Cilt Bakımı Ürünleri DİFFERİN kullanan var mı??

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Doktorun banada önerdiği ilaçlarda sabah eryance, akşam differin jel. İlaçları kullanıp kullanmamakta kararsızım. İkisinin birden kullanan oldu mu acaba?

valla denemedıgım yöntem kalmadı... o kadar kotu oldu kı yuzum.. sıvılcelerden çok deneme tahtasına dönen yuzume uzuluyordum.. param ve umutlarım tam bosa gıtmışken dıfferın ve sıkı bır cılt temızlıgınden sonra bebek gıbı oldu..

ama bır sureç.. beklemek gerek.. dıfferın dıyınce mutlu olduguma göre demek kı işe yaramış..

beslenmeye dıkkat edın.. yuz temızlıgını ıyı yapın..ılık su ve dove sabun bıle yeterlı temızlık için.. dıfferın baslarda cıldı kurutuyor.. ama sabır...... geçmıs olsun hepınıze..

tamamda gunes koruyucusunu gunduz dıfferın ı surmesekdemı kullancaz onu anlamıorum

evet arkadaşım aslında sürekli güneş koruyucu kullanmak gerekiyo..ama kullanmayanlar en azından differin kullandıklarında ciltlerini güneşten korusalar iyi olur..lekeyle savaşan birisi differin tarzı ilaçlardan önce güneş koruyucu kullanmalı bence.eskileri yok etmeye çalışırken yenileri de bi yandan engelemek gerek :KK66:

ben de bir haftadır differin kullanıyorum.doktor üç saat beklet yüzünde fazla bekletme dedi. herkes cildinin kurumasından şikayetçi olmuş ama bende pek kurutmadı.acaba etki göstermiyo mu?yoksa cildim çok yağlı olduğu için midir?

bende kullanmıştım gece sebamedle yıkıyordum 5 dk sonra differini kullandım sabah tekrar yüzümü sabunla yıkadım ve arkasına imex sürüyordum kuruluğunu alıyodu ve çok memnun kaldım bir dahada gerek duymadım yüzüm gayet ii oldu.bide doktorum bana yüzünü kağıt havluyla silmemi söyledi temiz bakman önemli dedi

kızlar ben doktora gittim egzama dedi ve bana differin verdi 2 hafta kullanmamı söyledi tüylenme falan yaparmı korkuyorum açıkcası kullanmakdan .

kızlar ben doktora gittim egzama dedi ve bana differin verdi 2 hafta kullanmamı söyledi tüylenme falan yaparmı korkuyorum açıkcası kullanmakdan .

differin tüylenme falan yapmaz da egzamaya da iyi geleceğini sanmıyorum.sivilce tedavisinde kullanılan bi jel o..kurutucu özelliği var..bence başka bi doktora da git hemen kullanma.egzama zor bişeydir.cildinde yayılırsa çok uğraşırsın benden söylemesi:KK66:

differin çok güzel bi krem ama maalesef piyasada bulunmuyo benimde yüzümde kahverengi minik lekeler olusmus farkettim ama siyah nokta gibi bisi sandm yüzüm sivilceli diil ama iste bi kaç tane olunac takıntı yapıp gitmiştm oda senin yüzünde sivilce problemi yok ama siğil var dedi yüzdeki sğiller kahverengi lekeler haline dönüşür eldeki gibi falan kabarmaz anlayamazsn dedi nyse differin verdi o yoksa tretin demişti differini aldım kullandm bayagı işe yaradı yüzümü iyice soydu az kullanmama rağmen işe yaradı gerçekten tüylenme falan yapmıyor 2 ay gitti bana ama ilac bitince bulamadm differini her yerde arattırdm mecburen bıraktm ama tekrar çıkmaya basladı doktor siğllerin tedavisi zor demişti basta uzun süre kullanmam gerekiyo dedi 2 günde 3 günde bi kullan diodu tretin aldm ama oda mahvetti çok etkili cildim hassas zaten:) gecen gittim o zaman isotrexin kullan oda soyucu etkisi yarattığından işe yarar tretine göre daha az etki yapar dedi onu kullanıyorm gerçekten işe yarıor ama differinin üstüne tanımam ilaç egzamayada kullanılabiilr sğile de kullanılıyomus yani bilmediğimiz özellikleri olabilr ama egzamaya üroderm die bi ilaç duymustm ama egzama çeşitleri farklı baska bi doktora daha görün bence arkadasm

bende kullanıorum ama sadce differini ilk haftalar cildim çok güzel oldu ama bu aralar çok kötü yağlı,kızarık ve sivilceli ne yapmalıyım sizce lütfen cvp yazın çok kötü durumdayım

differini nasıl kullanıyorsunuz sürüp bekletip sonra yıkıyor musunuz ? bende kullanıcam da.

