso
başlarım inşlhhh
bu ay geçti artık :a015:

artık başlamışsın bence devam et kalbinide ferahh tutt olacağı varsa ha 2. gün ha4. gün farkeymez devam etme kesme krü durmak yok yola devam :)))t

bugün adetimin 6. karışımı yiyeli 5. günüm oluyor ve hem sağ hemde sol kasığımda acayip ağrılar oluşuyor acaba normalmiki kafamçokkarıştı

kızlar bende yumrta çatlama sorunu var yumurtam çatlamıyo bu karışım ii gelirmi lütfen yardımcı olun adetimde düzens,z

mrb ben yeni üyeyim.msj gönderdim sana soru sordum ama pek beceremedim galiba...tekrar sorayım benim adet düzensizliğim övar ve bu karışıma başladım hayıt tohumuda içiyorum. bu ay adetim çok az olduğu için 4.5. günü başladım 12. günü bırakmalımıyım yoksa devam edeyim mi?senin yazdıklarını okuyunca bana umut oldu. dr. tedavisine başlıyacaktım vazgeçtim..

canım kusura bakma bir kaç gündür internette girmiyordum görmemişim mesajını.
tarifi ben bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine buradan aldığım için sitede yazılan tarifdeki gibi 2. ve 12.günler arası kullandım ama son bir kaç aydır bendede adet gecikmeleri ve düzensizliği başladığı için olsa gerek çok geç yumurtladım (23.gün).sanırım reglin 2.günü değilde daha geç başlamış olsaydım yinede işe yaracaktı bu karışım gibi geldi bana.bence kullanmaya başla bu ay olursa şansına olmazsa önümüzdeki ay 2.günden başlarsın tarifideki gibi.bu ay olmazsada sakın üzülme herkesde ilk ay tutmayabiliyor,bana bu karışımı öneren arkadaşım 2.ayda hamile kaldı.geçmiş olsun şifa olur inşallah opuyorumnanaktan

serpilcim saol canım iyi gidiyo şimdilik bugün 6. gün oldu yediğim kasıklarımda ağrı başladı bile seviniyorum buna gerçi bende düzensizlik filan yok ama yinede ekstra yiyorum işte yumurta kalitesi için hepimize şifa olsun inşallahhh

kızlar bazı yerlerde bu kürün kist yaptığı yazılmış. bu konuda bilgisi olan var mı kafamçokkarıştı

canım kusura bakma bir kaç gündür internette girmiyordum görmemişim mesajını.
tarifi ben bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine buradan aldığım için sitede yazılan tarifdeki gibi 2. ve 12.günler arası kullandım ama son bir kaç aydır bendede adet gecikmeleri ve düzensizliği başladığı için olsa gerek çok geç yumurtladım (23.gün).sanırım reglin 2.günü değilde daha geç başlamış olsaydım yinede işe yaracaktı bu karışım gibi geldi bana.bence kullanmaya başla bu ay olursa şansına olmazsa önümüzdeki ay 2.günden başlarsın tarifideki gibi.bu ay olmazsada sakın üzülme herkesde ilk ay tutmayabiliyor,bana bu karışımı öneren arkadaşım 2.ayda hamile kaldı.geçmiş olsun şifa olur inşallah opuyorumnanaktan

çok teşekkür ederim canım inşallah

X