İstanbul Sultançiftliği-G.O.P civari özel hastanelerde doğum yapanlar

geremy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2010
238
1
Merhaba kızlar!
Ben Sultançiftliğinde oturuyorum.
Şu an takibimi özel bi muaynehanede yaptırıyorum.Son bir - iki ayımda hastane de bi doktora başlayıp doğumu da orda yapmayı düşünüyorum.
Civarda bi çok özel hastane var
*Medical Park
*Bahat Hospital
*G.O.P Hastanesi
*Medigold Tıp Merkezi
*Gazi Hastanesi
*Duygu Hastanesi(Küçükköy)
*Bilge Hastanesi(Küçükköy)

Ancak karar veremiyorum.
Bu hastaneleri bilen doğum yapan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Sultangazi medical parkta yengem dogum yapti ve cok memnun..Normal dogum ve cok ucuzdu.250 tl gibi bir rakamdi yanilmiyorsam sabah dogum oldu aksamda cikti..insallah sag salim dogurursunuz bebeginizi..

arkadaşım da küçükköy duyguda doğum yaptı yeşim hanımda hemde dün bu 2 ci doğumu ilkinide orda yapmıştı çok memnun olduğunu söyler hep...bende özel çapa hastanesinde doğum yapmıştım 3 yıl önce çok memnun kaldım fiyatlarıda uygundu sezryan olmuştu doğumum ve çok ağrım olmamıştı hemşireler etrafımda pır dönmüştü sabaha kadar çok ilgili bir hastane

Sultangazi medical parkta yengem dogum yapti ve cok memnun..Normal dogum ve cok ucuzdu.250 tl gibi bir rakamdi yanilmiyorsam sabah dogum oldu aksamda cikti..insallah sag salim dogurursunuz bebeginizi..
Bende 30 aralıkta kontrole gittim Medical Park'a fakat çok kalabalıktı akşam 5 gibi sıra bana geldi.
Bende öyle beklememek için kontrolleri özel muaynehanede yaptırıyorum.
Kalabalık olması beni doğum için gittiğimde de beklemek ve ilgisizlik korkutuyor :KK43:

Yok mu bu hastanelerde doğum yapan :KK5:

Bizim gelin Ağustos'ta Duygu Hastanesi / Küçükköy'de yaptı ama bin pişman.
Birkere kontorllere gittiğin doktor doğuma girmiyor.
Çok zor bir doğum gecirdi, normal doğum ile başlanıp hatta kafası saçı görünüyor dendikten sonra sezeryana alınmış.!!!
Ve şu an bebekte sağlık sorunları var,Çapa'daki dr'larda doğumdan kaynaklandığını söylüyorlar.

canım sana 500 evler şafak'taki bayan kadın doğumcuyu tavsiye ederim.

bir kere git kendisine, muayenede daha farkı anlarsın.

Bizim gelin Ağustos'ta Duygu Hastanesi / Küçükköy'de yaptı ama bin pişman.
Birkere kontorllere gittiğin doktor doğuma girmiyor.
Çok zor bir doğum gecirdi, normal doğum ile başlanıp hatta kafası saçı görünüyor dendikten sonra sezeryana alınmış.!!!
Ve şu an bebekte sağlık sorunları var,Çapa'daki dr'larda doğumdan kaynaklandığını söylüyorlar.

Geçmiş olsun canım ya.
İşte bende böyle sorunlardan korktuğum için iyi araştırıp karar vermek istiyorum.

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesinde Hüseyin Bey var hem hastane hem de doktor çok iyi ben 9 ay önce doğum yaptım ve çok memnun kaldım kesinlikle her türlü ekip var hem anne hem bebek için tam teçhizatlı bir hastane yenidoğan yoğun bakımına Bakırköy den bile bebek gönderiyorlar çok çok çok iyi hastane ararken en önemli şey bebek içim her türlü ihtiyacını karşılaması ve Gop ta hepsi mevcut.Erkek kadın doktor ayrımı yapmıyorsan kesinlikle Hüseyin Mutluya git.Tüp bebek doktorluğu yapıyor ama normal hamilelikleride takip edip doğum yaptırıyor.Zaten civarın en iyi hastanesi