ya differin kullanan arkadaşlar nerde.buradaki konuda bir arkadaşımıza dr 3 saat beklet demiş.bende kullanıyorum ama dr bana hiç beklet yıka falan demedi.direkt yatarken sürüyorum sabaha kadar kalıyor cildimde.hala kullanan arkadaşlar varsa cevap verebilir mi.

canım ben kullandım hiç bir işe yaramadı. şimdi acnevit serum kullanıyorum ondan memnnunum cildimi yatıştırıyo:nazar:

canım ben kullandım hiç bir işe yaramadı. şimdi acnevit serum kullanıyorum ondan memnnunum cildimi yatıştırıyo:nazar:
ben 3 gün oldu kullanmaya başlayalı.işe yarayıp yaramadığı konusunda bir şey söylemem imkansız.ben sadece differini sürdükten sonra bir süre bekletip yıkıyormusunuz yoksa normal krem gibi sürüp kalıyormu onu öğrenmek istiyorum.

hanımlar ben doktora yeni gittim.cildimdeki yağlanmadan rahatsız olduğumu söyledim oda bana diffrerin yazdı.fakat prospektüsü okuduğumda parfümlü ürünlerle kullanmayın diyor.siz bu konuda ne yapıyorsunuz.dün gece sürecektim deodorant kullanmamayı düşünemiyorum.önerileriniz nelerdir?

Evet ama yüzüne sürmeyecek misin yüzüne parfüm sıkcak halin yok:uhm:

Benim de bir sorum vardı bugün doktor bana differin ve bassiscreme verdi.Gündüzleri krem geceleri differin sür dedi.
Peki ben sabahları yüzümü yıkadıktan sonra bassiscreme'i sürücem hemen arkasından güneş kremini mi sürücem etkisi kaybolmaz dimi?:uhm:

arkadaslar ben de dr. tavsiyesiyle differin kullandim 2 sene gibi bir donem, cok ise yariyordu, geceleri surup sabaha kadar birakiyordum, sabah da yikayip temizliyordum, ancak gunduz surup gunese cikmamak lazim onla yoksa lekelenme yapar diye biliyorum. ama ciltte aliskanlik yapiyor malesef. yani kullandigim sure boyunca cillte sivilce cikmasini onluyor, olanlari kurutup geciriyor, az da soyulma yapiyor, ama kullanmayi birakinca yine yeni sivilceler cikiyor, yaglanma artiyor.
yani ciltte aliskanlik oluyor, hos degil.
cilt lekelerine iyi gelir mi bilmiyorum, cukurcuklari gecirmiyor ama kahverengi lekeleri bilemicem.

Doktorun banada önerdiği ilaçlarda sabah eryance, akşam differin jel. İlaçları kullanıp kullanmamakta kararsızım. İkisinin birden kullanan oldu mu acaba?

bende bu iki ilacı kullanmıştım ama bi gün birini bi gün diğerini gün aşırı yani..faydasını gördüm yüzümdeki sivilce iz<lerini yok etti ama bırakınca gene çıkıyo sivilceler ve gene izleri kalıyo ...hiç kurtuluş yok...

differin piyasada yok diyolar:KK43:doru mu bende kullanacaktım da bilğilendirirseniz sevinirim

arkadşlar doktora gittim bugün dudak çevremdeki koyuluk için bana differin ve azelderm verdi ben sadece differini aldım çünkü cilt soyma özelliği bulunan bi krem vardı zaten bende expigment adı.sizce azelderm yerine bunu kullansam olurmu.bide önerebilceğiniz bi koruyucu varmı güneşe karşı..fiyatları pahalıymış ya 30 tl dedi eczane doktorun önerdiğine..küçük bişey bide

X