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesinde Hüseyin Bey var hem hastane hem de doktor çok iyi ben 9 ay önce doğum yaptım ve çok memnun kaldım kesinlikle her türlü ekip var hem anne hem bebek için tam teçhizatlı bir hastane yenidoğan yoğun bakımına Bakırköy den bile bebek gönderiyorlar çok çok çok iyi hastane ararken en önemli şey bebek içim her türlü ihtiyacını karşılaması ve Gop ta hepsi mevcut.Erkek kadın doktor ayrımı yapmıyorsan kesinlikle Hüseyin Mutluya git.Tüp bebek doktorluğu yapıyor ama normal hamilelikleride takip edip doğum yaptırıyor.Zaten civarın en iyi hastanesi
Tabii ki erkek doktor kadın doktor ayrımı yapmıyoruz. Aslında bende G.O.P hastanesini istiyorum gerçekten çok büyük bir hastane ama fiyatları biraz korkutuyor,ssk'lıyım acaba doğum fiyatları nedir?
sen ne kadar ödedin

merhaba hanımlar bende küçükköy özel duygu hastanesinde dr arıyorum ama yesim hanım hariç cunku o dr sevmiyorum ben ilk bebeğimi orda dogum yaptım ama dr ayrıldı orda hastaneden cok memnum kaldım özellikle bebk için hersey var ora yeni dogan yogun bakımı gibi ameliyat hane sartlarının aletlerinin tam olması hastaneden cok memnunum şimdi ikinci bebek istiyoruz ve tekrar o hastaneye gitmek istiyorum dr tavsiyesi bekliyorum

birde sunu ekleyim benim trioid rahatsızlıgım var ve bunu için daha once özel gop hastanesine gitmitim yanlız bayagı bi tuzlu hastane muayene ucretleri normal hastanelerden fazla ve tahlil ucretleri ucuk civarda diyebilirim ozaman 1 ultrasyon ve 4 kan tahliline(şeker vs baktırmıstım)460 tl para odelim 60 de muayene diğer hastanelerde muayene 20 30 civarında iken dusunun artık

Son düzenleme:
Evet gop oldukça pahalı bir hastane;telefonda doğum fiyatları ile ilgili bilgi bile vermiyorlar :97:

DUYGU HASTANESİNİ TAVSİYE EDERİM ÜCRET OLARAKTA CİVAR HASTANELERE göre uygun ayrıca yenidogan yogun bakımı ameliyathanesinin tam olması bunun gibi şeyleride tam ayrıca etrafımda baska hastanelerde dogum yapmıs tanıdıklarım var ve cogu hastane doguma gelen kişilerden hastane için markasınıda kendileri soyluyormu 1 paket bez ıslak mendil biberonn emzik istiyormus bunların hiç birini duygu hastanesi istemiyor buyondende cok guzel ayrıca dogum su kadar ucret diyorlar nem 2 sene once 220 tl ye sezeryan oldum ve 220 tl dısında kurus ucret almıyorlar yani ne fiyat soyledilerse onu odeyip cıkıyorsunuz exsta fiyat soylemiyorlar

kızlar bem şişlide oturuyorum ilk doğumumu acıbademde yapmıştım özel sağlık sigortam vardı şimdi 2. plansız oldu şişli bölgesinde hastane arıyorunm Türkiye hastanesine gittim nedense ora pek içime sinmiyo hem yakın olsun istiyorum hem de çok uçmasınlar fiyatlarda bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz biryer var mı

kızlar bem şişlide oturuyorum ilk doğumumu acıbademde yapmıştım özel sağlık sigortam vardı şimdi 2. plansız oldu şişli bölgesinde hastane arıyorunm Türkiye hastanesine gittim nedense ora pek içime sinmiyo hem yakın olsun istiyorum hem de çok uçmasınlar fiyatlarda bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz biryer var mı

Şişliyi pek bilmiyorum ama şuan komşum olan bir hemşire daha önce Türkiye hastanesinde çalışmış çok iyi der hep.

Evet gop oldukça pahalı bir hastane;telefonda doğum fiyatları ile ilgili bilgi bile vermiyorlar :97:

gop'ta normal doğum 1250 tl, sezeryan 2250 tl eğer epidural istiyosanız +350 Tl dediler fiyatları bilmediğim için pek anlayamadım ama araştırınca bayağı fazlaymış öle dio herkes..muayenesi de 65tl

çok pahalıymış yaa.. benim arkadaşım incirli ethicayaye gidiyodu geçen yıl.. muayene ssklıya 10 tl falandı sanırım yalan olmasın ama o civardaydı.. bizim bu gop civarında yok mu böyle hastane?:44::44:

gop'ta normal doğum 1250 tl, sezeryan 2250 tl eğer epidural istiyosanız +350 Tl dediler fiyatları bilmediğim için pek anlayamadım ama araştırınca bayağı fazlaymış öle dio herkes..muayenesi de 65tl

Bazı A sınıfı hastanelere göre 1250 Tl iyi bile sayılır;peki bu fiyat ssk'lı hastalar için mi ve herşey dahilmi acaba? Fiyatları nerden öğrendiniz?:KK49:

Bir de GOP da Belde Tıp Merkezi diye biyer var.. belediyenin orda.. oraya gideniniz war mı??

X